Болница ТОКУДА-2

  • 135 809
  • 1 282
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 1 391
Момичета, благодаря ви за съветите за Дженерали! Ще проверя детайлно как стоят нещата, но предварителното ноу-хау със сигурност е от полза! Hug

Уф, а днес попаднах в зловещо протяжно задръстване на НДК и си изпуснах часа! Беше ми много важно, трябваше да ме впишат най-после като бременна  Embarassed, да се посъветвам, защото ми предстои пътуване със самолет, и един куп други неща, които си бях намислила, та малко истерясвам. И понеже в Токуда е сложно презаписването на часове, някой има ли личните координати на д-р Лазарова? Ще ви бъда много признателна, ако можете да ми ги пратите на лични.

Здравей,

Извини ме, ако се повтарям с другите момичета, но нямам време да прочета всичко, написано за Дженерали. И така, аз родих на 25 март в Токуда с избор на екип, анестезиолог и лукс стая за 3 дни престой там и компанията ми покри всички разходи. Единственото, което платих бе неонатологичния пакет за Андреа. Платих си всичко при изписването и с фактурата и епикризата подадох молба за възстановяване, която бе уважена на 100% (няма обаче да коментирам сроковете, в които това стана). Общия извод е следния - зависи какво е записано в застраховката ти. В моята изрично пишеше избор на екип, и вип стая за 7 дни в годината. ако мога да съм ти полезна с още нещо - питай Peace

# 481
  • Мнения: 233
Здравейте милички мами и бремелинки Grinning, аз съвсем скоро видях 2те чертички newsm44 и след затихващата еуфория от новината, започнаха да ми изникват купища въпроси..И аз избрах Токуда и д-р Кирякова, ходих на контролен праглед преди да забременея при нея, стори ми се мила жена, а и според мненията тук е професионалист на ниво, дадоха ми час за платен преглед на 12 декември (явно и с платените прегледи не става мн. бързо) Нямам търпение да чакам докато отида на прегледа Embarassed..Искам да ви попитам как стоят нещата с женската консултация в Токуда, правят ли се необходимите и допълнителни изследвания там? Има ли някоя от вас която е ходила от самото начало на бременноста си там, до раждането? Хич не ми се занимава да ходя по разни лекари(личен, направление, гинеколог, после за изследвания по разни лаборатории...) Уф малко се поотнесох sorry.. И каква е цената на цялото проследяване на бременноста с всички изследвания в Токуда?

# 482
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Д-р Кирякова е отличен избор. Peace
Аз си следих бремеността в Токуда, само че при д-р Евтимова, защото само тя беше по ЗК. Всички необходими прегледи и изследвания ми правиха. 45 дни преди раждането ходих на предродилна консултация при Кирякова (Евтимова не изражда) и в 9 месец се следих паралелно и при двете.
От д-р Кирякова съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО доволна Peace

# 483
  • Мнения: 233
Здравейте милички мами и бремелинки Grinning  , аз съвсем скоро видях 2те  newsm44 newsm44 чертички  и след затихващата еуфория от новината, започнаха да ми изникват купища въпроси..И аз избрах Токуда и д-р Кирякова, ходих на контролен праглед преди да забременея при нея, стори ми се мила жена, а и според мненията тук е професионалист на ниво, дадоха ми час за платен преглед на 12 декември (явно и с платените прегледи не става мн. бързо) Нямам търпение да чакам докато отида на прегледа  ..Искам да ви попитам как стоят нещата с женската консултация в Токуда, правят ли се необходимите и допълнителни изследвания там? Има ли някоя от вас която е ходила от самото начало на бременноста си там, до раждането? Хич не ми се занимава да ходя по разни лекари(личен, направление, гинеколог, после за изследвания по разни лаборатории...) Уф малко се поотнесох sorry..  EmbarassedИ каква е цената на цялото проследяване на бременноста с всички изследвания в Токуда?

# 484
  • Мнения: 233
Съжалявам за повторния пост Embarassed, ама новак съм във форума , NBM тенкю за бързия отговор, дано всичко с мен и дребосъчето да е наред, ужасно се страхувам от неуредиците в Бг и всичката бюрократщина по всякакви институции вкл. и болниците, и надявам се в "Токуда" да избегна поне част от всички тия неудобства, ако мога така да ги нарека..

# 485
  • София
  • Мнения: 23 096
Може би в Токуда ще си спестиш бюрокращината, но не и неудобствата  Mr. Green

# 486
  • Мнения: 42
Здравейте мами!Да се похваля - на 18.11. родих прекрасното ми момченце Георги, секцио(бях тръгнала нормално, но в последния момент от шубе си поисках операция) при д-р Димитров, асистираше му д-р Диков. Нямам думе да ви опиша колко съм доволна от всичко- протичането на операцията, отношението на лекарите и особено на д-р Димитров и от грижите за малкия от екипа на неонатолозите. На 4-тия ден ми казаха, че могат да ме изпишат и по-рано ако искам да си ходя, но аз пожелах да си остана още един ден, представете си Simple SmileСега малко ме боли , но съм щастлива, че се гушкаме с малкия Simple SmileГорещо препоръчвам тази болница и особено д-р Димитров, но мисля, че всички лекари там  са на ниво.
Успех на всички!

# 487
  • Мнения: 1 734
Здравейте мами!Да се похваля - на 18.11. родих прекрасното ми момченце Георги, секцио(бях тръгнала нормално, но в последния момент от шубе си поисках операция) ................

Като чувя такова нещо и лошо ми става   ooooh!ooooh! ooooh! Ама те лекарите са виновни. Както и да е, да ти е живо и здраво бебето!

# 488
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Здравейте мами!Да се похваля - на 18.11. родих прекрасното ми момченце Георги, секцио(бях тръгнала нормално, но в последния момент от шубе си поисках операция) ................

Като чувя такова нещо и лошо ми става   ooooh!ooooh! ooooh! Ама те лекарите са виновни. Както и да е, да ти е живо и здраво бебето!

Radi81, да ти е живо и здраво момченцето Hug
Не разбрах коментара, за какво са виновни лекарите? newsm78

# 489
  • София
  • Мнения: 23 096
Да ти е живо и здраво бебенцето!!! Това, че имаш впечатление от двама лекари, не прави автоматично и останалите на ниво  Peace
Радвай се, че си попаднала на професионалисти! А там всички лекари си умират да правят секцио, така не им пропадат срещите след работа, които са си уговорили (аз така "прецаках" срещата на моята лекарка и докато раждах нормално дуднеше, че няма да може да излезе вечерта )!

# 490
  • София
  • Мнения: 116
Здравейте,
имате ли представа дали в Токуда издават болничен, когато не се е налагал престой в болницата? По-конкретно имам предвид дали доктора, който ви е следил бременността ви е издавал болничен (в случай, че е било необходимо) преди болничния, който е за 45 дни ?!

# 491
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Разбира се че издават!

# 492
  • Мнения: 193
при попова не ходи Stop тя ми обърка цялата бременост! Cry Cry Cry

# 493
  • Мнения: 1 734
Здравейте мами!Да се похваля - на 18.11. родих прекрасното ми момченце Георги, секцио(бях тръгнала нормално, но в последния момент от шубе си поисках операция) ................

Като чувя такова нещо и лошо ми става   ooooh!ooooh! ooooh! Ама те лекарите са виновни. Както и да е, да ти е живо и здраво бебето!

Radi81, да ти е живо и здраво момченцето Hug
Не разбрах коментара, за какво са виновни лекарите? newsm78

Имах предвид, че лекарите би трябвало да са тези които трезво да преценят ситуацията. Момичето се е изплашило и в последния момен си е поискало секцио, без да има каквито и да било индикации - бебето е тръгнало. Ами ако беше поискала да си тръгне (както понякога от страх искат момичетата) пак ли щяха да и разрешат?! За това казвам, че лекарите са виновни в случая. Аз лично не бих отишла да раждам при тях!

# 494
  • София
  • Мнения: 308
Не виждам защо лекарите трябва да са виновни, че си пожелала сама да раждаш секцио. Те не са я убеждавали преди това за операция. Мисля, че сме достатъчно зрели хора щом сме тръгнали да раждаме и можем сами да преценяваме ситуацията! Всеки има право на избор, още повече че това е частна болница!

Общи условия

Активация на акаунт