? към младите шофьори(КИ) - 2

  • 115 185
  • 1 121
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 827
Аз искам да ви попитам, може ли да се кара с шофьорска книжка, която е със старата ми фамилия - моминската. Личната карта веднага смених, но книжката не. Много жени карат с несменени. Но редно ли е?
Е, не е редно, но се съмнявам, че ще ти направят друг проблем, освен редовната глоба за несменен в срок документ.
Дори и глобата не е задължителна - мен не ме глобиха, но смених всичките си документи наведнъж.

Добавям - поднових документите си повече от година и половина след като се омъжих и смених фамилията си. Никъде не ме глобиха, въпреки че би било съвсем на място да го направят.

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 11:44 от Ити

# 1 111
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Май зависи сменяла ли си или си добавяла. Знам за случаи с добавяне и несменяне на документи с година и повече без последствия. Или е било късмет....

# 1 112
  • Мнения: 1 236
[Като стигнете до чистачките ги повдигате от стъклото и тръскате лекичко, за да падне леда от тях.


Много хубаво напомняне за зимните условия, само да обърна внимание да се внимава с повдигането на чистачките. В зимни условия се случва да залепнат за стъклото и ако ги дръпнете, ще скъсате гумата и ще станат неизползваеми. А да ти замръзва стъклото и да нямаш чистачки зимата е  Sick

# 1 113
  • Мнения: X
[Като стигнете до чистачките ги повдигате от стъклото и тръскате лекичко, за да падне леда от тях.


Много хубаво напомняне за зимните условия, само да обърна внимание да се внимава с повдигането на чистачките. В зимни условия се случва да залепнат за стъклото и ако ги дръпнете, ще скъсате гумата и ще станат неизползваеми. А да ти замръзва стъклото и да нямаш чистачки зимата е  Sick

след като стъклото се е постоплило, е просто задължително да се отлепят внимателно
иначе ако са залепени поради замръзване при пускането им може да изгори двигателчето им
и тогава проблемите стават големи
половината от моите съседи гледам си ги оставят вдигнати

сутринта тук бе пързалка
замръзнал дъжд по пътя, ужас

Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 09:01 от Анонимен

# 1 114
  • Мнения: 743
Здравейте!
Виждам, че обсъждате вече зимни проблеми. Аз винаги първо паля колата, после я чистя, както е написала Муци.
През уикендът бяхме до Варна. На връщане карах аз, имаше гадна гъста мъгла, както и дъжд.
Тази седмица май ще сменям гумите.
Аз за мъжкият спор-понякога, когато съм с  висока скорост, пускам по инерция, но при по-остър завой натискам съединител. Но мен инструктора ми ме учеше да влизам в завоя без газ, а в средата да натисна отново.
Сега да ви попитам нещо - в сегашната тема не успях да го направя, но ми се иска да украся малко новата. Ще изчакам до довечера и тогава ще пусна новата.

# 1 115
  • Мнения: 3 971
Ами аз карам със старата фамилия .Трябваше преди 4г да я сменя ама ме домързя за едната фамилия само  Laughing
И понеже знам че ще отнеса глоба не ми се ходи  Crazy Годна е до 2012г ако не ми се наложи по рано чак тогава ще я сменя  Whistling

# 1 116
  • София
  • Мнения: 1 877
и аз карам със старата, спирали са ме, казвали са ми , че трябва да я сменя и толкова. годна е до нова година, после ще сменям / е малко преди това де  Crazy/

# 1 117
  • Мнения: 1 280
Ами аз карам със старата фамилия .Трябваше преди 4г да я сменя ама ме домързя за едната фамилия само  Laughing
И понеже знам че ще отнеса глоба не ми се ходи  Crazy Годна е до 2012г ако не ми се наложи по рано чак тогава ще я сменя  Whistling
 

  И аз съм така  Laughing Спирали са ме не веднъж, но никога не са казвали нищо по този повод. Всъщност веднъж ми казаха да си извадя документ за идентичност на имената.

  
Мили майки, страшни изненади ще има в сериала Перла, може да ги видите в блога ми www.plameto.wordpress.com


   Колко ще са страшни изненадите?  Thinking Ще покажат съвети за шофиране през зимата ли  Mr. Green

# 1 118
  • Мнения: 6 442
Да се запиша прио вас.Полезни ще сте ми   bouquet

# 1 119
  • Мнения: 759
Да ви разнообразя малко с едно клипче  Laughing Как се взима книжка в такъв трафик  Crazy
http://www.youtube.com/watch?v=3n_mgFA47WQ&feature=player_embedded

# 1 120
  • Мнения: 2 274
Да ви разнообразя малко с едно клипче  Laughing Как се взима книжка в такъв трафик  Crazy
http://www.youtube.com/watch?v=3n_mgFA47WQ&feature=player_embedded
  Crazy Уоу, това в Истанбул ли е или в Тирана? Като гледам няма светофари, та може и да е второто  Mr. Green!

# 1 121
  • Мнения: 743
Момичета, готова съм с новата тема.
Заповядайте : TEMA 3

Общи условия

Активация на акаунт