Хиперактивност с дефицит на концентрация

  • 200 829
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 504
Аз мога да кажа, че при Гери забелязвам, че с възрастта и тя се променя към добро, разбира се Praynig Повече осъзнава много неща в поведението си, контактуването е по-лесно и много повече думички казва, дори в изречение до 4 думи. Отговаря на въпроси ... много повече се разбираме Laughing

# 451
  • Мнения: 154
Аз не съм проверила всички възможни логопеди в града, затова все още се надявам да се намери някой, който ще се навие да помогне. Мерси на Wolf за идеята - не се бях сетила да проверя за дом и за специалисти там.

# 452
  • Мнения: 485
Гери, чак сега видях че си дала този линк, но смятам че в същия сайт има още една много полезна на мамите с хиперактивни деца статия тук.
Самата аз научих доста неща от нея.

# 453
  • Мнения: 2 757
Не знам дали ви казах, че бяхме на преглед при психолог и педиатър в най-добрата детска болница тук и според тях детето ми не е хиперактивно. В интерес на истината напоследък забелязвам по-адекватно поведение и канализиране на голямата му енергия, която не е намаляла. След 1 годишен застой през последния месец забелязвам реален напредък, не голям, но окуражаващ. Днес Давид става на 2 годинки и сигурно е побързал за да покаже че е пораснал.  Blush Ама си е същия пакостник, че даже по-голям. Много обича да дърпа близнаците - като ги хване за крачола и ги повдига целите, събува им чорапите, гребе ги с нокти... Едва ги опазваме.  ooooh!
Не знам дали има връзка, но 7 месечната терапия с Ескимо Кидс и мултивитамини май е дала ефект.  newsm78

# 454
  • Мнения: 3 504
изпринтих си статията, ще я чета по-късно

# 455
  • Мнения: 3 537
Гери, чак сега видях че си дала този линк, но смятам че в същия сайт има още една много полезна на мамите с хиперактивни деца статия тук.
Самата аз научих доста неща от нея.
Hug
Все едно е описана моята дъщеря. SadЩе се опитам да я огранича  ,но тя доста шоколад яде,че да видим... newsm78

# 456
  • Мнения: 154
Искам да попитам някой да е забелязал Ескимо кидс да има запичащ ефект?

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 15:29 от desitka^

# 457
  • Добрич
  • Мнения: 757
Аз не съм забелязала такова нещо, ползвахме го без прекъсване 6 месеца и си ходеше по нужда както преди/аз даже се притеснявах преди да го започнем, че ще го разхлабва, нали е рибено масло/.От кога ползвате ескимо кидс?От кога сте със запек?

# 458
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Искам да попитам някой да е забелязъл Ескимо кидс да има запичащ ефект?


При нас няма.

Не знам дали ви казах, че бяхме на преглед при психолог и педиатър в най-добрата детска болница тук и според тях детето ми не е хиперактивно. В интерес на истината напоследък забелязвам по-адекватно поведение и канализиране на голямата му енергия, която не е намаляла. След 1 годишен застой през последния месец забелязвам реален напредък, не голям, но окуражаващ. Днес Давид става на 2 годинки и сигурно е побързал за да покаже че е пораснал.  Blush Ама си е същия пакостник, че даже по-голям. Много обича да дърпа близнаците - като ги хване за крачола и ги повдига целите, събува им чорапите, гребе ги с нокти... Едва ги опазваме.  ooooh!
Не знам дали има връзка, но 7 месечната терапия с Ескимо Кидс и мултивитамини май е дала ефект.  newsm78

Ники, много се радвам за вас! Дано това те е направило по-спокойна. Не знам дали ескимо кидс е имало ефект , или просто сина ти е пораснал. Пази много близнаците, моят син, въпреки че си е съвсем здрав, така грубо се отнася със сестра си, че ме е страх да ги оставя сами, а е вече на 2г и 4м.

Аз се престраших да опитам с хомеопатия, този път с класически хомеопат, че предния път изписаното от невроложката хомеопатично я беше подлудило, вместо да я успокои. Ефекта от 3 дни е, че освен, че е спокойна,  се дразни  от грубостите на брат си само ако наистина прекали, а преди започваше да крещи "мафай се" още щом я доближи. Някой прилагал ли е хомеопатия? (класическа)

# 459
  • Мнения: 154
Лара си страда от запек още от бебе, но напоследък се беше нормализирало положението.
За Ескимото питам просто така, защото (сигурно е случайност), но откакто го пие ака доста трудно и рядко. Много се затруднявам да спазвам някаква диета защото ходи на ясли, но вечер гледам да яде задължително круша и пак няма ефект. Лошото е че не мога да я накарам да яде плодове и зеленчуци сега, когато ги има в изобилие...

# 460
  • Добрич
  • Мнения: 757
Любознателна,много се радвам за Наталия.Щом се чувства добре значи сте попаднали на истина на класически хомеопат, и й е изписано точното лекарство.Преди една година пробвахме с хомеопатия, тук в нашия град една уж много добра специалистка,която вече работи в София, изписа една дълга рецепта с 6-7 лекарства.Аз тогава бях още пате в калчища и като видях, че няма ефект/поне не се влоши/ ги спрях на втората седмица.После разбрах, че класическите хомеопати дават само едно лекарство.Трябва ми класически хомеопат във Варна, тук в Добрич няма такива.Не знам кого да питам за такъв.Четох във здравния форум,на темата за хомеопатия, имаше доста добри отзиви за Кремена Хаджиева.Мами от Варна/и не само от там/ дайте идея, предложете ми точния човек и специалист.Хомеопатията ми е последната надежда! Praynig

# 461
  • Добрич
  • Мнения: 757
desitka^, аз доколкото знам крушата действа запичащо newsm78 Не обича ли кайсии,сливи,праскови, пробвала ли си с овесени ядки.Кивито също действа разхлабващо Peace

# 462
  • Мнения: 154
Аз пък за пръв път чувам че действа запичащо, но може и да е вярно. Иначе други плодове не иска - полагам огромни усилия да я прелъжа да хапне но веднага го плюе...

# 463
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Моля, погледнете ТАЗИ ТЕМА и ако може някой да помогне.

# 464
  • София
  • Мнения: 1 345
Страхотна си благодаря ти тъкмо прочетох цялата тема и реших да пиша и видях,че си дала линк за моята  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт