Слага АВГУСТинчето новия тоалет и отива в Южния парк на моабет

  • 16 453
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 276
А mamagalka23 и ние също сме без мома NaughtyЗатова и аз ще изтипосам една снимка на моя убавец
Иначе днес ходих на гинеколог и се бях настроила да ми горят раничката,а пък тя реши да ми изпише свещички и промивки със смрадлика. newsm17
Малкия днес го бяха урочасали и много плака ама като измих очите със светена вода и веднага заспа.И си мисля че е било заради това.
Чакам предложения за снаха. Laughing

# 286
  • Мнения: 26
Здравейте мамчета,

Влизам набързо да питам някой започнал ли е да прави нова тема или аз да се заемам ?

# 287
  • Мнения: 1
Цвети мила, стискам палци неразположението на малката бонбонка скоро да отмине и да започне да папка, дано не се стига до болница Praynig Praynig

Мерси за комплиментите, аз съм една горда майка  Heart Eyes, Ани като гледам на Калоян бузките и се чудя как можеш да се притесняваш че не наддава, я гледай какъв мъж е станал, трябва доста да ви гоним  Hug

Меган  Hug

Пепи на Мама Галка23 е голяма душичка, как гледа с очакване - мама да го гушне  Heart Eyes
Теди, момите са дефицит и за нас няма  Laughing

Мами да ви питам на вашите сладури пада ли им косата? Една приятелка ми каза, че скоро ще започне на Ади да му окапва  Crazy Та чудя се .. при вас има ли такова нещо? Thinking

п.с. Да ви се похваля имаме асансьор  Mr. Green


# 288
  • Мнения: 1 488
Цветелинка, дано няма микроби и не се налага болница и антибиотици  Praynig

# 289
  • Мнения: 1
МамаДона гледам че си налия, Дениско успокои ли се? Как сте  Heart Eyes Hug

# 290
  • Мнения: 7
здравейте мами  Heart Eyes
честити месечинки на бебчовците
Цвети дано всичко е наред Praynig
Мами , тази вечер като кьпах Валентина и видях , че там кьдето са и били ваксината на рамото още от болницата, все едно има врьхче  newsm78, такова бяло, но не е пьпка, много е мьничко и сьм се притеснила много, но е кьсно да звьня на лекарката, утре ще и звьнна, но ако някой знае нещо по вьпроса, много моля да ми каже. Мама Галка23 вашето такова ли е? и все едно е пукнато, такова е. Незнам дали ме разбрахте?!
много са ни хубави бебчетата, ако не сьм казвала, да кажа Grinning

# 291
  • Мнения: 3
Elle , Дениско не се буди с пищене! Почва с мрънкане, което прераства в плач, но понякой път скимти насън!
Ивайло е чаровник!  smile3521
Валени точно такова е и нашето състояние. От 7-8 часа сън пак почна и през нощта да се буди. И си върти главата и се извива целия все едно че нещо го боли, но много за кратко и после почва да скимти и след това рееееев  smile3514
Мелфин днес разбрах че се стресират така като почнат да сънуват, а и Ковачева ми каза, че изживявали някаква "криза на растежа", горе-долу на тая възраст с такива симптоми.
Мартини и аз така мисля, да си изчакаме консултацията, която е на 4.11
Ани Д и при нас е така, Крис само иска да го влачи и да му хапе ушите! Много са сладки и грижовни, нали?  Mr. Green
Бизу много ти е хубаво гарджето! Той заедно с Калинка са хита на форума. Тя ни изненада преждевременно, а Адриан ни кара да тръпнеме в очакване на последното августинче всеки ден! Да ти е жив и здрав!!! На Криси му опада косата до голо теме до 6-тия месец.
Цветелинка миличка кураж! Много съжалявам, дано бързо ви мине, а най-добре въобще да ви се размине, както на Котката!  fingerscrossed
Дениско днес е малко по-спокоен може би защото беше единствения мъж на три моми на срещата днес! Така, че спокойно може да му завиждате за дамската компания, ама ще видим как ще прекараме нощта!  Praynig Дано всичко му е наред, а на вас много благодаря!  smile3525 Лека и спокойна нощ от мен!

# 292
  • Мнения: 26
НОВА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=340815.0    този път тематично насочена към мноооого любим мой и на децата ми филм  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт