Седмица от АВГУСТ мина, намалява нашата дружина

  • 13 435
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 207
Ох, момичета, захванали сме се сега с мъжът ми обиколниците на легълцето да слагаме, ама как става това  newsm78 Мъжът ми се е засилил пирончета да кове  ooooh! Ужааааааааааас  #Crazy Айдееееееееее започна вече  ooooh! Ама то май друг начин няма  Cry Къде да ги вържа тези връзки  newsm78

# 286
  • Мнения: 1 266
Ох, момичета, захванали сме се сега с мъжът ми обиколниците на легълцето да слагаме, ама как става това  newsm78 Мъжът ми се е засилил пирончета да кове  ooooh! Ужааааааааааас  #Crazy Айдееееееееее започна вече  ooooh! Ама то май друг начин няма  Cry Къде да ги вържа тези връзки  newsm78

Нямате ли решетка на леглото? Връзват се за рамката между пречките Simple Smile Да видим П. как ще се справи в мое отсъствие Simple Smile

# 287
  • Мнения: 26
Още една прекрасна розова вест получих току що :

Мама Аграмд преди около 2 часа е получила своя дар Божи - ДАРИЯ, 3150 гр. 52см   bouquet От сърце им желая здраве, мноооого щастие, мноооого късмет и любов!!!





 Мама се чувства прекасно. Родила е нормално, въпреки плануваното секцио. Раждането е минало леко и безпроблемно, бебка е излязла с 3 напъна, а разкритието е било за около 2 часа. Поздрави на всички и леко раждане като нейното ни пожелава новата мама Simple Smile

# 288
  • Мнения: 202
ИХАА, СУПЕР НОВИНА-ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ НА АГРАМД  bouquet

# 289
  • Мнения: 1 266
Мама се чувства прекасно. Родила е нормално, въпреки плануваното секцио. Раждането е минало леко и безпроблемно, бебка е излязла с 3 напъна, а разкритието е било за около 2 часа. Поздрави на всички и леко раждане като нейното ни пожелава новата мама Simple Smile

Супер, супер! Само така - в нашата тема ще поставим рекорд по бързи и леки раждания!!! Браво, момичета!
Честита дама на Аграмд!   bouquet

Благодаря на всички за милите пожелания Simple Smile

# 290
  • Мнения: 990
Миличката Аграмд, много е бърза, сутринта и честитих тапата, а ето че сега момата!  Laughing

# 291
  • София
  • Мнения: 1 338
Честита кукла на agramd  bouquet
Нека да расте здрава, послушна и красива за радост на мама и тати!!!
На agramd бързо възстановяване желая!!!

Момичета
, Нова тема

# 292
  • Мнения: 1
Не знам, ама 12-ти ми е любимата дата (нали аз съм родена на нея) newsm03

Честито на нашите супермайки, дано при всички раждането мине с "3 напъна"  newsm44
Нека всички бебоци бъдат здрави и щастливи
!

Steli_Meli беше попитала в един от постовете си, коя дата ни харесва от изброените, е на мен ми харесва 27-ми август Peace

Днес бях на лекция грижи за новородените - казаха, че бебо може да се къпе дори и пъпчето да не е паднало. Преди да падне се маже със спирт 90% (95%), а после с 70 или 75%-ов. И като се намаже се слага и антибиотична пудра (при непаднал пъп).
Имаше и татковци на лекцията  Mr. Green

Отивам да се разходя, че се сварих на това легло  ooooh!   bouquet





# 293
  • Мнения: 1
Ехе, ама къде сте всички, човек да не ви каже че 12-ти е страхотна дата за раждане!!!!

АЙДЕ ...ДОБРЕ! СВЪРШЕТЕ Я НАЙ-СЕТНЕ ТАЯ ХУБАВА РАБОТА  newsm07

# 294
  • Мнения: 990

Бизу, тук сме мила! Simple Smile Да ти кажа и аз се замислям за 27 вече, да видим лекарката ми какво ще каже, последната ни среща преди големия ден ще е някъде на 23-24  Hug

Общи условия

Активация на акаунт