Дюканският отбор все по-многоброен става и не се предава - 121

  • 45 712
  • 1 045
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 425
baci, така ги правя, аз не ползвам извара, защото не обичам. Тиганът ми е ползван не повече от 3 пъти и ги изсипвам като е силно нагорещен.Даже триците ги смлях много ситно уж за да правят добра спойка. И пак не става. Вече се откзавма и ще си правя само тричав хляб май  Thinking
rivela, правя ги с кисело мляко.
Благодаря на всички, които много светкавично и отзивчиво ми отговорихте!

# 151
  • Мнения: 133
Добра вечер и от мен Simple Smile

Люси и Таняманя, мерси за помощта с линийката...дано съм скопосала нещо.

На по-старшите Дюканки дето се сърят на по-новите ще кажа,че и те са били нови и на тях са им помагали... В никакъв случай не искам да обидя никого. Та нали вие ,момичета сте ни вдъхновението. Като Ви гледаме снимките, линийките и какъв напредък имате страшно ни нахъсвате. Аз ако не бях намерила този форум съм сигурна,че нямаше да се реша на тая диета.  И мене ми бяха напълнили глвата с лекарски глупости, а и съм от хората чиито баби готвят с 2 пръста мазнина....От малка съм закръглена
..Благодаря ,че ви има!   bouquet И не ни се сърдете, моля  Hug



Ула-ла...И аз си имам линийка ..Мерси Люси, Таняманя Simple Smile

# 152
  • Мнения: 8
Вещи,

ако може поправи ме в табличката
сега съм 81,4 кг

Благодаря

# 153
  • Мнения: 3 202
http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/06/04/%d0%bf%d1%80%d0% … 1%80%d0%b0%d1%85/

А! Открих ги!

karmelitaMK, мисля си, че не ги изпичаш достатъчно, за да могат да се обърнат. От едната страна пека повече. Като обърна палачинката, само я близва огъня и така е готово. Другият вариант е да сипваш на малки палачинчици в тигана с лъжицата. Така ще ги обърнеш 100 %.

Момичета чета за баницата на baci обаче .....
....   Joy Joy Joy Моля моля  Naughty баницата е на Бачи, като и е в корема. Иначе рецептата е на Ванити Файър.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 21:05 от baci

# 154
  • София
  • Мнения: 102
Хайде сега малко снимки, които обещах още като се върнахме от морето .....
не е кой знае какво ..... но съм обещала ....отивма да видя дали имам снимки и от преди
макар че 7 килограма не са кой знае какво постижение
за мен е по-важно да ги задържа

edit : delete

не знам дали ще стане ако не стане ще редактирам  Embarassed

Коколинка - има и други торти ...... потърси и в следващите страници

това са бисквитките, които моят мъж многог харесва

http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/%d0%b4%d0%b5%d1%81 … b8-%d0%bf/page/3/

и тази торта на Боби също

http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/%d0%b4%d0%b5%d1%81 … b8-%d0%bf/page/4/

а аз харесвам плодовото парфе на мими георгиева

http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/%d0%b4%d0%b5%d1%81 … b8-%d0%bf/page/6/

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 09:00 от tanyamanya

# 155
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 392
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Момичета прекрасни и Тунингче, ето ме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
жива съм, здрава съм и даже шавам  Laughing
на втория ден от ваканцията се отказах от всякакви опити да обясня на кленери и готвачи какво искам и минах на класиката в жанра: пиле на грил
ако по морето се усеща пилешки дефицит да знаете, заради мен е  Crazy

ще викна  Blush и ще легна, че още ми е черно пред очите  Confused

Дружинаааааааааа, СлаБееее, Цоцииииииии, халееваааааааа, сите от 29 число да не забравите, утре отчет  Hug

спамъркитеееееееее - лИбЪ вЪ и вЪ целИваЪм

# 156
  • Мнения: 459
Благодаря ви момичета!

Колко пъти съм я чела книгата, мдаже вечер заспивам с нея, пък без да съм забелязала, че протеините на прах са за четвърта фаза.

Ох, забравих фурната, пека си шницелите. Бягам....

# 157
  • България
  • Мнения: 92
ЗДРАВЕЙТЕ КРАСАВИЦИ ДЮКЕСИ !!![ smile3525
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ СТАРИ МУЦУНКИ ДЕТО МЕ ПОМНЯТ И НА ВСИЧКИ НОВОПРИСТИГНАЛИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА В ДЮКАНСКОТО БРАТСТВО[/b newsm51
Не съм писала от доста време,но това не значи, че не Ви хвърлям по едно оченце smile3503
Вече съм в  края на 3-та фаза и затова искам да Ви споделя, че Режимът РАБОТИ на 100% ! Не мърдам от постигнатите си -11 кг /от 65 на 54/ които смъкнах тук с Вас от 10 февруари! Моят съвет към всички е: newsm17 вслушайте се в собственото си тяло, нагодете се, не се вманячвайте, но поне на MAX във 2-ра бъдете стриктни и постоянни. Обърнете внимание на здправословното си сътояние, аз имено поради високата захар и холестирол започнах този Режим, сега с един куршум два заека - всичко е в норми и едновремено смъкнах килцата, които за моята височина и възраст / обърнати в Евро са 23  smile3533 / afwitch си бяха направо непоносими smile3512
Още нещо, проблемите с 00 си ги има почти всяка жена, аз този проблем го разреших с Хуск http://husk.bg/index.php?PageID=8&ArticleID=64
Най-лесно е във 2-ра, постоянстваш, дисциплина и килцата си падата, къде по-бързо, къде с тая наша женска природа, но се постига-бавно,но славно. Въпроса е да се научим, да се ВЪЗПИТАМЕ  от този Режим, който да ни е като обеца на ухото завинаги. Никакви глезотии и мрънкане, какви са тия тъпкания и "гала" обяди и вечери... smile3512 Опитвате си от всичко позволено, не гладувате, но умерено, без прекаляване и става! Това е момичета от мен и моя почти 7-м месечен опит с Режима на д-р Пиер Дюкан! Ако,мога да съм полезна на някоя дама, питайте... Hug Hug Hug
Хей чатъркитеееееееееееее ОБИЧАМ ВИ БРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ  love001
На всички жела УСПЕХ,УВЕРЕНОСТ В СЕБЕ СИ И СЕ УСМИХВАЙТЕ-нали знаете,че се ОТСЛАБВА, а и сте още по-красиви!!! newsm03  bouquet

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 22:07 от Nelina

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 1 472
Здравейте на всички.
Много малко време имам и все не успявам да ви изчета,виждам страхотни снимки и чета за супер постижения и се радвам за вас.
Аз вече съм 76кг и съм супер доволна,нервите ми ги образуват други неща и може за това да спадам по бързо тези дни.
Имам голямо желаниe да ви покажа снимки преди и сeга,ама все не ми остава време,но всеки ден някой се прехласва колко съм свалила,че чак прекаляват,нямала съм нужда от повече,дрън,дрън че пляс.
Радвам се че съм наясно с режима,а питах нещо,а някоя гладна мома ме изяде,нещо пак се вихрите последните страници.

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 21:44 от Mira(vatan1919)

# 159
  • Мнения: 60
Добър вечер и от мен!

Krisinka, благодаря за поздравчето. Нямам търпение да се видя с такава талия  Party но има време, малко по малко по пътя към върха. Тъкмо ще е по-сладко да сваляме на малки дози и ден след ден да виждаме резултата  и след това има  newsm44 Да ви кажа честно момичета, обещала съм си за награда като сваля всички килограми, които искам, да си сменя гардероба. Ще си подаря нови дрешки за награда за постигнатите усилия. Естествено, ще зарадвам и гаджето с нещо по-апетитно  smile3508 luvbed А, като започне семестъра ще изнендам всички колеги и колежки... smile3521 ...за едно лято-пълно преобразяване, е, няма да е съвсем пълно, но ще е абсолютно очевадно.

И аз имам линийка, но не знам как да си я добавя в профила. Също искам и да си сложа моя снимка, но и нея не знам как да добавя. Помогнете! newsm20 Знам, че ви звучи глупаво, но...все още съм от новите дюканки  newsm03  Оле, много са забавни тия анимираните усмивки  smile3520

А, "от стола" "на кола" изглежда много стимулиращо за всички нас.

Та нека и аз да се похваля, вече свалих 13кг и 200г  smile3521 дааа, още повече минусчета пожелавам и на всички вас, който се трудите за тях и чакате с нетърпение да ги видите на сутринта.

 Успех с минусчетата...

# 160
  • Мнения: 249
Здравейте на всички!!!
Вещи явно съм за очила, за което се извинявам ooooh!
 Стана дума в предишните постове за домашното мляко. Ако някой знае как да си го обезмасля да ми пише. Имам си домашно и ако наистина може да стане  ще съм много щастлива.
 Лучие, освен , че си отслабнала , също и си се подмладила Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 161
  • Мнения: 3 202
sanny3  newsm47 още издирваме сладоледена машина   Joy
О! Слабетооо  newsm53
Baci, вярно, ти къде пишеш?  newsm78 Hug

....Joy  не пиша. Ама като влязох да чета и.....  Shocked

nikolincheto, я да ходим да спим. Повече се сваля със спане. Grinning

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 22:04 от baci

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Здравейте! Не бих искала да ви критикувам за реакциите, предполагам, че е нормално да се изнервяте на въпроси, които са ви били задавани многократно, но имайте предвид, че 120 теми са си дооооооста материал за четене. Нямам предвид заглавната страница на всяка тема и "скелета" на диетата. Другото лошо нещо е,че невинаги можеш да ползавш търсачката, за да намериш това, което те интересува, пък и както някой по-напред писа, все пак това е форум и за въпроси.

На по-старшите Дюканки дето се сърят на по-новите ще кажа,че и те са били нови и на тях са им помагали...

Да, били сме нови, задавали сме въпроси, но никога не съм карала да ми делят 18 на 3, че аз не мога да си го разделя. Няма да казвам какво ми идваше да напиша днес, просто щеше да е ужасно неучтиво и дори грубо. Освен тона много дразнещи са въпроси, отнасящи се за основни неща, които дори ги има написани с големи червени букви в началото. Е, извинете, но не можете да започнете нов живот, защото това нашето си е нов живот, без да отделите 5 минути и да се позаинтересувате какво  аджеба представлява той.

И в заключение заявявам, че на въпроси за трици, алкохол и плодове ще отговарям с уважение, което са проявили питащите към мен. Защото знаете какво е уважението на хора, които не са си направили труда да прочетат няколко реда поднесени им наготово.

# 163
# 164
  • Мнения: 1 610
Бау!
Днес гледам пак няколко кила малоумия са се изписали. Браво, ще връча скоро почетна статуя "Празна Тиква" на някой.
Протеините на прах и аз не знаех, че са забранени във втора фаза  newsm78 . Ама не съм пила много, едно шейкче.
Аз имам проблем с мотивацията напоследък. Като минат няколко месеца и става кофти.  Хапва ми се това , онова.
Започвам да си мисля, за някакви прескоци в трета фаза, но съм много далеч от целта.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт