Септември на вратите чука!Трeтокласници,желаем,Ви сполука3!

  • 23 792
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 447
Здравейте!
Моли, дано всико е наред и без последствия! Hug
Елия, честит ти рожденик! Да е жив и здрав!  bouquet

Аз също слагам закуска, обикновено сандвич. Понякога, когато нямам време - пъхам вафла или кроасан. Ябълка винаги слагам, да има избор. Сутрин трудно хапва повече от залък, и то насила. И аз избягвам много да настоявам, защотоо при него " не мога повече" означава, че наистина не може. Знам от опит - връща. Rolling Eyes Целта ми е да не се реди по опашките, че за 20 минути някой път не успява да си купи закуска, камо ли да я изяде. В нашето у-ще лавката се държи от едно семейство, толкова бавни, направо флегматични, че не знам как излизат на печалба.
Ние събрахме по 10,70 за помагала - по математика и БЕЛ, и за уч.тетрадка по музика.


# 271
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
Елиа, всичко най-най- на Гого! Много успехи, игри и добро настроение!  bouquet

 Моли Уизли ,добре,че се е разминало лошото Praynig

# 272
  • Мнения: 1 937
Елиа, много здраве и успех на Юнак Георги и от мен!

Споделям недоволството си от факта, че Ралица учи уроците по разказвателните предмети наизуст. Същото е и с текстовете по английски. Като запъне на някоя дума и започва отначало.
Ужасно, механично, нецелесъобразно. Говоря уж, ама на все по-висок тон.
Тя от своя страна се ядосва, истеризира, накрая се отказва...

# 273
  • Мнения: 998
Елиа, да ти е здрав и щастлив рожденика! Да отпразнувате чудесно в събота  bouquet

# 274
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Елия, да ти е жив и здрав.

# 275
  • Мнения: 1 671
Честит рожден ден на Гого! Елия, да ти е жив и здрав, много да ви радва!

Благодаря, момичета, за съпричастието.
Страшното мина, то всъщност и се размина, разказах ви за случката, за да ми олекне, пък и да напомня, че белите стават за секунди и пред очите ни Rolling Eyes

Честно да си призная, изобщо не ми остава възможност да погледна учебния процес на третокласника. Разчитам на неговата самостоятелна подготовка и чувство за дълг  Embarassed
И той като Гицка Гаргамелина запомня още в час, с богата обща култура и възможности за изразяване.
Усещам обаче и някаква  самоувереност у него, и някакво убеждение, че е любимец и че ще бъде опростен в случай на незнание.

Още не сме имали родителска среща, с изключение на тази, която се направи на 15-ти септември. Още нямаме и учебник по "Човек и общество" и "МуЗика".

Днес са им правили профилактичен преглед в училище - мерки и теглилки. Защо ли им е било, като всички деца носеха медицинска бележка в началото на година, където тези данни ги имаше.

Освен това донесе една анкета за попълване - за здравословно състояние, начин на живот, бит, в която фигурираха и въпроси за теглото на майката и таткото  ooooh! и средните доходи на член от семейство.


СЕга искам да ви помоля за едно силно палцестискане лично за мен до края на седмицата!
Ще кажа, когато знам резултатите.  За хубаво е.

# 276
  • Мнения: 998
Моли, успех  bouquet

# 277
  • Мнения: 11 607
СЕга искам да ви помоля за едно силно палцестискане лично за мен до края на седмицата!
Ще кажа, когато знам резултатите.  За хубаво е.

Или е за работа, или е за бебе........Разчитам да е второто.........Успех от сърце!

# 278
  • Мнения: 1 030
Елия,и от мен,много здраве на Гого!С много успешна учебна година! Hug  bouquet
Моли,и от мен едно голямо палцестискане! Hug

# 279
  • Мнения: 3 214
Елия, да ви е жив и здрав Гого   bouquet Да расте здрав, умен и разумен  Grinning

Моли, стиснати палци и от мен  Hug

Verdad, И Дани учи наизуст  Confused Още миналата година госпожата ми обърна внимание, че се затруднява с разказването и наистина е така...Уж бяхме постигнали някакъв напредък, ама ще видим тази година как ще е  Thinking

# 280

Общи условия

Активация на акаунт