София - Дружбенски мами (3)

  • 28 342
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 802
Благодаря за поздравите  Hug
Аз съм решила сушилня да си купувам, та ще ходя и на пазар тия дни.
И аз съм на такава вълна цяла седмица - прането от неделя най накрая е сухо  #Cussing out Нямам обаче място за сушилня, та обмислям варианта нова пералня със сушилня  newsm78 мдааа само мъжа ми да беше на същото мнение....

# 16
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро девойки!

Кафенце Mr. Green


Калпазанче
, ми и при нас  няма място, но ще я сложа над пералнята. Комбинираните нещо не ги хвалят много!? newsm78

Аз ще ходя на това магазинче срещу Дару Кар, зад езерото. Намирало се и нещо ново с малки транспортни дефекти. Ак оне намерим там ще тръгнем по стандартните магазини, но сушилня ще се купи! Heart Eyes

Весел ден на всички!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 142
Присъединявам се и аз.Живея в Дружба-2,но ми харесва идеята да се обединим.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 456
Страхотно mimi72!    bouquet

Я, да ви питам от вас някой да си води детето на занимания в Културния Дом, срещу Общината в Дружба 1.

Майка ми днес е проверила и каза, че имало доста предложения и
за по-малките дори. Като се прибера ще погледна.

Да споделите мненийце, ако може! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 14:19 от Муци

# 19
  • Мнения: 2 231
Здравейте.
Искам да Ви споделя, че търсим студентка или млада пенсионерка (или друга безработна или свободна жена), която да взима малката от ясла вечер и да я гледа 1-2 часа докато се приберем (но не по-късно от 20.00ч.). Ако знаете или се сещате за някоя моля да споделите. Ще съм Ви страшно благодарна.  Heart Eyes Връщам се на работа (работя до гробищата след Надежда - бакърена фабрика) и ми е почти невъзможно да се прибирам до 18ч (както искат госпожите от яслата) да взимам Ема. А по-някога ми се налага да оставам и след работно време, та имаме голям проблем. Говорих вече с 3 жени, но все безрезултатно Sad.
Наистина ако имате идея пишете. Плиис  bouquet

# 20
  • Мнения: 5
здравейте,мами какво правите на това студено време за питането на майката на Ема ще помисля и ако измисля нещо ще пиша

# 21
  • Мнения: 566
Здравейте мами
имам нужда от помощ, трябва ми хомеопат в нашия район. Малкия е на ясла от 4 дни и малко му е трудна адаптацията

# 22
  • София
  • Мнения: 203
Здрасти, Доби, нашата лекарка е д-р Стоилова, отскоро сме при нея, но когато се записвахме, ми бяха казали, че е хомеопат. Кабинета й е във филиала на 28 ма, не знам дали го знаеш, във вход на блок е, като се тръгне от езерото, покрай Кауфланд и все направо, след пазарчето е блока - не знам какво разбираш от това обяснение Crazy, но ако те интересува, ще ти пратя телефона й на лични, да говориш с нея Peace А ти с твоя личен лекар говорила ли си?

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро и от мен!

Калоян е със сополи от вчера. Надявам се до вторник да са минали, за да отива на ясла.

ronisum Кало е в същата група - Далматинци  Wink

Муцка да споделиш после цените на сушилните  Simple Smile

Данче-Калпазанче честито ти християнче, много палаво и усмихнато да е!  bouquet

За съжаление г-жа Горанова е отпуск до края на месеца и най-вероятно няма да се завърне в яслата. Настоящата заместничка е г-жа Христова

# 24
  • София
  • Мнения: 1 529

 Здравейте комшийки!  bouquet В този студен ден черпя с чай за стопляне.
Мамите които сте си с децата у дома как ги забавлявате? Мисля да водя нашия Вели в клуб в Дружба2 скоро,а видях и ,че има нов клуб зад Гондолата. Някой ходил ли е?
 Дъщеря ми мисли да сменя педиатърката,не че много сме ходили при нея де,вие къде ходите когато детето е болно?
 Муци и мен ме интересуват тези сушилни втора употреба. Hug Желая ви слънцето да е в сърцата ви.
 

# 25
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро и на вас мили мами и баби..... Mr. Green

Шпунц, каква прелест си ни приготвила....Благодарско!

Като сме си в къщи сме купили шарени гланцови блокчета и изрязваме и лепиме. Особено рязането е доста забавно! Mr. Green
Пластелинът и маркерите също са ни развлечение. Филмчета, кукли, книжки .....е такива неща.

Нашият педиатър е в Младост 3, 25 ДКЦ, д-р Симеонова.
Аз обаче, ако положението е по-сериозно водя щерката
в Токуда. Първоначално бяхме в 28 ДКЗ при д-р Костадинова. Много мил човек и поне спрямо нашите болежки е била винаги компетентна и в крак с новостите.

За сушилните ще ви докладвам събота вечер! До колкото разбрах продават само немска техника.

А в Културния дом имало занимания и за възрастни -ансамбъл за  стари градски песни, танци и т.н
Ние май се спряхме на ателие "Шарени ръчички".

MIA
, има и балет.

Ето и сайта за повече инфо:
Културен Дом "Искър"

Nana, да се оправя Калата бързичко!  bouquet

Писанке
, тръгнахте ли? Какво става?

Весел ден на всички!  bouquet




# 26
  • Мнения: 529
 Здравейте мацки, я кажете къде ходите на  фризьор .

Последна редакция: пт, 19 сеп 2008, 14:16 от Amaretto

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте мацки, я кажете къде ходите на  фризьор .

Ще кажа ама сигурно ще ти е далече. Моята фризьорка от 10 години се премести и сега работи в Казичене. На първо четене се струва далеч, макар че аз съм с кола, но реално с маршрутка 35 са точно 10 минути от Дружба.  Mr. Green
Иначе дружбенските фризьорки не ги тача много.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 1 802
Добро утро!  Heart Eyes

По питанията да си кажа -

За хомеопат и шивач наистина нямам представа затова си замълчах. Иначе доста ателиета за шивашки услуги срещам тези дни, но добър и изпробван - незнам.

Шпунц, няколко месеца двд-то го бях прибрала, извадих го сега като настана зима / #Cussing out/ и Стаси гледа разни филмчета. Иначе, ако е живот и здраве, другата седмица тръгва на ясла и това ще му е забавлението.

За фризьора - в 108 блок, при Ани Стоянова правих опити да отида, защото много ми я бяхте похвалили, второ е една от малкото фризьорки с поддържана и стилна прическа, НО първия път ми даде час час за след седмица, а аз не можех да чакам толкова, а втория път беше отпуска. Затова отидох в първия срещнат салон, т.е. на гърба на 108ми блок. Ново салонче, симпатична и не надута мацка ме подстрига, доволна съм що годе.

За заниманията в културния дом - много странен сайт, общо взето разбрах, че има за мен разни забави, но за дечко няма, но пък и той е мъничък още.

Благодаря за пожеланията момичета!   bouquet Днес или утре ще ходя да взема кръщелното свидетелство и се вълнувам май повече от колкото трябва  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт