В деветия месец всички сме вече - идва АВГУСТовското човече

  • 15 965
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 338
Момичета, спокойно caprice е добре. Таткото се е объркал нещо и е споделил хубавата новина при юлките.. сега като наминах да видя какво става при тях видях Mr. Green
Ето го и неговият пост:
Здравейте на всички!Семейството ни се увеличи с още един член. newsm44 newsm44 newsm44
Майката е добре,бебето също казва се Венцислав роди се 3.250 кг и 50 см.

Честито на щастливите родители!!!
Нека малкия Венци расте здраво и усмихнато дете!!!
А на мама бързо възстановяване!!!

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 13:46 от IntRiGa_GirL

# 271
  • Мнения: 2 376
Честит Велислав на мама Каприз ! Simple Smile
Да расте здраво и много щастливо дете!
   bouquet

# 272
  • Мнения: 3
Здравейте мамита!  Hug
Честито бебче на мама Галка! Браво майче, голям юнак си родила, да ти е все така здрав и силен!
Асе, мила честита ти рожденничка. Да ти е жива и здрава принцесата и все така послушна и красива!
Марти  newsm59 Щастливо и безгрижно детство! Майче честит празник!
И аз съм още 2 в 1, чакаммммм....... Whistling
А някакви новини от Каприз има ли???
Докато пиша и те дошли....... smile3501 Честито на мама Каприз! Да е жив и здрав Венци и много послушен. Тате - честито и на теб!!!

# 273
  • Мнения: 26
Да Вие жив и здрав малкия юнак Венци. Много късмет и щастие да го спохождат през целия му живот.

# 274
  • Мнения: 38
ЧЕСТИТ ДА Е ВЕНЦИ И НА МАМА И НА ТАТЕ! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И СИЛЕН ЮНАК ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ!  newsm51 newsm30 smile3504

# 275
  • Мнения: 202
Честито Каприс-да ви е жив и здрав юнака!
Като сте се разписали за рецепти за раждане при преносване, вчера много се смях, сега нали съм свободна и гледам един сериал по БТВ-"Животът на Браян"; та точно вчера една мацка имаше същите терзания, чудеше се какво да яде и прави за да предизвика раждане; препоръчваха й някакви лютиви пикантни сосове, много спорт, люлеене на люлка и секс; при нея нищо не помогна, ама знам ли-ако искате пробвайте Laughing
Валени-лафа с майсторите в градината беше на Бобито, помня , че и мен много ме беше изкефил, та ако тя намине, ще ни го припомни Party

# 276
  • Мнения: 12


    Ей,най-после!Тези мъже наистина могат да ти докарат нервна криза!Браво на Интрига ,че се е сетила да погледне при юлките Hug

 Честит син на Каприз,да расте силен и здрав!

# 277
  • Мнения: 1
Гледай го ти къде се бил скрил малкият разбойник, сега вече спокойно мога да се отлепя от екрана и да свърша нещо полезно  Mr. Green

Да им е честит енци на мама и татко Каприс, сигурно сега не могат да се нарадват един на друг  Hug

Пратих ЛС на татко Каприс да заповяда в нашата тема да си получи поздравленията и овациите.

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 14:23 от megan77

# 278
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Честито на рождениците Стефи и Марти, от щастие, здраве и късмет, да не се оттървават занапред!!!
Честит Венци на Каприс, да е жив и здрав и да си го гледкат с много любов!!


Брей, и в рими прописах Grinning Явно при мен хроничното недоспиване напоследък избива в неподозирани посоки Mr. Green
А за кекса, ние с мъжото сме на диета, той не смее, а и сега, като бебка се е смъкнала толкова ниско, съвсем няма шанс да го навия за една порция, ускоряваща раждането Sad Притеснява се да не и повреди главичката.
Той се майтапи с един лаф: "Защо българите били е..ни в главите? Защото бъдещите татковци правели секс с мамите и в 9-тия месец"

# 279
  • Мнения: 1
Привет и аз да изразя голямото си щастие и вълнение за Венци!
Браво на мама и тати за рожбичката, да ги радва и расте здраво и засмяно!


Нещо ми се губи Стела..дано всичко да е наред и скоро да се включи!  Heart Eyes

Стели_Мели новини от Елле имаш ли? Кога ще я изписват? Поздрави я от нас!!  Hug

# 280
  • Мнения: 3 434
Здравейте,обаркала съм темата с предното съобщение.Новината е за тук.Семейството ни се увеличи с един член newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Казва се Венцислав 50 см и 3.25 кг е.Много красив   и прилича на баща си,майката е добре.

# 281
  • Мнения: 990
Честито на Каприс! Нека Венци расте здраво и щастливо дете!

Бизу, в неделя се чухме с Ellle, имала цяла седмица температура, предполагат, че е от гърдите, но не искаха за понеделник да я изпишат!
Сега ще й пратя един смс да видя къде са и ще ви кажа?

# 282
  • Мнения: 3 434


    Ей,най-после!Тези мъже наистина могат да ти докарат нервна криза!Браво на Интрига ,че се е сетила да погледне при юлките Hug

 Честит син на Каприз,да расте силен и здрав!

За успокоение на всички не бащата,а лелята пише,обаркването стана защото реших че щом е юли месец трябва там да пиша извинявам се  Embarassed Embarassed Embarassed

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 129
Честит син Венци на Каприс! Да бъде жив и здрав, и да носи само радост на всички!

# 284
  • Мнения: 2
първо - НАЙ-СЕТНЕ ЧЕСТИТО БЕБЕ ВЕНЦИ НА МАМА КАПРИЗ   bouquet

такааа връщам се от лекар и имам да се отчитам за двама - освен за мен за нашата Стела, тя е добре -малко е в стрес заради една новина около раждането, което ще се състои много скоро и за съжаление не както тя искаше-нормално, а са й насрочили секцио и  беше много стресирана и нещастна, но тя ще ви разкаже всичко подробно, предполагам съвсем скоро ще се включи да не й изземам функциите - ама посрещнете я топло, че й беше криво  Peace

иначе аз съм ок, връзваха ме с колани, показаха ми доктора, който най-веоятно ще ми води раждането, помахах му както си лежах на тонове  Mr. Green голямо запознанство..ама сега заети бяха много всички, днес голяма лудница в тази нашата болница. също попълних някакви документи, насрочиха ми среща с анестезиолог и кардиолог в петък, защото до 1 седмица няма индикации за раждане- водите ми не са намалели, нито нещо плацентата е по-различна, корема ми не е паднал, но главата на бебето била добре в таза каквото и да значи това, също бебето ми за 1 седмица не е порастнало грам /спореда в тези неточните измервания все пак../ и мъжа ми веднага подскочи ужилен  "ама как, ама защо.." аз се надявам всичко да му е наред, въпреки, че мернах на ехографа, че мерките му бяха като за 36та седмица и половина и сега взех малко да се притеснявам, въпреки че според докторката е супер.. newsm78..ами дано всичко му е наред на маминия, сега е 2,800 кг, колкото й преди седмица. та така.
за снощните ми странни симптоми лекарката също предположи кръвно защото според изследванията ми нямам никакви индикации за нищо и просто не е ясно защо се чувствах така странно...мистерия...или нещо психосоматично си направих или извънземните ме обладават понякога Mr. Green
утре сутрин ще пускам една последна кръв и така.
ами това беше от мен, на всички -хубав ден
ПП Кекса го почвам и аз активно...още няколко дни мисля да изчакам да ми излезат изследванията и да се видя с анестезиолога и се почваме ! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт