За Коледните картички.

  • 19 710
  • 363
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 141
Звездичка, Милен@,
Страхотни сте, както винаги.
Благодаря за инфото!  Hug

Поместих моя адрес. Разгледах страницата.
Видях нови ентусиасти на хоризонта.  Peace
За съжаление някой хора липсват в списъка.

На всички Ви предварително пожелавам хубаво настроение и весели празници,
а на девойките, които участват в размяната тази година - дерзайте и се забавлявайте!  Grinning Знайте, че дъщеря ми и аз с нетърпение ще очакваме вашите коледни пожелания.  Heart Eyes Миналата година беше голям купон.

# 256
  • Мнения: 7 914
mystic
любопитна съм за анекдота  smile3506

# 257
  • Добрич
  • Мнения: 958
Аз днес намерих картички и купих за първата партида, която ще пусна другата седмица, че след това ще ми дойде нагорнище  Simple Smile

# 258
  • Мнения: 141
Mystic,
нали знаеш, че всички теб чакаме!   Whistling 
Hug

# 259
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Mystic,
нали знаеш, че всички теб чакаме!   Whistling 
Hug

 smile3521 И аз на клона... Мистик, не е честно така да подхвърляш нещо, и да се изнизваш по чорапки... Joy

# 260
  • Мнения: 2 907
Добре  Grinning

Миналата година получавам картичка от една потребителка. Или може би трябва да напиша "картичка". Беше нещо изрязано от вестник, сгънато на две, с множество мазни пръсти по него, намачкано и омацано с манджи. Е, бях шокирана и разбира се го приех като лична обида. Няма да се обидя ако някой ме забрави, но да ми прати такова нещо е повече от обидно.
Най-интересното е, че питах мои приятелки - потребителки, които също участваха какви картички са получили от тази другата. Всички имаха нормални картонени картички, само аз бях с използваната тоалетна хартия  Confused

Струва ми се, че няма да е било нарочно. Но пък оттогава мнението ми за този човек се промени коренно.

# 261
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Уау  Shocked Очаквах смешна история, а то направо си е "гавра с труп" Crazy

Мистик, има ли някаква вероятност да е станало по невнимание, примерно детенцето на потребителката да си е направило груба шега на неин и твой гръб?  newsm78 Просто ми е чудно - някой да се старае толкова, с пликове, марки и всичко за .. такова нещо, че и с името си, можеше да е поне анонимно, ако искаше да ти се подиграе newsm78

# 262
  • Мнения: 952
Леле Мистик, направо се шокирах.  #Crazy
Наистина много неприятна история. Въпреки, че винаги оглеждам много внимателно картичката преди да я сложа в плика и да го запечатам(мен досега ме беше страх да не сложа ненадписана картичка, заради големия брой или пък да сложа картичка предназначена за друг, че ги пиша с нещо лично понякога), тази година ще си отварям още повече очите. Наистина ума ми не го побира.  newsm78

# 263
  • Мнения: 7 914
Добре  Grinning

Миналата година получавам картичка от една потребителка. Или може би трябва да напиша "картичка". Беше нещо изрязано от вестник, сгънато на две, с множество мазни пръсти по него, намачкано и омацано с манджи. Е, бях шокирана и разбира се го приех като лична обида. Няма да се обидя ако някой ме забрави, но да ми прати такова нещо е повече от обидно.
Най-интересното е, че питах мои приятелки - потребителки, които също участваха какви картички са получили от тази другата. Всички имаха нормални картонени картички, само аз бях с използваната тоалетна хартия  Confused

Струва ми се, че няма да е било нарочно. Но пък оттогава мнението ми за този човек се промени коренно.
ужас.... то наистина няма нищо смешно в тази история.... аз държа да ми подшушнеш ник-а на г-жата на ЛС... за да изследвам внимателно плика преди да посмея да го отворя...ако разбира се тази година е сред участничките Crossing Arms

# 264
  • Мнения: 6 390
.... аз държа да ми подшушнеш ник-а на г-жата на ЛС... за да изследвам внимателно плика преди да посмея да го отворя...ако разбира се тази година е сред участничките Crossing Arms
Айдее стана драма  Mr. Green

На мен пък ми е всъщност смешна случката  Mr. Green въпреки че ако ми се беше случило съм 100% сигурна че и аз щях да го приема като лична обида... но сега като го разказваш ... то трагикомедия е случая Mr. Green

Точно търсех по цветни списания да изрязвам елхички и шейнички... и реших да се откажа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 265
  • Мнения: 7 914
Точно търсех по цветни списания да изрязвам елхички и шейнички... и реших да се откажа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
режи си, ама с чисти пръсти поне Mr. Green

# 266
  • Мнения: 2 567
аз държа да ми подшушнеш ник-а на г-жата на ЛС... за да изследвам внимателно плика преди да посмея да го отворя...ако разбира се тази година е сред участничките Crossing Arms
Еее, айде стига де, чак пък толкова. StopПак се заформи клюката. И аз не съм втрещена от "анекдота", така че дерзайте, давайте насам изрезки от вестници, няма проблем Wink
А това кой на кого праща-аз съм за 1ва година в тази инициатива, но мисля, че всеки има право на избор.

# 267
  • Мнения: 6 390
Точно търсех по цветни списания да изрязвам елхички и шейнички... и реших да се откажа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
режи си, ама с чисти пръсти поне Mr. Green
нямам време... трябва и да готвя пък и да чистя... времето си пестя така като върша всичко на веднъж Mr. Green

_ШоШи_
аз се отказах, ама за теб мога нещо да изрежа, ще гледам да е по - специално, че ти си мой човек, и знам че няма да го приемаш толкоз на вътре  Mr. Green

# 268
  • Мнения: 2 907
Абе разбира се, че е смешно, как да не е!  Laughing Аз бях не шокирана, ами по-скоро ме беше гнус да я пипна тази хартийка.
И нали ви казвам, че май не беше нарочно, може би мадамата е нямала пари и е просто по-мърлява от ССФ-то  Joy

Ели, давай драга, много обичам креативните души  Mr. Green

Звездо, няма да ти кажа кой е, понеже ставам хард клюкарка, но тази година персоната не участва. Ако участваше щях да искам обезщетение, хехе.

# 269
  • Мнения: 141
Mystic, само не разбирам, защо си траела цяла година.  Thinking

Clairette, страхотни торти правиш. Радост за окото. Мога само да си представям колко са вкусни. Поздравления!

Общи условия

Активация на акаунт