смолянски мами

  • 21 126
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 983
Здравейте момичета, живяла съм Смолян 7 години. Това са най-хубавите ми години. Толкова хубави спомени ме свързват със Смолян. Не съм идвала  отдавна там. Казаха ми че града е станал много красив.

На всички мами от Смолян  bouquet

# 271
  • Мнения: 71
Момичета  отново  да  припомня  на  желаещите  за  концерта  на  Михаела- остават  2  дни
ЩЕ ВЗЕМАТ УЧАСИЕ  Ели Раданова,Русина,Респект,малката Ралица,Big Sha(Конса и DJ Дани),Албена от АНСАМБЪЛ БЪЛГАРЧЕ и още много други!За  съжаление  Елица  и  Стунжи  няма  да  присъстват

Всеки който иска да заповяда,билетите са 8 лв,мястото е кино-театър "Гео Милев",дата е 16.12. начало 18.00!!!
Заповядайте!!!  

  Феисбук група
Тема  в БГ МАМА

# 272
  • Мнения: 1
ехоооо здравейте смолянски мами
пише ли някой в този форум?

# 273
  • на чист въздух
  • Мнения: 178
за съжаление мамите не са активни

# 274
  • Мнения: 2 805
Не  Sunglasses

За съжаление...

# 275
  • Мнения: 1
Жалко. Аз съм от Смолян , но от 10 год. живея в Хасково и понякога като ми стане мъчно ми се иска да науча нещо ново за града. Иначе какво се случва в Смолян?Вие правите ли си срещи? А сега имате ли голям сняг Simple Smile

# 276
  • на чист въздух
  • Мнения: 178
За радост на децата ,да имаме си сняг.Срещи не правим поне от както аз гледам тук ,защото няма с кой newsm78,може би мамите стоят на топло с мъничетата и за това,знам ли...

# 277
  • Мнения: 1
И аз предполагам , че се топлят в къщи , но тогава трябва да са по-активни във форума  Grinning

# 278
  • на чист въздух
  • Мнения: 178
 Naughty

# 279
  • Мнения: 1
Момичета , кажете добър интернет доставчик в Смолян с ниска месечка такса към 10 лв. например.

# 280
  • на чист въздух
  • Мнения: 178
на този етап само вивател виж им офертите

# 281
  • Мнения: 1
Аз на Виваком ги гледах,но тази тарифа от 10 лв. е само промоционално за 2 месеца и после е 20 лева.А аз искам да пусна на моите родители, а те не са  ентусиазирани за нет чак толкова. Затова си мислех нещо към 10 лв. А в Еском как са с цените?Тук в Хасково нета им е добър , а и цените не са високи.

# 282
# 283
  • Мнения: 1 035
Здравейте мами!
Търся инфо за хотел в с.Давидково- санаториум е доколкото знам...
Знаете ли телефони, адрес...
Търсих инфо в нет-а, но нищо не намирам Sad

Общи условия

Активация на акаунт