82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода

  • 13 513
  • 317
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 605
Хайде децата да оzдравяват ве4е  Praynig

Да се похваля, днес направихме реzервция, на 9.9. Ще летим zа Турция  Sunglasses

Мисти, като са само 40 каШона, Ще се справиШ бърzо (ние имахе 100  Whistling ). По4ни с книгите, те са лесни  Laughing

# 241
  • Мнения: 3 521
Вечке, Ми6ка ме изпревари, но и аз точно това щях да ти кажа - ако е станало случайно(а за де се докаже, че не е случайно трябва да има свидетел) нищо няма да плащате. Карало колелото детето, подхлъзнало се и се спряло във вратата - сори, бейби, ама няма кинти за това. Да си я кара да и я полира мъжът и и да не се прави на ощипана девойка.

Фалшиментовата ваксина за коклюш не беше ли само при 77-81ви набор или и сегашните ги е ударила newsm78?

Татянка, вЕрвай ми, ако видиш колекцията от фигури на Пешев хич няма да усмихваш така - не знам и не искам и да знам Пешева как ще ги събира Mr. Green . Wink


Форумът се гъбарка нещо с мен - все Грешка!Грешка!Грешка! ooooh!

# 242
  • Мнения: 2 907
Хаха, Пешева няма да събира фигури, той никога няма да ме остави да ги докосна, а на мен не ми пречи.
Аз още не съм почнала да събирам, тоя форум не ме оставя на мира. Такова фрийк шоу отдавна не бях гледала. Едните фанатизират неасистираното раждане вкъщи с всичките фекални и гнусни подробности, други- като надрусани слабоумни "възпитават пренатално" плода.
Атмосферата ми напомня Туин Пийкс.

# 243
  • Мнения: 11 315
Еееее, Мисти, направо ще се засегна.
Особено за пренаталното възпитание.
Кажи ми кога ще науча, ако не сега, Зрънчо на това как звучи "Стената" в колата надута до дупка и припяване от брат му и сестра му? Или пък Ю2, докато гладя? Ах, да не забравя, че подритва ритмично, щото го кефи.

# 244
  • Мнения: 293
Мисти къде ги тез екстри и любопитности, дай и ние да почетем  Rolling Eyes

# 245
  • Мнения: 3 521
Аз сигурно щото гледах последно преди да родя "Хрониките на Нарния" и за това детето ми сега рови по гардеробите. Знаех си аз, че трябваше да не и го показвам тоя номер ooooh!

Между другото някой от вас плува ли под вода? Като се потопите под водата чувате ли? Щото аз не Thinking.

Току що изживях частичен оргазъм съзирайки един отдавна бленуван Док Мартенс на половин цена newsm08

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 16:50 от surfline

# 246
  • Мнения: 2 907
Щоуто продължава:

Ааа, и още нещо... Не мога да повярвам, че има хора, които смятат бременността и раждането за нещо обикновено и нормално. Ако не усещате какво чудо е това и колко е необикновено, значи наистина имате нужда някой да ви разтърси и събуди. ooooh!

Ако това не е Туин Пийкс, здраве му кажете.

# 247
  • Мнения: 434
Шапка свалям на жените, решили да раждат в домашна обстановка. Повече ме избива на смях, че в България много хора водят повече от лайняно ежедневие, обаче не дай Боже някоя да си признае, че се е изпуснала, докато ражда, и раждането е болест, за чието излекуване са необходими поне двама професори, килограм асистенти и 20-ина акушерки.

Преди да ме пратят под ножа през 2004, бяхме на о-в Рюген и на един плаж ми изникна видението как раждам точно там вечерта на лагерен огън, заобиколена от морето и белите варовикови скали. Мислех си, че ще се срамувам от това си варварско видение, но то и досега си остава красиво в спомените ми. Може би в следващия живот, със здрав кръст и гръб, ще ми се отвори парашута.

Факт е обаче, че такива жени са спокойни, уравновесени и най-важното - щастливи, че са родили децата си така. Не виждам нищо фекално в това.

Съгласна съм само с това, че понякога тази убеденост стига до фанатизъм, същия какъвто виждаме при дюканките, при фитнесманиаците, при вегетарианците, при противниците или привържениците на ваксините. За последните мога да ви разказвам с часове, тъй решихме на ваксинираме Хана само частично.

# 248
  • Мнения: 2 907
Изобщо не им свалям шапка на жените родили в домашна обстановка. Това изобщо не ги прави повече от останалите болнични родилки. За мен темата в чужбинския, както и тази в общия форум са достойни за the best of на talk talk talk.


Оле, Сърф, звъннах на градината и ме бяха забравили! Представяш ли си - забравили ме бяха!  Shocked
И този път изобщо не ми дават оптимистичен отговор, щели да ми звъннат другата седмица.
И сега аз какво да правя? Егати, веднъж си помислих, че попаднах на късмет, а то било някакъв мираж.

