Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 44

  • 55 729
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Ох, мацки, страхотни сте пак, както винаги  bouquet
Като не вляза няколко дни и после с огромно удоволствие разглеждам всички красоти и ме засърбяват ръцете, но засега няма повод да ги почеша Sad
Мегита, с какво изрязва цветченцата? И ако си го купила от Бургас - признай от къде  Praynig

# 76
  • Мнения: 1 965
Облаче.... не се зъби. Гласувах и за двете ви. Нали трябва да сме солидарни с майчетата. Вие молите - ние изпълняваме. Ха, сега кажи кога ще даваш автографи че да се наредя на опашката от по-раничко.....
Момичета, сега ще вземе да се надуе тази Госпожа... Вече е известна...... smile3532 smile3532 smile3532

# 77
  • Мнения: 200


Това са последните две торти.Благодарности на Пепи  bouquet
Синеочке-много ми хареса щъркелчето.
Пингвинче,Порша -браво на начинаещите.Мегита -супер е ,децата много сладко са я нападнали.
Драконче много е хубав трансфера-с какво го правиш?
Сребърен облак -стращшни са.Наистина ли са толкова големи колкото пише в статията?
Нат -пожелавам ти и за 100 годишнината да му направиш торта.Да е жив и здрав дядо ти!
van444eto -моя мъж не играе шах,ама този с мадамите ако успееш да го направиш каза да ти го поръчвам.

# 78
  • Мнения: 1 965

van444eto -моя мъж не играе шах,ама този с мадамите ако успееш да го направиш каза да ти го поръчвам.
И ако може да е 1 към 1 с действителността нали???? Няма ли да му се напукат петичките малко, а? Явно е хапнал повечко от тези две разкошни торти и сега е станал палав........
Тортите ти са страхотни, наистина.... Разкажи повечко за тях.....

# 79
  • Мнения: 4 358
Асти - чудесни торти Peace Peace Peace.
Ченето ми увисна - БРАВО.

# 80
  • Мнения: 1 271
Асти, чудесни две тортички.Животинките са много сладки.   bouquet
Облаче, много са красиви, въпреки пресечения крем са станали супер!И аз да питам, наистина ли размера е такъв?Като в статията?Че и 9 шоколада?
Ама там пише, че тортата е предоставена от спонсора Ариес козметикс?Каква връзка имаш с тях?
Еййй, ама съм свекърваааа....

# 81
  • Мнения: 4 358
Ама там пише, че тортата е предоставена от спонсора Ариес козметикс?Каква връзка имаш с тях?
Еййй, ама съм свекърваааа....

И аз това щях да питам ама ми стана неудобно Embarassed - уууу клюкарки - женички кво да ни правиш hahaha

# 82
  • Мнения: X
http://media.snimka.bg/0254/006763313.jpg
Това ми е тортичката от вчера,за домашно "ползване"...и с помощ за украсата.
Доста се чудих дали да я пусна при вашите красоти...ама малкия помощник реши ,че не искам да покажа какво е сътворил,та...

# 83
  • Мнения: 200
Благодаря ,
van444eto -палав си е и без тортичките Joyама на приказки само Laughing
Блатовете са пандишпан,единия крем е течен шоколад,сметана и банани,а другия крем ягода без варене.Стана много вкусен -на българска фирма Мегита(има и шокола и ванилия) е и струва 0.60ст в Метро.Под покритието на пистата е шипков мармалад-отиде ми 200гр.Купувам го от тук 1.60 за килограм.Предишната с мадамата е пак под покритието с мармалад.Много ми хареса работата с него и мисля вече това да ползвам.Тортата не става тежка като с масления ,даже има леко киселичък вкус а пак и е по евтиния вариант.Втората е с шоколадовия крем като първата и с крем от сметана и 3 лъжици фарситура брюле.Много го харесаха този крем.Но я мазах с масления отгоре и е тежка на вкус.

# 84
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Краси, да поздравиш по,ощника! И да му кажеш че се е справил много добре и да продължава да украсява!  bouquet


Дами дайте идяе за торта на 21 годишен младеж PraynigСамо да не е торта с цици и халба бира. Искам нещо друго но не знам какво newsm78

# 85
  • Мнения: 9 723
Дами дайте идяе за торта на 21 годишен младеж PraynigСамо да не е торта с цици и халба бира. Искам нещо друго но не знам какво newsm78

Любима марка автомобил, футболен / ... спортен  отбор, фолк  фурия, хоби

# 86
  • Мнения: X
Mimito,благодаря.
А по повод идея,зависи какви интереси има.Големият ми син е на 19 и се интересува само от компютри и гаджета...
Може би ако има някакво хоби...

# 87
  • София
  • Мнения: 2 113
Много съм заспала днес, няма да коментирам тортите, не искам да е през пръсти, но поздравявам всички, които показаха творенията си последните 2-3 страници, както и празнуващите!

Асти, това за шипковия мармалад е много ценна информация, защото не всеки има време/харесва/намира за подходящо при дадена торта да се използва маслен крем или кайсиев мармалад...

# 88
  • Мнения: 4 358
Краси - Мира хич да не се криеш ей Hug - в другата тема със снимките на манжите и опашка за твоето парфе има - хи хи.
И да поздравиш помошника Hug

# 89
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Дами дайте идяе за торта на 21 годишен младеж PraynigСамо да не е торта с цици и халба бира. Искам нещо друго но не знам какво newsm78

Любима марка автомобил, футболен / ... спортен  отбор, фолк  фурия, хоби

Там е проблема няма нещо което да му е под лъжичката. Може би за марка кола - БМВ.
Но едва ли ще я докарам.

Но като се замисля май ще му направя едни цици! Питах го да ме насочи към нещо..само ми казаха каквото и да е - изненада #Cussing out А аз съм в творчески запек Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт