Общонационална среща на януарчета 2008!

  • 44 005
  • 1 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Ето началото Mr. Green
Нека започнем тук да обсъждаме кои,кога, къде и за колко време ще се съберем Hug

# 1
  • Мнения: 5 391
Цоп, сефтосвам Simple Smile
Пуснах темата от общият акаунт, за да не се пускат анкети само от един човек.
Предлагам първо да решим кога да бъде срещата и като се откроят няколко предложения да пуснем анкета.

# 2
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
така....
Тъй като съм зависима от мъжо... Wink
Тати ще се навие само за "място" около някой водоем (река, язовир), така той ще ходи за риба, а аз на среща с вас  Mr. Green
За времето на срщата, ако не се организираме до средата на ноември, ще остане за напролет...според мен!
Вие сте...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 974
Ивче при нас има гоооолям водоем Mr. Green

Иначе сериозно, наистина трябва да се организираме преди Декември защото после почват разни фирмени купони и няма места.
Според мен имаме достатъчно време. Най-добре  първо да изберем място.
Мисля, че  трябва да е Средна България (някъде) за да няма сърдити Simple Smile
Сега се сещам за едно място май се казваше Чифлика някъде преди Елена се намира, ама след малко ще го изровя. То е комплекс от затворен тип и хубавото е че е на пътя, и дори и да има сняг, няма да има проблем за достъп.

# 4
  • Троян
  • Мнения: 141
И аз тук,идеятя е супер,но езнам дали нашият тати ще се съгласи Confused Защото ние без Маги никъде не мърдаме и повече тя ме притеснява.Но ще следя темата и ще решавам с времето.










# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 238
И аз да се запиша.
Срещата нали е за всички с бебета, деца, мъже и т.н.
Мисля че при първото споменаване обсъждахме да е напролет март-април, за да може да са проходили. Струва ми се че тогава ще бъде по-лесно отколкото сега=

# 6
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И аз да се запиша тук, пък ще го мислим. Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 974
Честно казано не съм сигурна, че като са проходили ще е по-лесно Wink

# 8
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Цоп и аз!!
И на мене много ми се ходи на срещичкааааа...но и аз мисля че трябва да проходят newsm78 smile3539 nuts smile3540
А тогава пък какъв майтап ще сме- ще има търчене след тях,викане  ooooh!  Stuck Out Tongue Winking Eye moresmileдали изобщо ще можем да си кажем нещо незнам..

# 9
  • София
  • Мнения: 6 182
И аз да се запиша.

Принципно съм ЗА, живот и здраве.

Мисля, че по-добре да не се проходили, че има  да се бутат едни други - да падат, да стават  newsm78

Чудя се за мястото за отсядане - как ще е чуваемостта между стаите. Дали има вероятност ако някой бебок се разреве в едната стая посред нощ съседчетата му да го чуят и те да се вкиснат? Идея си нямам.

# 10
Аз също си мислех за напролет, да не говорим че фирмените събирания започват още от ноември...Какво ще кажете за март?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Ами значи единия вариант е края на октомври-ноември, за да е прилично времето; другото е март-април.
Миа, аз мисля че няма да се чува, пък и надявам се много ревящи да няма  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
Запис от мен
Аз съм За среща,много ми харесва идеята,ще с едомъкнемцялото семейство живот и здраве.
Някой не беше ли предложил Трябва като място на срещата!?
Иначе може сега да се съберем октомври -ноември пък като ни хареса пак през март-април:)

# 13
  • Мнения: 135
Запис Peace

Аз като че ли съм за началото на април  newsm78  Или края на октомври - началото на ноември  newsm78 Хелоуиин?  Mr. Green  Времето за провеждане на срещата май е подходяща тема за първата анкета.

# 14
  • Мнения: 5 391
Не съм мислила, че ще се събираме октомври-ноември.
Нали говорехме за пролетта, идеята е да е топличко, да има обширна обезопасена поляна, децата да играят.
А дори и да искаме да е другият месец е абсурдно да се организираме, според мен.
Иначе-да, ще сме всеки със семейството си, все пак да можем да се видим, докато бащите си гледат наследниците Whistling

Общи условия

Активация на акаунт