# 249
  • Мнения: 3 521
ще им звъннеш другата седмица или още по-добре ги помоли за среща тет-а-тет Flutter

За раждането в къщи без асистънт съвсем хипотетично и се надявам да не разстроя някого, но ако се случи, че се наложи бебето да бъде "подпомогнато" с форцепс как се действа Thinking? Или родилката получи кръвоизлив от де се дири примерно среднощ съдов да я окърпи. Щото мойто мъж, ако трябва да ми забучи абоката и да ми пусне физиологичен разтвор докато чакаме линейковците пиши ме бегала... Това са случаи нерядки...даже прекалено чести бих казала.

# 250
  • Мнения: 1 636
И аz не им свалям 6апка. За мен това е пълна беzотговорност. На мъжа ми брата има дете,пълен инвалид,не се е родило в къЩи,а в болница всичко лукс,удобно...само,че беz достатъ,но добър лекарски персонал и беz апаратите. Късмет,че са оживели майката и детето. И пак по съЩия начин оЩе на една поzната детето е бехиндерт. Няколкото часа раждане по_добре да са в сигурни ръце,а не в удобство беz сигурност.

# 251
  • Мнения: 1 636
Сърфи,той и да ти бодне системата,която Ще zнае коя е и как да ти я сложи не е гаранция,че всичко Ще е ок. Племеника е получил малко кислород и са го карали в друга болница,където имат подготовка zа такива случаи. В теzи моменти всяка минута е от zначение. Така,че и най_добрите лекари в къЩи май не биха помоглнали,ако неЩо не върви по план.  newsm78

# 252
  • Мнения: 3 521
Между другото от няколко дни по Байерн 3 върви една игра.
Пускат се в ефир песни, в които някой е открил "немско" словосъ4етание . Enjoy Wink - http://blog.br-online.de/fruehaufdreher/index.php?/categories/2- … oerhammer/P1.html

# 253
  • Мнения: 1 610
Много ми е кофти. Наистина ми е кофти.
Януари месец предупредих мъжа ми, че борсата ще се срине, да си извадим парите от един фонд, Не са много пари, но все пак не ми е приятно да губя. А той ме увери, че ги е извадил...И получавам писмо преди няколко дена - там са си дяловете, със 700 евро загуба. Не е болка за умиране. И сега ме пита какво да правим.  Красота!
Освен това неговият шеф го в вдигнал на мушка и иска да го гони. беше в отпуска 4 седмици и сега ни в клин, ни в ръкав бил записан събота сутринта да работи. А ние сме на сватба.Племеникът се жени. И да си търсел вчера заместник. Е, как да го търси! ooooh!

Аз днес реших да отида до ландратсамта да се информирам за Einbürgerung. И вътре един стар познайник. досега нямах никакъв проблем с комуникацията, днес изведнъж не ме разбираше какво казвам и се наложи да повтарям по няколко пъти въпросите си. Опита се да ми обясни как няма да мога да издържа теста по немски и теста , който влиза в сила през септември. Иначе ми разказа каква е процедурата, обърна ми внимание, не може да се каже, че ме претупа,  той така или иначе няма работа и се чуди какво да прави по цял ден.
И стигнахме до великия момент , да му обясня какво е демократична република. И зациклих! Питам го какво точно иска да чуе, а той ами да му дефинирам понятието. И съвсем блокаж- почнах да се чудя как да му обясня как фунционираа една република, що е демократизъм и кои са органите. А той ми се хили, все едно съм пълен олигофрен и ми вика/ Ами управлява се от народа! / Да съм прочетяла и да съм се подготвела какво е демократизъм. ooooh! По-велико унижение не съм постигала в живота си. Embarassed

ДЕцата ме побъркват. НЕзнам какво правя грешно, но Мая започна да реве всяка вечер на заспиване. Просто не издържам вече. И по няколко пъти нощем се буди и реве в леглото. Откакто е родена няма сигуно повече от 2 седмици да е спала без пробуждане, по едно време спрях да ходя в стаята й и тя спря с театрите, просто незнам сега какво да направя.Днес например й се скарах и си мислех, че е заспала. 2 часа по-късно мъжа ми минавайки покрай стаята я открива, че плаче и очите й са червени от продължителен рев в леглото.

# 254
  • Мнения: 7 605
Милото  Cry  И Милена има много 4увствителен период в момента, Щом й повиШаваШ тон (в смисъл, по строг тон) и по4ва да реве  ooooh! Ама голяма драма, реве 10 минути, 4е и пове4е. И ако идва татко й, реве оЩе по силно и го гуШка  ooooh! Ганц гросес кино  Crazy

Кажете ми тоzи фрийк по Про7, дето прави муzика с оригване, българин ли е?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт