Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - м.Август

  • 38 388
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Днес разпитах за крема на Ланком в Бюти зоната. По-стар модел е наистина, но е почти сходен с новия, да не кажа, че е само в опаковката и са сменили наименованието. Тук струва 158 лв. аз ще го поръчам и ще видя срока на годност. Продавачката ми каза, че не е за определена възраст, а по- скоро за състояние на кожата. Mr. Green А другият подходящ за зряла кожа над 50 г. в Ягодата излиза 88 лв., а тук е 256 лв. Rolling Eyes
мерси за инфото Hug Този ли имаш предвид,че е за зряла кожа http://uk.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=26675&goChar=L

# 721
  • Мнения: 31 183
Да точно този. Има и нов серум от същата серия. Дадоха ми и тестери, представяте ли си. Mr. Green

# 722
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Днес разпитах за крема на Ланком в Бюти зоната. По-стар модел е наистина, но е почти сходен с новия, да не кажа, че е само в опаковката и са сменили наименованието. Тук струва 158 лв. аз ще го поръчам и ще видя срока на годност. Продавачката ми каза, че не е за определена възраст, а по- скоро за състояние на кожата. Mr. Green А другият подходящ за зряла кожа над 50 г. в Ягодата излиза 88 лв., а тук е 256 лв. Rolling Eyes
кой крем имаш в предвид с такава цена от 256лв

# 723
  • Мнения: 3 094
аз имам претенции да съм разбирачката по Ланком Wink Simple Smile.........Това чудо Ренержи Морфолифт е за от около 40# до 50, дори от 45 до 50 - зависи дали кожата показва явни признаци на отпускане. Ако има леки линийки, но не се отпуска все още е варианта Ренержи (без Морфолифт, РАР и прочие разширения). За от около 35 до около 40 (може и 40+) е Хай Резолюшън. Изобщо аз съм доволна от Ланком вного в сравнение с другите по-популярни луксорни брандове. Peace Този, който гледадте в сайта е правен в Америка -  аз гледам френския сайт (за мен той е водещия) и наистина има малка разлика. Но чесно казано такава кутийка същата се подвизаваше пролетта и БГ магазините.

# 724
  • Мнения: 1 270
За съжаление не получих отговор на ЛС за разделяне на темите, затова го направих на своя глава
Ето я и новата тема за обсъждане на продуктите

След малко ще пусна линк и към следващата - за проблеми с доставката и прочие

Ето я и темата за обсъждане на проблеми при поръчките

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 16:12 от skrita

Общи условия

Активация на акаунт