София - Дружбенски мами (3)

  • 28 331
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 529
 Жени ние живеем в бл170,но не те познавам Laughing Laughing Laughing

# 271
  • Мнения: 4 393
Ами възможно е, в кой вход сте?От кога сте в 170 бл.?Аз до пубертета все в квартала си бях, но отдавна вече тук не излизам.Е, сега вече с детето си обикаляме с количката...

# 272
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте момичета!

Женка, казвай каки цветове и почваме.... Mr. Green Пиассанке, нали? smile3508

# 273
  • Мнения: 4 393
Еххх, Муци от кога те чакам?!Много се радвам, че ще ми отделиш време.Значи искам едната комбинация да е шампанско и бордо, другата бяло и златисто и бяло и сребристо.прилагам линкове на рокличките - фаворити.
http://www.marysbridal.com/bridal/8653.htm Тази мисля че ще е е по принцип, но да видим.Ако може украсата по бюстието да е бордо, съответно и златисто.
http://www.marysbridal.com/bridal/8623.htm Тази е втория фаворит.
http://www.marysbridal.com/bridal/4q315.htm Тази не толкова, но е по-зимна, та...
Ми това е, надявам се като имаш време, да им обърнеш внимание.Иначе аз съм на лекции събота и неделя до към 17, и почва да става студено за след това, така че може би скоро няма да можем да изведем децата.Освен някоя събота или неделя в парти-клуб иначе навън нещо хич почва да не ми харесва.

# 274
  • София
  • Мнения: 1 456
Линковете и страницата не ми се отваря! Sad
Ето ти e-mail, ако можеш да ми ги пратиш като картинки.
vnm@tk.dk

# 275
  • Мнения: 451
Добро утро мацки!

И аз да се включа,уж съм много свободна а пак нещо не мога да сколасам със всичко  newsm78

Женя
, много изисквания  Joy

Ако имам време днес и аз ще се пробвам да ти помогна  Peace

Муцка, здрави ли сте?Ако е хубаво времето предлагам в събота сутрин да пием по кафенце че много ми липсвате вече  Cry

# 276
  • София
  • Мнения: 1 456
Писанке, на градина сме пък дали кем здрави вече не смея да кажа.... Mr. Green За събота сутрин става, че после ще си сменям гумите със зимните. Така, че да кажем час и хоп на кафето....

# 277
  • Мнения: 451
Ако искаш 10:30 на читалището и да ходим на фитнеса на кафенце ?
Само да е хубаво времето Peace

# 278
  • София
  • Мнения: 1 456
Ставааааа! Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 4 393
Верно са много изискванията, аз заради тая си моя черта накрая ще се оженя с парцали ooooh!Освен да й кажа на дизайнерката да ми направи първата рокля, че поне я виждам как изглежда и ми харесва доста.Вие какво ще кажете за първата?
Светлушке, видях че си ми звъняла мила, но Ния си заспа точно преди половин час, преди това гледа Телетъбис сума ти време, че най-накрая намерих серии на бг.И точно заспа, и слънцето се усмихна/късмет, какво да го правиш/.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 456
Женке, най-после успях д а отворя линковете! Party Лошото е ,че не мога да изтегля качестевени снимки.
Ще пробвам, но не знам какво ще се получи с принт скриин.

А, иначе от тези трите първата и на мен най ми харесва. Ти като ходи да гледаш рокли, мери ли нещо подобно като модел?
Тези рокли предполагат изваяни рамене и гръб и е добре да се видиш с нещо подобно преди да започнеш шиенето.
И честно казано бялата рокля ще е най-добрия варинат според мени и аз лично бих заложила на класиката в бяло. Peace Иначе ще помъча снимките със сребисто, златисто.... #Crazy Mr. Green Май и цвета на костюма на мъжа ще има значение при избора на евентулен цвят различен от бяло за роклята. newsm78

В събота 10,30 на културния дом.....Всички чуха ли???? Joy Mr. Green

# 281
  • Мнения: 4 393
Муци, исках исках исках много исках да пробвам нещо подобно, но на нашя пазар такива модели просто НЯМА.А иначе костюмът на мъжа зависи от мойта рокля, аз ще му го избирам, че така или иначе и другите дрехи му купувам аз, ако го чакам той да се сети гол ще си ходи, иначе за инструменти и глупости за колата е пръв Joy

# 282
  • София
  • Мнения: 1 456
Е, може и да не есъщия модел, но поне да е с гол гръб или рамене.

# 283
  • Мнения: 189
Нети,Женя-защо не дойдохте,за Женя всъщност разбрах...Счупих си краката от бързане,зт закаснях....... Sad

# 284
  • София
  • Мнения: 1 456
Мили дами заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт