Миналото лято бяхме на море,а днес АПРИЛки сме с бебе на ръце!

  • 11 925
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 749

nikito1047 не цитонамазка, ами въобще на преглед не съм ходила след раждането.  Blush То май само аз останах...

И аз, и аз  Embarassed Embarassed Embarassed

# 271
  • Варна
  • Мнения: 3 245
И аз не съм удовлетворена от теглото и вида си, но освен да наблегна на разходките и да не прекалявам със сладоледите, друго незнам какво да направя на този етап.
Момичета, пуснах тема и в друг форум, но да попитам и вас: правиха ли ви вече цитонамазка? Кога казаха вашите лекари, че трябва да се направи т.е. колко време след раждането?
Моя лекар ми каза да отида за цитонамазка след като ми свърши 2-рия цикъл  Peace

Ами ако ми дойде чак след 8-9 месеца, както беше след първото раждане? Лекарят обясни ли ти защо трябва да се чака цикъл?

# 272
  • Мнения: 200
И аз не съм удовлетворена от теглото и вида си, но освен да наблегна на разходките и да не прекалявам със сладоледите, друго незнам какво да направя на този етап.
Момичета, пуснах тема и в друг форум, но да попитам и вас: правиха ли ви вече цитонамазка? Кога казаха вашите лекари, че трябва да се направи т.е. колко време след раждането?
Моя лекар ми каза да отида за цитонамазка след като ми свърши 2-рия цикъл  Peace

Ами ако ми дойде чак след 8-9 месеца, както беше след първото раждане? Лекарят обясни ли ти защо трябва да се чака цикъл?
Ами и аз това го питах, той каза че докато не ми дойде 2 пъту- да се пренастроят яйчниците и хормоните е безмислиенно да правя цитонамазка, защото в момента след като не ми идва организма приема че съм бременна. И има логика в думите му да ти кажа  Peace

# 273
  • Мнения: 105

nikito1047 не цитонамазка, ами въобще на преглед не съм ходила след раждането.  Blush То май само аз останах...

И аз, и аз  Embarassed Embarassed Embarassed
Ох, и аз  Embarassed за цитонамазка-след 6месец от раждането
Честит имен ден на Оливия! Да расте здраво и послушно детенце
Момичета аз пак да попитам  - моля кажете добра лаборатория за кръв и урина във Варна. Чували ли сте за Статус/има няколко такива, едната е до адвокатската градина/  bouquet

# 274
  • София
  • Мнения: 749
Според мен няма никаква връзка между цитонамазката и бременността  newsm78

Плюс това едва ли е случайност, че по ЗК в програмата "Майчино здравеопазване" се полага цитонамазка до 42 дни след раждането. Peace Или бъркам ?!

Моят доктор ми каза 2 месеца след раждането да заповядам, ама аз ...

# 275
  • Варна
  • Мнения: 3 245
rosidt75 на мен ми препоръчаха Лабор Експрес като най-достоверна. Намира се на ул.Ген.Цимерман, ако правилно съм запомнила. Във всеки случай някъде около Медицинския Институт.

Моят доктор ми каза 2 месеца след раждането да заповядам, ама аз ...
пък ти не заповядваш и това е....  Laughing

# 276
  • Мнения: 200
Според мен няма никаква връзка между цитонамазката и бременността  newsm78

Плюс това едва ли е случайност, че по ЗК в програмата "Майчино здравеопазване" се полага цитонамазка до 42 дни след раждането. Peace Или бъркам ?!

Моят доктор ми каза 2 месеца след раждането да заповядам, ама аз ...
Незнам Ваня, аз на този лекар му вярвам на 1000% и щом той казва така, аз го слушам и изпълнявам. Все пак той ми е лекар  Peace
По темата виж и тук- http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=7929 Мненията са различни и аз не знам, ама щом твоят лекар ти е казал, отиди и си направи, аз ще изчакам  Peace

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 23:33 от Aquariel

# 277
  • Мнения: 105
Ясмина,   bouquet   bouquet Че съм се притеснила за тези изследвания. Сега ще събирам 24 часа урина от детето. За целта купих едни торбички за момиченца. Дано се справя

# 278
  • София
  • Мнения: 749
Според мен няма никаква връзка между цитонамазката и бременността  newsm78

Плюс това едва ли е случайност, че по ЗК в програмата "Майчино здравеопазване" се полага цитонамазка до 42 дни след раждането. Peace Или бъркам ?!

Моят доктор ми каза 2 месеца след раждането да заповядам, ама аз ...
Незнам Ваня, аз на този лекар му вярвамна 1000% и щом той казва така, аз го слушам и изпълнявам. Все пак той ми е лекар  Peace

Да, бе...не оспорвам изобщо !   Peace Трябва и аз да свърша тази работа, ама ме е страх от резултата. Абе изобщо...не обичам да ходя по доктори, страх ме е...

# 279
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте !!!

Аз набързо само да споделя нещо с вас .Днес Сашко претърпя първата си "травма" от рода на "ИГРАЧКА ПЛАЧКА"  hahaha .Сега ми е смешно ма днес следобед така си изкарах акъла  ooooh! .С баща му си играехме с него и нали вече се опитва да хваща играчките ,малко с наша помощ беше хванал една дрънкалка и я размяташе доста активно.Баща му реши да му я издърпа от ръчичката и да му дадем друга играчка,обаче малкия я бил хванал по-здраво отколкото очаквал и я издърпал силно и направо върху веждата .Така се разплака милия ма не си пуска играчката.Аз го гушнах и като се успокой забелязахме една цицина над веждичката  Confused .След около 15 мин всички следи бяха изчезнали и продължихме играта с дрънкалките .

Айде лека вечер от нас   bouquet

# 280
  • Мнения: 130
Ама днес прекрааасна срещичка направихме с Верчо, Ваняиван, Тифани и Несинеси (и бебоците, естествено + една февриарска мама)) Снимки – ще качвам. Беше ми много спокоймо, защото си кърмичхме и пихме бира...
Пиниииит – ама то това наистина ще си е наше бебенце!!! Пази се и се радвай на чувството да си бременна ( което мааалко ми липсва)...
Честита именничкА Оливия – ама какъв ден е днес??? Да получи много подаръци!!!
Nikito -  за цитонамзка – поне 6 месеца след раждането.
Сисе-, Дидимора – и Елица последните 2-3 нощи се буди по 2-3 пъти и иска да яде – просто се побърквам от това безсъние вече – сигурно пак е някакъв “пик в растежа” – то с тия пикове..затова е само 58,5 см и цееели 5070 г!!! (много държа да е забележи, че е 58 и ПОЛОВИНА и 5 кг и СЕДЕМДЕСЕТ грама!!!).
КОЙ БЕшЕ ОТ ПЛЕВЕН??? Във вторник ще съм там и трябва да изкарам 7-8 чса САМА по пейки и градинки (таткото има работа) и ще се радвам поне ако за няколко минути се видя с някоя мама от там...

# 281
  • Мнения: 6 713
Честит имен ден на Оливияbouquet

На мен доктора преди 2 месеца ми каза, да ходя пак за цитонамазка - което е тези дни, а още не съм се обадила да си запиша час... Embarassed Embarassed Embarassed Колко е интересно - като бях бременна бях първа писта при него, а сега-става дума за мене си, трябва по-сериозно да се заема Mr. Green

Хелънблонди, да качиш снимки, да поизплакнем очи малко Hug

Хайде лека и поспалива smile3524  sleepuu newsm46

# 282
  • Варна
  • Мнения: 433
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=313467.msg8050475#msg8050475 - НОВАТА ТЕМА

Момичета, съжелявам, не ми остана никакво време да работя върху нея. Пускам я същата като старата, че утре докато се включа вий ще сте изписали 2 страници поне. Ако не ви харесва, някой да пусне нова, и да помоли Модератора да я изтрие. Дано утре ми остане време да я пооправя.
Предлагам да допишем тази страница поне и тогава да се прехвърлим там, както решите!

ЛЕКА НОЩ на всички майчета и бебчета! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 283
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351

nikito1047 не цитонамазка, ами въобще на преглед не съм ходила след раждането.  Blush То май само аз останах...

И аз, и аз  Embarassed Embarassed Embarassed
Ох, и аз  Embarassed за цитонамазка-след 6месец от раждането
Честит имен ден на Оливия! Да расте здраво и послушно детенце
Момичета аз пак да попитам  - моля кажете добра лаборатория за кръв и урина във Варна. Чували ли сте за Статус/има няколко такива, едната е до адвокатската градина/  bouquet
Май ставаме четири- и аз........  Sad

Общи условия

Активация на акаунт