Акушер-гинеколози- Варна 2

  • 254 740
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 21
zdravey, moga da prepori4am d-r. mutalib mnogo dobir spetsialist,raboti v okrijna bolnitsa spetsializiral e v 4ujbina.  tel;0896506351

# 931
  • Варна
  • Мнения: 46
Имам въпрос и аз за доктор Ганчев от АГ при него си водя консултацията и смятам и с него да раждам някой ако има повече инфо да каже....моля ви Simple Smile

# 932
  • Мнения: 2
Здравейте!
Прегледах доста мнения по темата ,но никъде не срещнах името на доц.д-р Стефан Иванов - завеждащ АГ-Варна ,може би съм пропуснал нещо. Чувствам се длъжен аз и семейството ми да изразим своето признание , задоволство и възхищение от доц. Иванов като специалист-гинеколог . Попаднахме на името му след консулт с доста приятели и лекари,
на 14.07.09 оперира дъщеря ни в АГ-Варна /на 15г./ с диагноза дермоидна киста /първоночално съмнение за тумор - СА 1008/. Благодарение на него сега два месеца след всичко което преживяхме всичко е наред контролните изследвания са перфектни и детето ни е здраво.Изключително интелигентен лекар специализирал в Австралия и други държави ,работил доста време в София сега е във Варна, за този период на практика не е загубил съпричастност,отзивчивост,разбиране/винаги е откликвал на нашите тревоги без значение колко е часът и кой ден от седмицата е/. Сега вече съм наясно защо пред кабинета му сутрин в 08.00ч. има поне 5 човека които го чакат  от цяла България. Това са неговите кординати доц.Стефан Иванов АГ-Варна тел.0888 316426 . Изключителен професионалист-независимо от зависта която среща във Варна-силно се надявам да не проява на провинционализъм.
Още веднъж дълбок поклон пред човека и професионалиста доц.д-р. Стефан Иванов

# 933
  • Варна
  • Мнения: 99
Моля,дайте съвет за лекар,който се справя с вагиналните инфекции baby_neutralпри това трайно Thinking
Венета Илиева- сега преглежда в Медицински център Варна на Брегалница 1. Преди година имах такъв проблем, тя ме излекува супер професионално, защото е невероятен диагностик!
А ти как реши че имаш вагинална инфекция?  Thinking

# 934
  • Мнения: 24
Здравейте!
Прегледах доста мнения по темата ,но никъде не срещнах името на доц.д-р Стефан Иванов - завеждащ АГ-Варна ,може би съм пропуснал нещо. Чувствам се длъжен аз и семейството ми да изразим своето признание , задоволство и възхищение от доц. Иванов като специалист-гинеколог . Попаднахме на името му след консулт с доста приятели и лекари,
на 14.07.09 оперира дъщеря ни в АГ-Варна /на 15г./ с диагноза дермоидна киста /първоночално съмнение за тумор - СА 1008/. Благодарение на него сега два месеца след всичко което преживяхме всичко е наред контролните изследвания са перфектни и детето ни е здраво.Изключително интелигентен лекар специализирал в Австралия и други държави ,работил доста време в София сега е във Варна, за този период на практика не е загубил съпричастност,отзивчивост,разбиране/винаги е откликвал на нашите тревоги без значение колко е часът и кой ден от седмицата е/. Сега вече съм наясно защо пред кабинета му сутрин в 08.00ч. има поне 5 човека които го чакат  от цяла България. Това са неговите кординати доц.Стефан Иванов АГ-Варна тел.0888 316426 . Изключителен професионалист-независимо от зависта която среща във Варна-силно се надявам да не проява на провинционализъм.
Още веднъж дълбок поклон пред човека и професионалиста доц.д-р. Стефан Иванов

Малко уточнение,той не е завеждащ,а работи в екипа на завеждащия д-р Атанасов по програма за ранната диагностика на рака на маточната шийка!Няма много мнения за него може би защото отскоро е в АГ Варна,а и повечето постове са за раждане,а доколкото знам той не изражда.
Наистина е посветен на програмата и е страхотен специалист и човек!

# 935
  • Варна
  • Мнения: 18
Имам въпрос и аз за доктор Ганчев от АГ при него си водя консултацията и смятам и с него да раждам някой ако има повече инфо да каже....моля ви Simple Smile

Здравей!
Миналата година д-р Ганчев ми прави секциото . Беше много внимателен и идваше всеки ден да ме види. Бях с най-правия шев сред жените в отделението. Но белега ми не избледня - стои червена изпъкнала линия.  Ако се сетиш нещо, питай.
 
А за д-р Маджаров от АГ някой да мове да каже нещо?

# 936
  • Варна
  • Мнения: 46
Alexsa_ естествено имам питанка голяма понеже ще раждам в АГ с него дрешки за бебчо искат ли предварително??? И вчера бях при него на преглед видя ме на ехографа беше много внимателен и ми обяснява всичко и сега съм многоооо спокойна

# 937
  • Мнения: 263
Аз искам само да споделя, че съм доста разочарована от д-р Свраков в Окръжна Болница. Раждах секцио при него, като се наложи да е по спешност, че започнаха контракции по-рано. Първо след като му се обадих той ужасно се забави. Мен ме приготвиха за операцията, седя и чакам на количката, а той никакъв го няма. Персонала в болницата започна да се майтапи и да подмята, че сигурно е задрямал по пътя... екипа анастезиолози си тръгнаха и поръчаха да ги викнат пак като дойде... Най-накрая пристигна... За качеството на операцията нищо не мога да кажа, че нямам база за сравнение, но веднага след нея имах някои проблеми и исках да го питам: напълно безуспешно. Нито веднъж не се поинтересува как съм, не е минал да ме погледне имам ли проблем. Появи се "на бегом" в стаята на 2 пъти защото просто минаваше на визитация. Първият път толкова бързаше, че не можах изобщо да попитам каквото и да е, втория път едва обели 2-3 думи...
Така че, лично аз не го препоръчвам на никого.

# 938
  • Мнения: 73
Привет мами, и тук да попитам - искам гинеколог, който да следи бременността ми и да изражда след това, но да работи със здравната каса и да е възможно да има вагинален ехограф, защото при тази която посещавах - доволна съм, но имаше един изостанал коремен ехограф, който даже и снимката неможеше да изкара, а все пак ми се иска да виждам ясно какво се случва в мен...затова ми е важно да има вагинален ехограф.

Следващият ми въпрос, на който незнам дали ще можете да ми отговорите, но все пак. От предишната си бременност преди 4 месеца завършила с аборт имам направление. Аборта го направих в частна клиника и реално лекарят, който е по здравна каса не е информиран. Сега за тази бременностт какво да правя - директно при личната лекарка за ново направление...или да отида при наблюдаващият лекар да прекратя старото и тогава да ходя за ново ....или да си карам направо по старото направление ???

# 939
  • Мнения: 1 046
Ако не се лъжа направлението по здравна каса ( щом аборта ти е преди 4 месеца) е отдавна изтекло, направленията са с даваност 45 дни, а личната ти лекарка може да ти издаде направление без проблем, стига да има в наличност разбира се.
А направление за наблюдение от гинеколог, личният ти лекар ще ти издаде едва като си в началото на 3 месец.
В Майчин дом има лекари, които работят по здравна каса и имат техниката, която ти си мислиш, че ти трябва.

# 940
  • Мнения: 73
Nadina, благодаря ти за бързият и изчерпателен отговор. Сега ще се поразровя в сайта им да видя дали са посочили точно кои работят и по здравна каса

# 941
  • Варна
  • Мнения: 18
Alexsa_ естествено имам питанка голяма понеже ще раждам в АГ с него дрешки за бебчо искат ли предварително??? И вчера бях при него на преглед видя ме на ехографа беше много внимателен и ми обяснява всичко и сега съм многоооо спокойна

 didipeicheva , Предварително искат Памперси и мокри кърпи. А дрехите ти трябват след като ти го дадат при теб. Иначе ще стои завито в пелена. Това се отнася и за ВИПа, и за деференцираните, и за обикновените стаи. Ти кога и къде смяташ да раждаш?

# 942
  • Варна
  • Мнения: 46
Alexsa_ в АГ с Ганчев ако ме питаш мен искам още другия месец да израсне колкото за 9 месеца и да го родя ама не би трябва се чака до края на март месец той ми изчисли един термин 22 март 2010 Simple Smile)) така че има време де но искам да съм подготвена за всичкооооо

# 943
  • Варна
  • Мнения: 18
Наистина имаш доста време!!! А на мен ми остава съвсем малко.Ще се радвам после да ми пошеш на лични как е минало при него, че нали ти казах, че имам опит с него.

# 944
  • Мнения: 19
Здравейте, търся гинеколог по ЗК, при който да се запиша само за едните изследвания и за болничните. Иначе ще ходя на частно за видеозон със снимки. Някой да ми препоръча гинеколог по ЗК, ако може да е около Окръжна, за да не бия напразно дълъг път.

Общи условия

Активация на акаунт