® E-bay - тема 14

  • 42 684
  • 884
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 414
според мен няма.
Има горен чаршаф, долен с ластик и калъфка за възглавница.
Ама може и да греша, не съм купувала все още спално бельо:)
мерси Хипатия Peaceа как е "плик" newsm78

# 631
  • Мнения: 74
Айде и аз да се оплача,на 27 август спечелих тези дънки http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STR … tem=350090819182- не пишеше че се доставят до България - аз питах - продавача ми писа 18 долара , без да ми уточнява с каква поща ще ги изпрати - аз ги спечелих,платих и.............още ги чакам.Преди няколко дена писах на продавача,че ги няма,с каква поща ги е пратил и кога - никакъв отговор....Какво да правя според вас - за пръв път ще ми е нещо да не пристигне - да чакам ли още,диспут ли да се мъча да пускам???

# 632
  • Мнения: 1 207
Някой знае ли къде да въведа 4 цифрения код на ПП? ThinkingДа уточня обаче:акаунта ми е верифайд,но смених старата карата и пак седи такъв,но когато исках да платя нещо ми поиска този код,но сега като го имам кода незнам къде да вляза за да го въведа нали съм верифайд.

# 633
  • Мнения: 497
И мен ме имтересува какъв е срока , който трябва да се изчака неполучена пратка. На мен нали парфУмчето още ми го няма , а другото момиче от Бургас си го е получило на 15.09 ( заедно са ни пуснати на 09.09).Та, писах на продавачката , тя ми отговори, че може да си поиска парите от Ройал мейл и ме пита друг парфюм ли искам или парите си. Ама не е ли рано, ако все пак дойде  newsm78

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 15:00 от alabalaxx

# 634
  • Мнения: 2 085
за любителките на по-големи чанти - http://stores.ebay.com/vc-beads_Bags-Handbags_W0QQcolZ4QQdirZ1QQ … bZ2QQftidZ2QQtZkm. Има много хубави Peace

Какво означава това:"Leather Upper, Balance Man Made" в описание на обувки?

# 635
  • Мнения: 2 924
alabalaxx,
за двата чифта платих 12 евро комбиниран шипинг. До Гърция.
Едва ли до България е повече.

Аз за неполучена покупка изчаквам около месец примерно и тогава пиша писмо на продавача.
Изчаквам още около две седмици след това и отварям диспут- особено ,ако отговор не съм получила:)

wiwian,
не знам как е плик
МОже би BOLSTER CASES, но не съм изобщо сигурна

 klaris,
много благодаря за линка:)
Имам намерение да си купя чанта, като остане време за мен и линка ти много ми хареса:)

# 636
  • Мнения: 414



wiwian,
не знам как е плик
МОже би BOLSTER CASES, но не съм изобщо сигурна

Peaceще потърся Хипатия

# 637
  • някъде
  • Мнения: 979
Горен чаршаф не ли точно плик Thinking

# 638
  • Мнения: 3 576
Току що отнесох това панталонче за ски за дребния, обаче чак сега забелязвам в номерацията пише  XS 4-5, на GAP е.
Тоя XS ме притеснява, дали ще му стане.....?

# 639
  • Мнения: 1 668
Уфф,аз днес получих едно дългоочаквано от мен "китайско палто",което се оказа шлифер ,по-зле и от тези от на баба ми времето  #Cussing out #Cussing out #Cussing out! Превъртях,нито цвят,нито модел,нито размерите са същите ,да не говорим,че трябваше да е вълнено ,а мога да гледам през него!Луда полудях! Писах на китаеца ,но нямам отговор още! Та мисълта им е какво мога да предприема в момента,ако не ми отговори!? Да пусна диспут или....идея си нямам! Ако някой е попадал в подобна ситуация, моля да помогне!  Rolling Eyes

# 640
  • Мнения: 5 255
Времето захладня - аз съм на тема дълги пижами. До тук заковах 2 бр.

# 641
  • Мнения: 5 255
Тъй като не нося нормални чанти като повечето жени, а в моята трябва да има място за всякакви боклуци плюс малко лаптопче.
Мога да ти шушна къде в Сф има  Wink
Купих си огромна  Rolling Eyes

# 642
  • Мнения: 414
Горен чаршаф не ли точно плик Thinking
мисля че си е точно чаршаф newsm78
Уфф,аз днес получих едно дългоочаквано от мен "китайско палто",което се оказа шлифер ,по-зле и от тези от на баба ми времето  #Cussing out #Cussing out #Cussing out! Превъртях,нито цвят,нито модел,нито размерите са същите ,да не говорим,че трябваше да е вълнено ,а мога да гледам през него!Луда полудях! Писах на китаеца ,но нямам отговор още! Та мисълта им е какво мога да предприема в момента,ако не ми отговори!? Да пусна диспут или....идея си нямам! Ако някой е попадал в подобна ситуация, моля да помогне!  Rolling Eyes

yaya покажи снимка да видя,че и аз гледах едни такива,но май имаше нещо японско

# 643
  • София
  • Мнения: 4 044
Mam@, дай линк ,моля!

# 644

Общи условия

Активация на акаунт