Финландия-3 тема

  • 22 487
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
Madam от Финландиясамо не казвай,че го гледаш Stop
Сещам се как едно лято като пуснаха първия български "БигБрадър"си бях в БГ и мойта майка така беше се запалила,че висеше по цяла нощ пред телевизора,даже и повторенията гледаше
..Сериозно се бях притеснила за нея тогава..Отдавна обаче е спряла да го гледа...

# 271
  • Мнения: 2 786
Пчеличке, и аз познавам разумни хора, които не пропускаха епизод  Shocked
Явно задоволява някакви по-специфични потребности, които други хора нямат  newsm78

# 272
Еее,Маргии по..спокойно бе душко,предчувствам аз ,че ти ще си отличничката в групата,ама не се натоварвай толкоз

# 273
Как си Щастлива?И ти като мен си привърженик на нощното бодърстване,а?

# 274
  • Мнения: 2 786
CSI гледаме с моя, ще си лягаме след малко  Hug

# 275
Абе къде се изгуби Винцето?Веднага се усети липсата й...

# 276
Лека нощ, мили мами и бъдещи такива! smile3524

# 277
  • Мнения: 312
Аз тъкмо си идвам, а вие сте си легнали вече. Гледам,че имаме онлайн курс по фински тук  Mr. Green . Адмирации за финско-говорещите  smile3501
Лека нощ момичета и сладки сънища  sleepuu

# 278
  • Мнения: 2
здравейте,момичета  Hug
аз изчезнах за няколко дена,а вие сте дописали темата  Peace
аз прибарах на моичкия майка му и си разменяме емайли на фински-тя пита или ме кара да направя текст,аз отговарям на фински.и понеже като почна да уча финския с тези логики дето хич ги няма и така ми се доспиваааа  smile3524 и докато да свърша,че да пиша и съм заспала вече.за което се и извинявам  Peace
логиката а финския език,поне доколкото аз забелязах,се схваща по/лесно ако си превеждаш на български.иначе през английския нищо не мога да разбера и седя и блея newsm78 давам пресен пример- Onko sinulla harrastuksia? при което получавам превод на английски - "имаш ли хоби?" обаче забелязвам че последната думa е глагол и си викам ей такова животно нема.превода на въпросната дума на бг е "занимавам се".и значението става малко по-ясно- имаш ли занимание,нещо,което да се занимаваш.и все пак няма точен превод  Crazy
относно Big Brother и всички следващи мъчения от сорта-това е шоуто,което най-ного мразя.предполагам причината е в майка ми,тя е маниак-през деня на работа,през нощта ги гледа как спят.е какво толкова интересно има?еми изопачавали станалото в избраните епизоди.не го гледам и се радвам че не съм си в бг,че там ща-не ща само това се гледа #Cussing out
сега се посмях на една мадама,писала в един сайт за въпроси:"аз съм българка!!кажете ми честно какво си мислите за мен!!" е какво могат да си мислят хората?писали "че си славянка" и други такива глупости  Laughing ама на такъв въпрос какво ли и да пишеш  newsm78 Mr. Green
айде лека на всички,ако има и други будни като мене,ако не и четете това сутринта с кафето-лек и успешен ден  Peace

# 279
  • Мнения: 3 634
Bee, гледам го ББто... инак ще има бой с мъжа за телевизора (то 3 тв-та имаме, в спалнята само 1...), па и ми е интересно да ги гледам какви са идиоти (и си изпразвам ума след тежкия ден... уф, какво оправдание измислих...).

# 280
  • Мнения: 6 993
E, споко, аз преди гледах латиносериали за разтоварване на ума  Mr. Green
Обаче напоследък не. По едно време загубихме дистанционното за тв в спалнята и още не сме го открили.
Та не сме гледали тв сигурно от 3-4 месеца  Joy
Ще каже човек кой знае в каква къща живеят, а то някави 30-40 квадрата  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 2 786
Според мен е време за нова темичка  Mr. Green

# 282
  • Мнения: 35
Ралинце, айде давай с новата темичка - на теб си се пада честта!  bouquet
Само да сложиш линк, че да не ровиме да търсим......./визирам себе си, де Wink/

# 283
  • Мнения: 3 674
Милички  мои снежинчета....най-после привет!


Липсвахте ми ееееййй!     Hug

Само да ви кажа,че много събития наведнъж, а и останах по-дълго в Осло...по молба на моята скъпа и духовна приятелка. Heart Eyes

 Изкарах си  чудесно понеже видях и  синчето си...Пораснал и възмъжал. Heart Eyes

На семинара пък  се запознах с мили хора...и въобще  се чувствах прекрасно!  Синът ми и приятелката ми, изявиха желание да дойдат с мен...и не съжалиха... Blush

Моята мила  дружка почва същия  курс" Art Of Living " утре в Осло. Много е щастлива милата... Laughing


Утре ще разказвам повечко!  Hug 

А  какво ще кажете за този сладур..    ... ooooh!  Да се влюби човек от пръв поглед, а? Joy

Лека от мен!!!    bouquet

# 284
  • Мнения: 312
Ехоо момичета, цяла нощ не съм спала да измисля заглавие на новата тема  Joy  Сега вече е готова, и аз отивам да си поспя,че утре тежък ден ме чака, не питайте защо. Бях си харесала едно палто, а и лошото е че имам крещяща нужда, но за съжаление е свършил моя номер  newsm45, а тук малките номера са оскъдни. Та утре се впускам в мисия невъзможна да си намеря палтенце,а после ще споделя как е минало.
Да не забравя да дам и линк към новата тема,че както се разприказвах..... blahblah
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=331656.new#new

Общи условия

Активация на акаунт