LaRedoute - Кодове - 5

  • 68 490
  • 908
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 3 787
момичета какви са трите подаръка с 34908?
и дали си заслужават?

Ами,последните 2 страници се коментира доста този код.34797 дава същите подаръци.
Това са подаръците:.
Ето и снимки на всичките подаръци с кода Wink

Вещичка,според мен няма условия.Аз го пуснах с неща,изцяло от дискаунта,на по 1-3 евро.Но на моя акаунт,от който пускам основно поръчките,не работеше нито един код за чаршафите.
На акаунта на мъжа ми,който не беше използван,проработиха и двата Wink

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 270
много благодаря .
 извинявам се ако съм се повторила с въпросът си,но нямам много време да прочета и да се ровя. 
   Embarassed   bouquet

# 362
  • Мнения: 777
Сори за спама, но и при мен е така - от акаунта от който съм пускала поръчки не ми приема никакви кодове освен тези с новите чанти долу на поста на 1ва стр... На акаунта на мъжа ми приема старите кодове за подаръци, но няма как да го ползвам, тъй като картата ми вече е ползвана от 2 акаунта.  Tired

# 363
  • София
  • Мнения: 3 787
Сори за спама, но и при мен е така - от акаунта от който съм пускала поръчки не ми приема никакви кодове освен тези с новите чанти долу на поста на 1ва стр... На акаунта на мъжа ми приема старите кодове за подаръци, но няма как да го ползвам, тъй като картата ми вече е ползвана от 2 акаунта.  Tired

Извади си още една.
На ЦКБ стават за 5 работни дни и не начисляват почти никакви такси Wink

И аз много се чудя за втора карта и още 2 акаунта CrazyЛуда работа hahaha
Ама така е,мъжо като не дава кредитната Crossing Arms Whistling

И аз сори за спама Embarassed Blush

# 364
# 365
  • София
  • Мнения: 1 231
Момичета, комплекта с лилавите прибори от колко части се състои?

# 366
  • Мнения: 22 436
Момичета, комплекта с лилавите прибори от колко части се състои?

аз го получих днес, но още не съм го отваряла
на първа страница мисля че пише колко части е

# 367
  • Мнения: 2 231
Момичета, комплекта с лилавите прибори от колко части се състои?
30 части 6 лъжици, 6 ножа, 6 вилици, 6 чаени лъжички и 6 пластмасови чинии. Ама то си пише на първа страница всичко, че и снимки има Mr. Green

# 368
  • Мнения: 368
65110 има ли някакво условие да ти намали 5 евро ooooh!

# 369
  • Мнения: 733
65110 има ли някакво условие да ти намали 5 евро ooooh!

да, да е ненамалено при мини  Peace

# 370
  • Мнения: 5 317
Какви са тези карти кангуру?

# 371
  • into the blue
  • Мнения: 771
Бри*,важат само за френски граждани.

# 372
  • Мнения: 5 317
благодаря ти за отговора. Peace

# 373
  • София
  • Мнения: 843
ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛ ужас. Ами сега ,дали има наистина възможност да намерим такъв филтъв примерно в БГ или в ибей  newsm78 #Crazy newsm78 Не ми се дават 50 евра за филтър  Money Money #2gunfire


Не знам дали някой ти е отговорил разногледа станах от ровене и четене та такива филтри има в Бг цената е около 20 лв. Поне за нашата е толкова, пере се съхне и наново  не съм броила колко пъти е мит  но като  те домарзи да го переш го хвърляш / в твоя случай го носиш до техномаркет, технополис..... и искаш същият/ Внимавай при разглабянето на самия филтър да не счупиш палците които го държат защото другата част не помня дали имаше опция за копуване newsm78.

# 374
получих машината за хляб-как се ползва-помощ

Общи условия

Активация на акаунт