Тайната на дългата и здрава коса - 40

  • 30 763
  • 382
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 140
Сега и синапено масло ли трябва да търсим? Rolling Eyes На Икаров май няма? Аз масло от ши не мога още да намеря, а за това сигурно ще ме гледат като индианка? Rolling Eyes
Косата ми се омъзнява последно време ужасно ooooh!


Ако не ме лъже паметта, видях масло от Ши на Икаров в магазин за козметика.
По принцип аз маслата си ги вземам все от някоя аптека и ми направи впечатление, че във въпросният магазин има голям избор на масла Икаров Flutter

# 376
  • Мнения: 4 496
Щом изрично си има индийски синап значи шансовете намаляват значително...Не, че няма да потърся масло. Confused

# 377
   да ,pachuli каза , че нейното е с жълт цвят  newsm78

# 378
  • Мнения: 1 179
Добре де, а в някой индийски магазин, дали няма да продават?  newsm78

# 379
  • Мнения: 1 365
Днес ходих до Пикадили и там видях кайсиево масло, орехово масло, тиквено масло /единствено на неговата опаковка пишеше, че е и за коса/, бадемово масло и май имаше ленено масло, но не съм сигурна. Още утре ще отида да видя какви точно масла има... Може да имаме късмет със синапено масло...

# 380
  • Мнения: 112
   да ,pachuli каза , че нейното е с жълт цвят  newsm78
да, моето е жълтеникаво-кафяво /кехлибарен цвят по-скоро/, с много остра миризма. Принципно самото растение има ярко жълти цветове. Присетих се, че може да се открие и в магазините за подправки или в големите вериги, но то няма да става за козметични цели. Синапеното масло за масаж и лечение се различава от кулинарното. Предполагам, че фирмите, предлагащи СПА продукти може да го имат. Има разни фирми, които внасят тайландски и индонезийски продукти. Нямам представа за цената обаче. В Индия един литър струва 1.50$ демек около 50 рупии

# 381
  • Мнения: 1 365
Ето тези продукти видях в Пикадили.
http://balchoproduct.com/products.html

Мис Арк, ще съм ти благодарна, ако дадеш съвет според теб кое може да се използва!!!   bouquet

Току що говорих с една фирма производител на различни видове масла и ми казаха, че се водят преговори с магазина с/у Съдебната палата да продават синапово масло и до 10-тина дни вече ще го има там.

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 10:04 от dessy_g

# 382
  • Мнения: 4 496
dessy_g, изглеждат добре тези продукти. Шарлан и орехово май няма да стават за коса, но другите предполагам, че да.  Ще ме караш да ходя в жегата до Пикадили.... Rolling Eyes

Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=320045.0

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 10:29 от мис арк

Общи условия

Активация на акаунт