Национална среща на Февруарчета 2008 през март - април 2009

  • 21 657
  • 441
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 001
Такаааааааааа,
днес мислихме, мислихме, с alex99, ама много хубаво мислихме  Mr. Green и измислихме, че Февруари 2009г. нашите малки хора стават на една годинка и трябва да се отпразнува един хубав национален рожден ден някъде около центъра на България!

Пускаме няколко линка с предложения за места, ако някой има предложение, ще го пусна и него за обсъждане.
Ето нашите предложения:
Болярите
Фенерите
Ягодите
Емен
   В Емен има две опции : Комплекс   "Нигованка" и Комплекс "Имението"

 Имаме и две предложения за дати 28-29.март.2009г. и 4-5.април.2009г.
Като за начало това са предложенията! Обсъждайте, предлагайте, (само да не се караме)!

Може да се гласува за едно място и за една дата! Simple Smile

Hug

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Идеята ми допада, но няма да гласувам още, тъй като не съм разгледала предложенията.
Наистина, би било много забавно и весело.
Записвам се да следя  Peace

# 2
  • Мнения: 384
Идеята е чудесна, обсъдих я със съпруга ми и ще се радваме да се включим. Гласувах в анкетата, но честно казано съм навита и за всяко едно от останалите места, а за датите също нямаме претенции, така че ще се съобразим с мнозинството. Това е - нас тримата ни бройте.

# 3
  • Мнения: 124
Най-големия Пантелей пътник е с 2-те ръце ЗААААААААААА!!!!!!
Когато и да е и където и да е! Само да можем да се съберем!
Леееееееееелееееееееее ще бъде страхотно!
Алинка, Алекс99  Hug Страхотна идея е това!
 Hug Hug Hug

п.с Само дето ми се струва че тези красиви места ще са малко тесни за нас с бебоците - някой са с много малък капацитет! Ягодите са за не повече от 48 човека(поне толкова ги сметнах), Нигованка са само 3 къщички ( а пък е толкова красиво:( )Вкарахте ме в размисъл Peace

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 23:24 от rosi_bosi

# 4
  • Мнения: 384
Роси, аз затова гласувах за Емен - за нощувките дето се вика може и да се разделиме. Струва ми се, че при този вариант ще се поберем, но понеже съм зле с математиката, най-добре да не се обаждам. Пак казвам - където и да се реши, ние сме там.

# 5
  • София
  • Мнения: 747
Наистина страхотна идея  Grinning Аз също съм "за" без претенции за мястото и датата, само да успеем да се поберем всички желаещи Grinning

Преди две години участвахме в подобно мероприятие, организирано от кърмаческия форум Grinning- на хотел "Тонзос". Бяхме около 30 семейства, с по едно или две хлапета. Голям купон Grinning Три дни се разхождахме с табелки от цветно фолио- и до сега си пазя тази на Георги, залепена е на пералнята- "Георги на Румен и Tchara" Grinning

Единственото, което ми идва в момента в главата за датите е да съобразим да не съвпада с католическия или православния Великден. Ако някой има инфо за датите за Великден нека сподели.

# 6
  • Мнения: 384
Чара, ето какво намерих:
Когато първото пълнолуние след 21 март е по-късно от 4 април, датите на двата Великдена съвпадат. Разбира се, с едно условие – дори и да е така, е възможно да има разминаване от една седмица, ако изчисленият ден съвпадне с еврейската Пасха. Тогава православните общности изместват Великден с още една седмица по-късно, за да не празнуват с юдеите. Католическата Църква обаче не измества деня на Възкресение, дори и да съвпадне с юдейската Пасха. Точно такъв е случаят с Великден следващата 2009-та година. Датата се пада и при двете изчисления на 12 април. Но тъй като тогава се пада и юдейската Пасха, православната църква ще измести Великден на 19 април. Католическата Църква обаче ще го остави на 12 април, както е коректно според изчисленията. Така през 2009 г. католическият Великден е на 12 април, православният – на 19 април.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Не са ми познати тези места  Embarassed но ще се запозная  Wink
Записвам се и аз , като отявлена хайта Peace

# 8
  • Мнения: 58
Ама разбирасе, че ще дойдем..... Whistling

# 9
  • Мнения: 105
Страхотна идея! Браво момичета! newsm10
Ще направя всичко възможно и ние да дойдем - четирима сме!
За мястото - нямам никакви претенции!

# 10
  • Мнения: 9 001
Ех, радвам се че приехте идеята ни добре.

Роси и ние с Алекс го обсъждахме това с местата, за това нека видим колко хора са навити да дойдат и тоагава ще търсим място с повече места. То и за това пуснахме няколко варианта. Търсихме главно в централна България, да е удобно на всички. А ако сме много хора, то резервациите наистина трябва да се направят по от рано.

Още едно предложение Хотел Ралица

Hug

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 10:00 от alina_si

# 11
  • Мнения: 668
Ние 4-мата също сме ЗА!!! Идеята е прекрасна. Но не мога да избера място, защото не съм била на никое от изброените. Това за с. Емен обаче най-много ми хареса, струва ми се.
Ще се съобразим с решението на мнозинството, щом се определи дата, да изберем и мястото. Grinning

# 12
  • Мнения: 87
Момичета гласувах в анкетата,но където и да решите аз съм ЗА.
Страхотна идея-браво мамчета.

# 13
  • Мнения: 110
Поздравления за идеята. Мноооого е добра. Гласувах за Ягодите и за втората дата. За мястотро все пак където и да реши мнозинството аз съм ЗА, но мисля че за втората дата ще е по-хубаво вече времето.

Вижте и това място, не съм ходила, но отзивите са много добри:
http://www.villaterraverde.hit.bg/first_r16_c1.jpg

# 14
  • Мнения: 88
Момичета много ми допада идеята. И ние съ мъжо сме ЗА. Пишете ни три броя. За нас няма проблем коя от двете дати ще се избере. Аз също съм за Емен. Според мен доста хора ще се навият в момента, но до тогава нищо не се знае. Мисълта ми е, че малко преди да се организира срещата ще може да се уточни къде и колко хора ще бъдат.
Браво за идеята. smile3501

Общи условия

Активация на акаунт