LaRedoute - Кодове - 5

  • 68 532
  • 908
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 788
Момичета дайте код за PRIX MINI, четох четох и не видях някой да е споменавал, има ли въобще ?

# 376
  • София
  • Мнения: 1 231
Момичета, комплекта с лилавите прибори от колко части се състои?
30 части 6 лъжици, 6 ножа, 6 вилици, 6 чаени лъжички и 6 пластмасови чинии. Ама то си пише на първа страница всичко, че и снимки има Mr. Green

Благодаря момичета........снимката им съм я виждала ама не съм обърнала внимание, че пише броя на частите на 1 стр.  Peace

# 377
  • Мнения: 345
Ето ви и снимка на 27820 BOITE A BIJOUX.
http://picbg.net/pic.php?u=250683X2x7&i=170991
http://picbg.net/pic.php?u=250683X2x7&i=170990

Моля някоя френскоговоряща мама да преведе описанието:
vanity Torrente de coloris rouge de forme ronde :2 larges compartiments avec zips
petite poignée sur le dessus + maquillage
un boitier de 4 fards à paupière / un pinceau blush / un crayon à lèvres / 2 pinceaux mousse / un rouge à lèvres / un fard à joues tons roses

# 378
  • into the blue
  • Мнения: 771
Не съм френско говоряща,но речникът каза:

Torrente суета в цвят червен с формата на кръг: 2 големи отделения с ципове
малка дръжка отгоре  + гримьорът
кутия от 4 грима за клепачи/мигли  /  една четка / молив за уста / 2 пяна четки / червило / руж за бузи в  розови тонове

Горе долу се подразбира за какво става на въпрос   Peace

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 23:34 от Мара Пепеляшка

# 379
  • Мнения: 345
27820 и 27839 са едни и същи !

# 380
  • Мнения: 733
Момичета дайте код за PRIX MINI, четох четох и не видях някой да е споменавал, има ли въобще ?

Мъничко по-нагоре съм писала:

65110 има ли някакво условие да ти намали 5 евро ooooh!

да, да е ненамалено при мини  Peace


65110 - намалява 5 евро от ненамалено при мини  Peace все още действа, сутринта го пробвах
преди работеше и 65129 - намалява 10 евро от при мини, но незнам дали още действа, използвала съм го от всички акаунти и на мен вече не го приема

galadrielka , да разбираме ли че кутията освен за бижута е и за грим? А дали е с пълнежа, за който Пепеляшка пише?

# 381
  • Мнения: 345

galadrielka , да разбираме ли че кутията освен за бижута е и за грим? А дали е с пълнежа, за който Пепеляшка пише?


Тъй като моят френски е мнооооооооого слаб ето описанието, от което разбирам и аз че има и включен грим, но какъв точно...  newsm78

Codes 27820 et 27839 (paiement carte kangourou)

vanity Torrente de coloris rouge
de forme ronde
2 larges compartiments avec zips
petite poignée sur le dessus
+
maquillage
un boitier de 4 fards à paupière
un pinceau blush
un crayon à lèvres
2 pinceaux mousse
un rouge à lèvres
un fard à joues
dans des tons roses

# 382
  • Мнения: 733
Тъй като моят френски е мнооооооооого слаб ето описанието, от което разбирам и аз че има и включен грим, но какъв точно...  newsm78

Моя френски не е слаб .... просто никакъв го няма  Mr. Green но си права! Това си е точно напълнена козметична чантичка  Hug

# 383
  • Мнения: 762
Тъй като моят френски е мнооооооооого слаб ето описанието, от което разбирам и аз че има и включен грим, но какъв точно...  newsm78

Моя френски не е слаб .... просто никакъв го няма  Mr. Green но си права! Това си е точно напълнена козметична чантичка  Hug
ЛЕ ЛЕ чЕ ТО СИ Е НА ДАЛАВЕРА Я ДА НЕ СЕ МОТАМЕ чЕ щЕ СВЪРшИ

# 384
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Тъй като моят френски е мнооооооооого слаб ето описанието, от което разбирам и аз че има и включен грим, но какъв точно...  newsm78

Моя френски не е слаб .... просто никакъв го няма  Mr. Green но си права! Това си е точно напълнена козметична чантичка  Hug
ЛЕ ЛЕ чЕ ТО СИ Е НА ДАЛАВЕРА Я ДА НЕ СЕ МОТАМЕ чЕ щЕ СВЪРшИ

Нямазакъдеда бързате кода е за карти kangourou

# 385
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Защо да е за карти Кенгуро? На мен ми приема този код - 27820 и ми дава подаръка.  Peace

# 386
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Защо да е за карти Кенгуро? На мен ми приема този код - 27820 и ми дава подаръка.  Peace

Codes 27820 et 27839 (paiement carte kangourou)

# 387
  • Мнения: 1 685
 PeaceА какво точно представлява подаръка в крайна сметка-само кутийка някаква или...? newsm78

И още нещо да питам-понеже много малко-да не кажа почти никои-кодове за подаръци не действат-на мен ми приема 40169-кафява чанта и 20273-комплект плаж-синьо райе-дали има някой получавал от тях и кое повече си заслужава? Praynig

# 388
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Тео, на предната страница е описанието за кутийката, която ми се струва, че хич не е малка.

П.П. На мен по-добре ми изглежда плажният комплект.

# 389
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
От кои дати пристигат поръчки?
Аз чакам една от 27 и за сега ни вест,ни кост. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт