Май ми я няма темата. Защо поне не мотивират изтриването?

  • 1 517
  • 14
  •   1
Отговори
Май ми я няма темата. Защо поне не мотивират изтриването?

# 1
  • Мнения: 641
Ако я няма темата ти от къде е тази 1 публикация?
Може да е архивирана.
И има подфорум за тези въпроси: "правила, условия и указания".

# 2
  • Мнения: 1 938
И аз имам подобен въпрос. В "Здравен справочник" е "изчезнала" една тема, а уж е закована. newsm78

# 3
# 4
  • Мнения: 3 405

Да, няма ти я. Тъкмо се засилих да пиша и тя се изпари.

# 5
  • Мнения: 641
За какво е темата все пак?  newsm78

# 6
  • Мнения: 545
премествам тази тема в правила, условия и наказания.
междуд другото, никой не ти дължи обяснение за това, че е изтрил бозавата и леко антибългарска темичка. нищо против темата, против да изискваш толкова менторски обяснение.

еди.

# 7
  • Мнения: 1 224
T3-M4 от няколко дни попадам на твои изказвания и ми се струва, че всеки ден настроението ти е все по-добро от предния  Joy

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
8. Забранено е пускането на теми и мнения, съдържащи краен агресивен национализъм, ксенофобия и антисемитизъм, теми с расистка насоченост, мнения, съдържащи религиозна, идеологическа, политическа пропаганда, теми подклаждащи /или които могат да доведат до/ расова, културна, социална, религиозна, етническа и всякакъв друг вид дискриминация, омраза и нетолерантност, теми и мнения, целящи създаване на смут и предизвикване на страх, подклаждане на масова паника, както и теми и мнения с линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи.

Имаш ли още въпроси?
Поредният приказен герой ли си ти?

# 9
8. Забранено е пускането на теми и мнения, съдържащи краен агресивен национализъм, ксенофобия и антисемитизъм, теми с расистка насоченост, мнения, съдържащи религиозна, идеологическа, политическа пропаганда, теми подклаждащи /или които могат да доведат до/ расова, културна, социална, религиозна, етническа и всякакъв друг вид дискриминация, омраза и нетолерантност, теми и мнения, целящи създаване на смут и предизвикване на страх, подклаждане на масова паника, както и теми и мнения с линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи.

Имаш ли още въпроси?
Поредният приказен герой ли си ти?

С това за приказния герой не знам какво искаш да кажеш, ако означава някакъв онлайн отворко с цайси и комплекси, дето много му знае устата само в нета, не, не съм, можем да се видим по всяко време.

Да, имам въпрос - ето ти го:

Егати, значи Мартин Карбовски трябва да го осъдят доживот! Аз си държа на темата и затова нека, който я е изтрил да каже точно коя точка не е наред и да я оправя, защото с това правило 8 и неговото съдържание вие сте избили рибата. То значи за нищо не трябва да се пише.

"всякакъв друг вид дискриминация, омраза и нетолерантност" - извинявай ама при всеки контрапункт има някаква дискриминация и често нетолерантност. Само за пример - темата за Ангел Бончев всява ЕБАСИ нетолерантността към Министрество на вътрешните работи(те и не заслужават друго) и тоест не кой да е, а нетолерантност към ПОЛИЦИЯТА на РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ и темата си стои. А мен някой Добсън ме трие защото всявам нетолерантност към Евтерпа. Евала Рамбо, най-големите сте!

# 10
премествам тази тема в правила, условия и наказания.
междуд другото, никой не ти дължи обяснение за това, че е изтрил бозавата и леко антибългарска темичка. нищо против темата, против да изискваш толкова менторски обяснение.

еди.

Явно темата не си я дочел докрай и съвсем реалистично обрисува българската действителност с отрицателните и положителните и черти. Защитавам българското всеки ден и се дразня, че е пълно с мърлячи, които целта им е да правят точно обратното. Бозава? Еми сигурно трябваше да разкажа виц за програмисти от рода на "Ааа брато тая мадама е read only", за да ви се стори съдържателна.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Правилата не се обсъждат... ТОЧКА...
Отговорено беше на въпроса ти... ТОЧКА...
Сега ако и спреш да пускаш безмислен постинг след безмислен постинг... С което нарушаваш ДРУГА ТОЧКА от Правилата...
На твоето питане може да се сложи ТОЧКА...
Благоприятна при това...

# 12
Въпросът ми е какво да променя, за да стане темата, която бях написал в хармония с вашите правила. И вие категорично НЕ МИ ОТГОВАРЯТЕ НА ВЪПРОСА!
Пичове, какво точно не ви е наред? Какви са тея: правилата не се обсъждат... ТОЧКА и т.н. Вие нормално не можете ли да комуникирате?
Осми път - Не ви обсъждам правилата питам ви КАК ДА ГИ СПАЗВАМ?

Леле, това като си мачкан от живота и получиш капка власт, искаш всеки да удавиш в нея.

# 13
  • Мнения: 4 390
Пич, дразниш яко и те отсвирвам.

# 14
  • Мнения: 545
аз пък направо 'обожавам' хора, които още с влизането почва да се налага да им се почиства. че и сметка държат после на модераторите.

еди

Общи условия

Активация на акаунт