Седми месец от годината навлиза , а ВАРНЕНКА от плажовете не излиза!

  • 13 109
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 971
Морска и ши ходиш всеки ден до уроспухово ли мъри Rolling Eyes

# 256
  • Мнения: 95
Айде хора изчезвам, отивам при мъжа на Бела Wink, вие не пишете много че да не напълните темата преди да се върна утре Wink
Кали да  го вардиш, че туко виж харесал някой млада рокерка и забегнал  newsm62  После трябва да ги гоня и  fight fight За утре вечер съм спокойна защото ще го пратя с големия, а той е по сигурен от GPS, толкова е ревнив, че ако види някоя да се приближава към баща му и става като   animal037

# 257
  • Мнения: 657
Здравейте и от нас! Идвам да се похваля - на 26.06 се роди мъничката ми Йоана Лусиа Heart Eyes Имахме малко проблеми с кърменето, не искаше да засуче от гърдата, но вече се кърмим успешно и пълним памперс след памперс Simple Smile Когато имам повече време обещавам да се включвам повече, че знаете как е с новородено бебе на ръце  Flutter
Благородно ви завиждам за плажа! На мен тази година ще ми се размине..  Confused

# 258
  • Мнения: 617
Здравейте и от нас! Идвам да се похваля - на 26.06 се роди мъничката ми Йоана Лусиа Heart Eyes Имахме малко проблеми с кърменето, не искаше да засуче от гърдата, но вече се кърмим успешно и пълним памперс след памперс Simple Smile Когато имам повече време обещавам да се включвам повече, че знаете как е с новородено бебе на ръце  Flutter
Благородно ви завиждам за плажа! На мен тази година ще ми се размине..  Confused

Да ти е жива и здрава   bouquet

# 259
  • Мнения: 1 554
здравей те моми4ета,Теди цял ден киха и сега един сопол тръгна те4ен ,прозра4ен.Трябва ли да се притеснявам Rolling Eyes

# 260
  • Мнения: 376
Има един неприятен вирус, та по-добре си питай дофтора......ама не се шашкай безпричинно де  Heart Eyes

# 261
  • Варна
  • Мнения: 289
здравей те моми4ета,Теди цял ден киха и сега един сопол тръгна те4ен ,прозра4ен.Трябва ли да се притеснявам Rolling Eyes
Аз съм така от снощи..Кихнала съм поне 60 пъти днес....сигурно имам разкритие вече .... Tired Майтап, ама отвратително в жегата е ...Дано не родя болна  Praynig

# 262
  • Мнения: 50
здравей те моми4ета,Теди цял ден киха и сега един сопол тръгна те4ен ,прозра4ен.Трябва ли да се притеснявам Rolling Eyes

Вале и Славена беше така в сряда и се почна една хрема  ooooh! после и Т , макар че бързо се оправи все пак беше ужас  #Cussing out Не спахме две вечери, буди се от запушен нос и плаче  Cry Педито предполага, че е отново от зъбките ама не може да се каже категорично. Сложи му ако имаш някакви капки за нос ако може да не се влоши. Дай и 2 мл. калций, аз като някое педи  Embarassed Не искам да ти се бъркам ама аз така съм спирала хрема. Ти си знаеш  Heart Eyes Дано да е фалшива тревога  Praynig
Славена е с още два набъбнали зъба пред поникване  Peace

mimchence да ти е жива и здрава принцесата и много да е радва   bouquet

# 263
  • Мнения: 29
Привет!
Мимченце, да ти е жива и здрава малката госпожичка. Да ви прави много щастливи родители с татито! bouquet
Морска, според мен си е настинка или грип. Не те шашкам, ама след цял ден кихане, прозрачно сополче си значи това. Петс добре те е посъветвала. Утре се обади и на педиатъра му. Спокойно, може да не е сериозно и да мине леко. Peace
Петс, цункай малката принцеска. Hug Дано скоро и се облекчи тая хрема. Peace
Весито, аз кашлях като магаре целият девети месец и все ме чакаха да родя, ама си изчакх един ден преди термина, така че- спокойно. Пък плажът няма да ти избяга.  Sunglasses
Отивам да спя. Дано бонбончетата ви спинкат спокойно и можете да си починете. Hug

# 264
  • Мнения: 134
Привет, варненски мами!
Постнах молбата си в темата "Педиатрите във Варна - 2", но реших да питам и тук.
Моля помогнете ми с малко инфо.
Малко предистория - миналата година бяхме на море на Златните и на петия ден (петък вечерта) в рамките на няколко часа синът ми се обезводни и след като потърсихме по телефона няколко от педиатрите, препоръчвани тогава в този форум (не помня имената им) и всички те ни отказаха дори преглед (с обяснението, че е петък следобед и имали много чакащи пред кабинетите им), трябваше да потърсим дежурния педиатър в Спешния център на болница "Св.Анна", откъдето ни изпратиха в Детското отделение. Още потръпвам при спомена за това, което преживях.....
Та, молбата ми е да споделите къде другаде (в коя клиника или болница) има Детско отделение (имам предвид с възможност за хоспитализиране) със свестни педиатри. Независимо дали работят със ЗК или не.
След седмица отново заминаваме за Златните и ще съм безкрайно благодарна за всеки съвет по въпроса.

# 265
  • Мнения: 11
здравей те моми4етаж,Реди цял ден киха и сега един сопол тръгна те4не ,прозра4не.Трябва ли да се притеснявам Rolling Eyes
И аз да се оплача , Александра , и тя е със сополи , от днеска следобед , и педито ми каза за сега само да и промиваме нослето с ТЕТРИСАЛ , но Мишо , като отиде до първа частна му казали , че нямало такова лекарство и сега отиде да го търси по др. аптеки , че малката е мн. зле със Сополите и се събужда на всеки 15 мин.

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 00:17 от daiiido

# 266
  • Мнения: 1 167
Ей мами ко става с тез деца, изтървахме ги -къде пипнаха тез вируси, тез суполи #Crazy #Crazy newsm78 newsm78. Дано всички малчовци се оправят бързо Laughing

А вий Мами къде сте се дянали, а събота вечер е и кой знае на къде сте забили bowuu

Дано не ми мине котка път но утре и аз ще направя сефтето на плажа Joy
 Айде лека нощ на Всички  bouquet  bouquet

# 267
  • Мнения: 50
Диде аз промивам на Славена нослето със Стеримар ( морска вода ) и после слагам Виброцил сутрин и вечер. Само с промиване не минава при нас за съжаление  Sad

Абе какво им става на тези деца  ooooh! Да не сме ви заразили ние  newsm78 Ако е така страшно съжалявам, докато й видях сополчето и се изнесохме от летния  Embarassed Или да сме ги простудили дружно някъде  newsm78

Stefaniva за съжаление не мога да ти помогне, но ще поразпитам  Peace

# 268
  • Мнения: 1 554
Теди се буди и реве,мноо сопол има Confused имам само стеримар в нас

# 269
  • Мнения: 11
Диде аз промивам на Славена нослето със Стеримар ( морска вода ) и после слагам Виброцил сутрин и вечер. Само с промиване не минава при нас за съжаление  Sad

Абе какво им става на тези деца  ooooh! Да не сме ви заразили ние  newsm78 Ако е така страшно съжалявам, докато й видях сополчето и се изнесохме от летния  Embarassed Или да сме ги простудили дружно някъде  newsm78

Stefaniva за съжаление не мога да ти помогне, но ще поразпитам  Peace
pets , Мишо току що ми се обади , че го е намерил лекарството , това са били капки за деца и възрастни . Намерил ги е близо до вас . В някоя аптека до болницата . И едва ли точно вие сте ни заразили , не се притеснявай . Предполагам , че в къщи е настинала , защото ходи боса по теракота ииии .....

Вале , пробвай , а ако не помогне , звънни , ако трябва ще ти дадем от нашето .

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 00:07 от daiiido

Общи условия

Активация на акаунт