В деветия месец всички сме вече - идва АВГУСТовското човече

  • 15 935
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 338
Честито и на щастливата леля  bouquet

# 286
  • Мнения: 1
Лелята на Венци, когато е удобно да качи малко снимки на малкия мишок да му се порадваме  Hug Heart Eyes

# 287
  • Мнения: 365
Честит момък на Каприз!
Да им е голяма радост:)))
  bouquet

# 288
  • Мнения: 2
абе това с тази Арника не го разбирам... newsm78
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=2034
я кажете-това билка ли е някаква? и какви са тия потенции ?!?

# 289
  • София
  • Мнения: 1 338
Заповядайте нова тема

# 290
  • Мнения: 65
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТЕФИ И МАРТИ! ДА СА ЗДРАВИ И КЪСМЕТЛИИ И ЛЕК ПУБЕРИТЕТ /ЩОТО ВЕЧЕ МУ ЯМ ГЛАВАТА/! Аз пък мислех, че Мартини мама е фен на мартинито Laughing Кой за каквото си мисли.

ЧЕСТИТО ПОЯВЯВАНЕ НА БЯЛ СВЯТ НА ВЕНЦИ!

Току що се връщам от службата-една колежка има и тя Рожден ден, та пих шампанско и се замотах.

Тая нощ и аз сънувах кошмари-отивам да раждам, наредили ме сред едни мангалки и вместо да се притеснявам от раждането, то все си търсех чантата, че да не ми откраднат телефона. Има "виновни" за тоя сън от форума и те си знаят, няма да кажа коя е. Laughing На всичкото отгоре забравих да си пия отварата от босилек за леко раждане. Намазаха ме с някаква кал по корема и така си стоях в предродилна, а персонала отиде да хавее. Ядосах се и се прибрах неродила. Това беше съня или по-точно това, което помня. Иначе и аз чак в 3 ч. заспах. Рових се в Ла Редут-а и се чудя що още го няма на български, като толкова се пазарува оттук.

Обади ми се братовчедката с нейния опит с "босилека". Разправям и, че го имам от миналия понеделник и вече е хербарий, а тя казва, че и така действал.

Относно кекса-естествено, че мъж ми го е шубе. Как издържа-не съм наясно. Обаче хич не съм забравила вкуса му, защото вече сама си го бъркам и консумирам. Добре, че забременях, че да се науча  Laughing Само ми липсват някои канали от телевизията /сменихме кабелната/, че да помагат. От 3 дена не съм го хапвала и смятам да го огранича, че искам да си родя на термин-06.08. Сега прочетох, че било Богоявление ли, Преображение Господне ...

А дъщеря ми я родих един ден преди термин и то, щото бившото съкровище беше маняк и в 15 ч. посред жега /нямаше климатици в ония години/ му се прищя кекс. Нахранен добре си заспа, а аз след час-с изтекли води и с 3 см. разкритие ми включиха система и към 20 ч.-бебе. До ден днешен се замислям кога е родена, понеже така ми се беше загнездил тоя термин в главата... И аз, кухата лейка /неинформирана 20 г. пикла/, си мислех, че е задължително да родиш на термин, иначе нещо не е наред-я на теб, я на бебето.  Joy

Аз не се шашкам от самото раждане и колко ще ме боли /засега де/. Страх ме е да не стане нещо лошо с бебо, щото една мама преди време ме посъветва за секцио, понеже тя карала идеална бременност, но при раждането попаднала на некадърни акушери и сега детенце е с увреден слух. Шубе ме е и с мен да не се случи нещо лошо след като родя детето, че не мисля, че някой може по-добре от мен да го отгледа. Такива са ми страховете.

Сега се опвам на дивана и дано никой не ме търси да ме пита дали все още съм 2 в 1. Аз не съм свикнала на такова внимание и се дразня.
 
Всичко добро ви желая!

# 291
  • София
  • Мнения: 1 338
Gitsa, мила не си мисли такива неща. Вярвам, че всичко във всички ни ще е наред и ще си имаме живи и здрави бебенца. Само Господ да е с нас!!! Praynig

# 292
  • Мнения: 202
gitsa -разбирам те чудесно, пълно е и с нетактични хора, които "услужливо", уж загрижени за мен и бебето, ми разправят все някакви такива истории с кофти край, питат ме дали съм била 100 процента сигурна в лекарката си и ме побъркват ooooh!; хубаво де-аз при нея ходя отпреди да забременея, доволна съм от отношението и вниманието й към мен, но сега сефте ще раждам при нея-как бих могла да съм 100 процента сигурна в каквото и да било???!!! Twisted Evil

# 293
  • Мнения: 3
Мили мои аз току що се връщам от болницата и съм вече без запушалка, така че можете вече да стискате палци и за мен, защото сигурно ще е скоро. Дано Бог да бди над нас и всичко да е наред!
Ако не се включа до утре пак, може да се помолите и за мен и за моето малко момченце! Благодаря предварително!

# 294
  • Мнения: 229
Ама Кекса да свършва вътре.Спермата ще въздейства върху шийката да се разтвори Laughing.Асе ,чакаме и ти да го пробваш  Wink


ей туй го знам, ама не ми се ще да го опитвам ..сега толко ми е спаднало либидото, айййдее не ме карайте да ви пращам снимка да видите за ква каца става дума .. не стига че огромен корем, тлъст задник и подути крака .. сексапилна се чувствам от секъде ..  hahaha Mr. Green Stop
иначе мъжо до преди няколко дена се опитваше да ме прилъстява .. чудя се кво ли ми харесва още човека, жал ми е за него малко  Thinking newsm78

# 295
  • Мнения: 229
Мили мои аз току що се връщам от болницата и съм вече без запушалка, така че можете вече да стискате палци и за мен, защото сигурно ще е скоро. Дано Бог да бди над нас и всичко да е наред!
Ако не се включа до утре пак, може да се помолите и за мен и за моето малко момченце! Благодаря предварително!

МамаДона с теб и бебчето сме! Бъди спокойна!  newsm17

# 296
  • Мнения: 38
Уж сме на края, а пак се разделихме в темите.
ХАЙДЕ ИДВАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318168.new#new

# 297
  • Мнения: 79
Здравейте момичета  Grinning ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМЧЕТА НА МАЛКИ ЮНАЧЕТА !!!  smile3525
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ МАЛКИ РОЖДЕНИЦИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА РАДВАТ МАМА, ТАТИ И БЪДЕЩИТЕ ЧЛЕНОВЕ НА СЕМЕЙСТВАТА    newsm53 newsm51

Момичета за болниците ви чета и стигам до извода, че универсален багаж няма. Ето например при нас трябваше и дрешките на беб да си нося, та и за чаршафи ме питаха нося ли си - а няма да ви казвам, че уж бях във ВИП стая. Единственото ВИП беше, че по всяко време при мен можеше да идва и да стои който си поиска, защото бях в самостоятелна стая и храната ми я носеха до леглото. Те туй...иначе няма да казвам че за 6 ден престой общо трепах около 50-тина хлебарки, а накрая вече ми беше все едно и просто ги отминавах...  Кофтар е с българските болници..или поне в тази в която раждах аз...Но както се казва-всико да е ок, да отиваме да вършим работа по предназначение и колкото се може по-бързо БЕЖ у дома...

Слънчо, няма да ти бъда от полза за чаршафчетата, защото моите ми ги донесе сестра ми от Италия. Но да ти кажа като ходих до "Бебчо" за количката на креватчетата които са мостри бяха сложили едни страхотни комплектчета в приказни цветове. Аз поне лично харесвам по едноцветните с някоя и друга картинка или апликация-да не е много натрупано. Иначе и тук покрай вкъщи /Генерал Колев/ има един магазин който шие по размери и твърдят, че били добри. Ако те интересува мога да ти обясня после.
Леле, Feb, абе мила и аз там ще раждам, а ти направо ме отчайваш  doh , какви са тия хлебарки, какво е това е чудо?!? А иначе аз още не съм ходила да проверя какво трябва да си нося за болницата. За чаршафчетата: мисля че говориш за тези на Пиеро - те не са лоши наистина, ноооо не знам дали си им заглеждала цените - направо убийство (ако не се лъжа к-кта чаршафчета без обиколник е около 80 лв, и обиколника още толкова  #Crazy ). А този магазин на Ген.Колев имат ли платове и знаеш ли дали шият и обиколници? Обясни ми за всеки случай къде е, да отида да видя. Благодаря ти много   bouquet
И аз се връщам от ЖК и не мога да го разбера тоя мой доктор.До предната консултация ме гледаше всеки път на ехограф,но вече 2 пъти само слуша тоновете на бебето.Не е ли редно да погледне състоянието на плацентата,количеството на водите,как е разположено бебето и други такива-все пак влизам в 9 месец и ако сега не го интересуват тези неща,незнам кога ще е.А си мисля,че сигурно очакваше да раждам при него.Казах му,че ще раждам секцио при друг лекар и от тогава е един дръпнат Crossing Arms

 Joy PINKI_81, имам чувството, че това аз съм го писала, важи и за мен с пълна сила. Сега ще трябва да си търся нов гинеколог - така се разочаровах от тази женааа  Sad

Общи условия

Активация на акаунт