Златна есен ни обгръща, бебе-февруарче се върти, обръща

  • 15 638
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 80
Ladymax,честит рожден ден! newsm59
Blueberrygirl,честита племенница-много да ви радва.
gguza-честито  stork-girl
Vasi_k, благодаря за албумчето.
В събота бяхме по магазините за бебешки неща-и познайте дали си харесах нещо-естествено, но не съм купувала-и кошарка, и количка, и столче за кола-и то от склад и на много дбри цени, но има време-мже др.път друго да харесам  Embarassed.
Да ви се похваля-с мъжа ми си намерихме квартира и се изнасяме, но за първи път ще сме на чуждо място(до сега живеехме в нашия апартамент, но родителите ми ги нямаше, но сега си дойдоха) и даже нямаме и прибори за хранене  Shocked.-ужас, малко сме в паника-но поне апартамента е чудесен и е в др.вход на блока.
Нашата бебка всеки ден гледа да се отчете с някое др.ритниче. Laughing
Относно стволовте клетки-чудесна идея, но като всичко др.в Б-я, малко съмнително.
На ФМ доктора ме попита дали пия Зимафлуор, и аз му казах че не пия и той ми изписа-прочетох в Google, че е много полезно за зъбите на бременни и бебета и си го взех-безвредно е
Аз ваксина няма да си слагам и чорапогащници мразя да нося. Rolling Eyes
Лека вечер и целувки на сладките тумбачета.  love001
 

# 271
  • Мнения: 233
Лейдимакс, честит рожден ден! пожелавам ти много красиви преживявания, здраве и обич!


момичета, аз още лежа, пия но-шпа и магнерот. болките полека-лека отшумяват и след като изюрках милото и дежурния лекар в Шейново в събота вечерта, вече съм по-спокойна. абе, бавно минават нещата...
никой не съветвам да си прави ваксинация по време а бременността. ама то май си го знаете повечето. аз с майка съм говорила по въпроса - тя е педиатър, а пък и нали съм биолог...
Боровинково момиче, честита ти племенница - да е жива и здрава, да радва всички, които я обичат!
Зитка, в кой склад си ходила? аз съм се сдобила с няколко кашона дрешки и сумати бебешки аксесоари и приспособления от брата на мъжа ми (всъщност не знам какъв точно ми се пада...? newsm78), но сега покрай болежките нямах време да им се нарадвам. е, все пак ще имам достатъчно време за разглеждане и описване на нещата.
лека вечер и приятни занимания на всички!

# 272
  • окр Пазарджик
  • Мнения: 36
Здравейте мами! Доста време не съм писала , но ви чета редовно да знаете!
Ladymax ЧРД!!!  bouquet

Аз съм добре за сега , в тези дни съм на ЖК и се надявам да видим вече гащите , не че имам претенции .  Ваксина никога не съм си била смятам да пропусна и сега . И аз вече имам нужда от голям чорапогащник а и не само .
 
Днес съм отделила целия ден за мен - кола маска на всякъде , ползвах услугите на козметик за пръв път , просто сама не мога да се обслужам вече , маникюрче ,и в момента съм с боя на косата , почисване на лицето и все такива и честно да ви кажа много се уморих от всичките процедури . За съжаление няма да мога да присъствам на срещата , но пък ще гледам снимки , вие ще разкажете  Grinning Лека вечер мами ! Отивам в банята

Някой да ми прати паролата за албумчето , благодаря.  bouquet

# 273
  • София
  • Мнения: 23
Ladymax, чeстит рожден ден! Да си жива и здрава, и много обичана и с най-прекрасния подарък през февруари!
Добра група от везнички се заформя  Laughing И аз съм след 2 седмици.

Carbo, аз реших да пробвам бебчо с малко джаз от линка, който ни пусна, но май нещо не му хареса и както си кротуваше доста се разбунтува. Ще трябва да пробвам с нещо друго.  Laughing

За чорапогащниците - имам няколко, които са по-дълбоки и поне засега ми покриват коремчето и мога да ги нося, а по-нататък ще му мисля за други.

Да ви се оплача: днес, напук на хубавото време на мене ми стана лошо преди обяд - май ми падна захарта и в допълнение към това вдигнах кръвното. Аз по принцип съм с много ниско и 120/80 вече е хипер високо за мене, а днес по едно време беше даже 140/70. Обадих се на лекарката и следобяд ходих при нея. Слава богу, оказва се че май е на нервна почва, но ще трябва да внимавам и да не допускам да изгладнявам и да ми пада захарта. Че за последните месеци ми се случва за втори път.  Embarassed
На болните пожелавам бързо да се оправят!

Лека вечер от мене. Ще отида да полегна сега, а за нови снимки - може би през уикенда. Искам да помоля за паролата.

# 274
  • София
  • Мнения: 216
Хехе, аз само чета, ама като видях това за групата на везничките, не се сдържах:) И аз имам рожден ден в събота на 04.10 и мама и татко ще ни идват на гости, много съм щастлива, а съм в болничен до края на седмицата, надявам се да се оправя възможно по-скоро и да успея да се подготвя подобаващо, стискайте палци и за прегледа ми в четвъртък, че и днес доста ме наболява коремчето, дано не е нещо сериозно!

# 275
Iva_Angel, нашият татко също е рожденник на 4.10.Пожелавам ти приятни приготовления и,разбира се, весело изкарване!

Zitka,твоят АГ е от тези,които се броят на пръсти и обръщат внимание на флуорната профилактика по време на бременността!Аз също пия Зимафлуор-по една таблетка на ден(трябва само да знаеш,че 1-2 часа преди и след флуора не трябва да приемаш храни и напитки,съдържащи калций-сирене,мляко и т.н.,защото флуорът и калция се свързват в неусвоим комплекс). Peace

# 276
  • Мнения: 276
Ladymax, честит рожден ден! newsm59

Ще взема и аз моя малчуган да го пробвам с джаз. И плюс това нещо се е оспал напоследък и от вчера не съм го усещала никакъв.  Joy

gguza, честита ти девойка.  newsm51

Марго, моето коремче не е много голямо, но явно е забележимо. Днес за втори път ми отстъпиха място в автобуса. Все пак има и мили хора. Даже ми се извинява жената, че не ме била видяла по-рано.  Whistling

v.pluemper, с тази случка направо... помислих на мен какво щеше да ми бъде, ако ми се случи.

# 277
  • Мнения: 1
Carbo Благодаря!   bouquet
МОЛЯ, изпратете и на мен паролата за албумчето, за да възтановя моите снимки! Много благодаря!  Hug
Лека вечер и приятни мигове!

# 278
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен!Ние се завърнахме от почивката и сега сме вече у дома.
Моля някой които повече разбира да ми сложи  stork-boy
Аз съм на 30 г първа бременност  от .....ами пишете Германия или Баден Баден.
Ladymax, чeстит рожден ден!
Ще ми трябва малко време да прочета всичко но ще се постарая.Имам хилади неща за пране гладене прибиране и т.нт.и т.нт
На всички желая лека вечер.
А да се похваля,аз вече от две седмици чувставам бебко...прекрасно е!!!!!

# 279
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен за днес. Много се радвам за новия албум и моля някоя добра мама да ми прати на лични име и парола на албума да кача някоя друга снимка.
LADYMAX честит рожден ден, да си много щаслива и само радости, здраве и късмет!
 Светле напълно те разбирам и ти съчувствам. Аз току що се довличам от зъбаря ми. Тоя път ми прави един кариес но боля ужасно щотот бил жив зъба Shocked ми то ако е така аз да взема да ги уморя всичките. Като се сетя как болеше направо ме е страх да ида другия път още повече че май започваме нов зъб, който е доста зле. Но поне днес минах само с директна пломба без лечение Whistling
 Мами стискайте плаци утре в 11 съм на ФМ  при Враглева дано всичко е наред че нещо съм се притеснила , да ме пита човек защо #2gunfire ще влача и таткото за кураж, а и на него му е интересно....
 Хубава вечер от мен за сега отивам да се тъпча , че ми минаха двата часа след пломбата  Embarassed
 А и аз да си призная смях се до сълзи на случката с бабта ....мнооого ме е срам ама съм си такава от дете като видя някой да се изтресе и се спуквам от смях ....е все пак ако не е нещо сериозно де

# 280
  • Мнения: 176
МОЛЯ,НЯКОЯ МАМА ДА МИ ПРАТИ ПАРОЛАТА ЗА АЛБУМЧЕТО,ЗА ДА СЕ КАЧА И АЗ .

# 281
  • Мнения: 46
Може ли да ви помоля да ми пратите и на мен паролата на лични  Praynig. И аз доста се смях с глас ,на бабето в магазина,добре че нямаше никой в къщи.Мамчета стискайте палци в събота времето да е слънчево,че тогава ще надена хомота на моя  Laughing .Днес си взех роклята и съм готова за купона.

# 282
  • Мнения: 649
Здравейте маминки,

аз днес съм значително по-добре ама моя бебо нещо е много кротък днес. При вас има ли дни, в които не чувствате бебчетата толкова често или изобщо  newsm78
Аз си мисля, че на този етап е нормално. Дано  Praynig Аз в сряда съм на ФМ и се надявам да видим бебо колко е пораснал, а и че всичко си му е ок.

Васи много благодаря за албумчето.  Hug Но аз сега не съм в къщи и няма да мога да кача снимчици. След отпуската  Simple Smile

Lukrecciana,честито ти шесто квадратче. Хайде още 3 и после сладко бебче за всички нас (е за някои са 3 и половина  Wink )

бульовче какво е станало с теб та се е наложило да ходиш посреднощ в Шейново?
Надявам се вече наистина си по-добре  Praynig
Ти попринцип в Шейново ли си следиш бременнноста, или отиде там по спешност? Я кажи каква е процедурата , за да имам едно на ум.

Лека вечер момичета  Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 10
Здравейте момичета! И аз да се включа за първи път. За протокола на 32г съм, от София, първа бременност (според доктора чакаме гооооляма мома). Някой би ли ме добавил на първа страница! Предварително благодаря!
За стволовите клетки погледнете тези две странички:
- http://www.bulgen.com/index.php?option=com_content&task=sect … =18&Itemid=46 , особено последния абзац - Групи заболявания при които се прилага трансплантация на стволови клетки. Не съм много наясно с медицината, но ми се струва, че са твърде екзотични болестите.
- http://www.big.bg/modules/news/article.php?storyid=66718 , "никой в света до сега не е доказал че впръсканите стволови клетки в мозъка или гръбначния стълб на човек се превръщат в нервни и възстановяват увредената тъкан. " .  Да дам една камара пари за нещо, което може би ще се окаже вятърна мелница, мисля че не си заслужава, а и "вероятността човек да се възползва някога от вложената застраховка е малка - от 400 хиляди съхранявани банки в света практическо приложение са получили само около 3 хиляди души."
Но надеждата умира последна....

# 284

Общи условия

Активация на акаунт