ВЪПРОСИ към хомеопати - ТУК

  • 146 323
  • 1 266
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Aleksander беше дал линк към сайт, в който са показани всички официално регистрирани хомеопати. Може ли пак понеже го изгубих.   bouquet
 
  Не, не съм давал, а публикувания сайт от Вери показва едностранно само няколко процента от всички дипломирани класически хомеопати в България.

# 677
  • Мнения: 252
здравейте искам да ви попитам хомеопатията може ли да помогне по някакъв начин за спирането на цигарите  newsm78


 Може, но само като спомагателно средство, помагащо да се преодолее абстиненцията и по-важното - психологическата зависимост.

  Водеща е волята!

и това ще ми е от полза- да се обърна към специалист или и вие можете да ми дадете съвет

# 678
  • Мнения: 1 168

Не са САМО това са дипломираните хомеопати в Бургас. Така че, този регистър ми се струва неуместен.

# 679
  • Мнения: 5 713
По- скоро непълен.  Wink Това имам запазено като регистър аз. От тук съм го взела, преди време. Мисля, че имаше пусната тема.

# 680
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
ralid , обърнете се към специалист, по форумите не се предписват лекарства.  Peace

# 681
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Извинете ме, ако вече въпросът е обсъждан, но ще съм благодарна и на линк към отговора му - какъв е ефектът от Дентокинд и от chamomilla vulgaris при растеж на зъбки при бебетата? Как се дава?

# 682
  • Мнения: 1 324
За Дентокинд нищо не знам. На малкия давах Chamomilla Vulgaris 15 3х5 на ден. Повече от отличен беше ефектът.

# 683
  • Мнения: 5 713
на 40 и 41стр са разясненията за Дентокинд.

# 684
# 685
  • Мнения: 405
Търся класи4ески хомеопат в Русе. Пробвах с търса4ката, но не излиза ни6то което да ми помогне. Sad
6те съм много благодарна за някоя препоръка или съвет къде да потърся.

# 686
  • Мнения: 2 096
В Русе няма класически хомеопат

# 687
  • Мнения: 6 713
Има ли някакви изисквания към приема на тези гранулки - преди или след ядене, цялото накуп? Трябва да изпия цяло едно шишенце наведнъж Shocked - това ми предписаха. newsm78

# 688
  • Мнения: 824
Искам да разбера колко време може да продължи да вдига Т дете при лечение с хомеопатия
от 9 дена малкият ми син е с Т в началото картината беше различна и смучеше беладона,после се разболя баткото ,кашляше и малкия започна да кашля ,Т вече не е толкова висока и не я вдига така рязко ,но е факт че я има .Сменихме лекарството на бриония 30 ,но втори ден от приема му все още е с Т.Нормално ли е ?Не знам към кого друг да се обърна  за съвет.Общото му състояние е добро ,играе,вика ,все едно нищо му няма.Само Т ме притеснява.И възможно ли е от единия вирус да прихване другия Close

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 18:49 от mama 123

# 689
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Има ли някакви изисквания към приема на тези гранулки - преди или след ядене, цялото накуп? Трябва да изпия цяло едно шишенце наведнъж Shocked - това ми предписаха. newsm78

   Абсурд е ако са ви казали да изпиете цялото накуп!?...  Shocked

 Приемат се  само по няколко капки под езика.

Общи условия

Активация на акаунт