Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 44

  • 55 667
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • София
  • Мнения: 2 113
Аталанта, успех ти желая, това е страшно красиво нещо и много интересни в техническо отношение изисквания поставя - тази защитна стена, покриването на 3-те етажа заедно, самият замък....Бих се захванала с подобен проект, но едва след време, първо трябва да поработя над търпението и усърдието си да се занимавам с дребни, пипкави детайли, като тези туфички цветя, например...Simple Smile))
Лелее, аз сега погледнах лентичката ти - това за дъщеричката ти ли е? Ама то май има само 1 ден дотогава?

# 287
  • София
  • Мнения: 2 671
Mного ви благодаря! Снощи Щурчо реши, че "иска оди нас" и дори не можахме да я опитаме тортата, ама това не е най-важното Wink

ЕленаК, квадратчетата изрязах с формичка за хапки от комплекта "Кабаре ВС Телешоп", ако си спомняш това беше един от първите им продукти, предлагани у нас преди 15-тина години.

Атланта, много ще ми е от полза линка,   bouquet

Вайлет, то рано- рано, ама сърцЕ не трае  Wink с мъжа ти явно имаме общи интереси.

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, нямам много време да пиша, че проекта по който работим с мъжо напредва и тортите ми останаха на заден план, но обещавам към края на месеца да се включа с 4 броя живот и здраве, а до тогава ще ви следя изкъсо

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Следващият път се надявам Нат да е онлайн и да я пусне. Приятно тортоправене от мен  Hug

# 289
Ааааа , Пепи, направо ме разгроми с втората торта.Тя и единичката е перфектна, ама този втората....Извинявай-пристрастна съм.Много ми хареса!5 минути я гледах и все перфектна си стой.Весело изкарване на РД-то.
Покажи снимки после ако може и на рожденничката.
Покахонтас, вълшебство от шоколад.Кое ли дете ще откаже тази тортичка?  newsm78 Честит ти рожденник и много белички да направи.   bouquet
Ванче, отговарям от предната тема-при мен оправия няма-все бързам за някъде или за нещо и все оставам недоразбрала, ама те околните вече са ми свикнали, та....не ми прави вече впечатление.
За пешките-нищо, че дебата свърши, ама и аз съм за третата  Naughty
И все пак да питам-Рая, за каква снимка става въпрос, аз имам бинокъл , пращам го на Ванчето, ама ако покажете пак снимката  Crossing Arms
Асти, мноооо хард, бе момиче!Бе те рускините са всеизвестни(някой, не всички), ама чак и на торта да ги изтипосваш...
Много добро изпълнение.И одеалцето е на щампи.Чудесия!
Краси.мира, заповядай Торта Династия

Здравейте! Бих искал да спомена това вълнуващо сайт за деца, които обича оцветяване, http://thecolor.com. Страхотно изкуство и оцветяване сайт за деца. Честит празник на всички!

# 290
  • Мнения: 484
Ellaine,ние сме поне 20 теми напред.Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354468.msg9491759#new

# 291
Темата е невероятно направена, поздравления! толкова много информация поднесена на едно място се среща рядко. Бих искал да добавя също още един линк за професионално сладкарско оборудване и аксесоари - www.pirita.bg, фирмата е в София, като работят с немски и италиански доставчици, но има много интересни нещица в офиса - всякакви силиконови формички за кексове, саварини и др. като могат да се използват и за печене във фурна и за охлаждане във фризер. Има също така различни резачи за бисквити, курабии и всякакви тестени изделия с невероятни форми, има и много други неща, но е добре да се видят на място. Освен сладкарството видях чаши на Schot и немски порцелан. Поздрави

# 292
  • Мнения: 668
gotvach - вече сме доста теми напред: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386802.new;topicseen#new - заповядай!

Общи условия

Активация на акаунт