ЮНИ още е далече, но нетърпеливо чакаме своето човече! Тема №2

  • 12 149
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 074
Добро утро и лека седмица и от мен!
Моята дъщеря пък вчера се разкашля и разсополиви, явно хубавото време ни поизлъга, бяга много на морето, изпоти се и после не пожела да се облича и резултата е налице. Днес ще прескочи детската градина и ще постои с баба вкъщи, само се моля да не е някой грип заразен, че как ще се опазвам и аз...
mimsi_77, честито ти пораснало момиче!!!

# 286
  • Мнения: 165
Добро утро и от мен!
Мимси да ти е жива и здрава рожденничката и много да те слуша!
Аз днес се чувствам като парцал..от сутринта постоянно гадене, каквото и да пийна или хапна става зле, а съм на работа и само преглъщам..като камила съм.
Хубав ден момичета!

# 287
  • Мнения: 1 475
Добро утро и от мен!  bouquet

 Какво ще кажете за заглавие на нова тема "Бие Юнско сърчице , а мами пляскат с ръце!", друго не успях да измисля, ако имате предложения давайте!

Иначе при мен нищо ново, ужасно сутрешно гадене, даже днес помолих приятеля ми да ме докара на работа да не повърна в трамвая и вече всеки ден ще ме кара, пък след работа ще се прибирам сама, тогава нямам проблеми!Вчера бяхме на Витоша и много добре се чувствах там на чист въздух, рай просто!!

# 288
  • Мнения: 165
Добро утро и от мен!  bouquet

 Какво ще кажете за заглавие на нова тема "Бие Юнско сърчице , а мами пляскат с ръце!", друго не успях да измисля, ако имате предложения давайте!

Чудесно!

# 289
  • Мнения: 31
Добро утро и от мен, момичета!
честит рожден ден на малката сладурана на mimsi_77, да ти е жива и здрава и само хубави емоции да ти носи!
да споделя за водата- преди да забременея пиех само минерална вода и то по 2-3л на ден /аз по принцип не обичам газирано и не пия алкохол/, сега не мога изобщо да я преглътна, веднага ми призлява. Мерси за съвета с айряна- вече пия само айрян, но не мога да изпия повече от 1 кофичка, гледам да наваксвам течностите със супи, защото от сладки напитки ми става МНОГО зле, никакви сокове не ме оправят, а от фрешовете ставам като камила- едни лиги ми текат... ако имахме булдог сигурно щях да спечеля в състезание по лигавене с него  Shocked през деня общо взето се държа, но вечер...УЖАС...като се започне едно гадене, едно главоболия, направо съм като пребита, по никакъв начин не смея да се организирам да изляза с приятели, защото след 19ч. нямам грам сили и лягам най- късно в 21  Embarassed А преди бях първа купонджийка  Sad  Е, сигурно е добре да се поопитомя малко вкъщи!
гледам, че коментирате боядисването- аз ползвам LOREAL CASTING по съвет на фризьорката ми, даже бях на боя и леко скъсяване на връхчетата два дни преди да разбера, че съм бременна /слава богу по никакъв начин не ми се е отразило/. Определено мисля да продължа да си се боядисвам редовно- имам доста бели косми вече и ако ги оставя така след 8 месеца ще съм като баба Яга  Laughing Четох някъде из нета, че това с подстригването, боядисването и прочее процедури не засягат плода по никакъв начин /освен ако не се ползва някаква силно токсична боя, разбира се!/ Лично мое мнение е, че повечето такива "съвети" са бабини деветини и не мисля да се съобразявам с тях! Спазвам само съветите на гинеколога и толкова!
Пожелавам лека и приятна седмица на всички, хубаво настроение, повече усмивки, по- малко черни мисли и никакво гадене  Wink
 Hug  Hug  Hug

# 290
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на малката рожденничка, да е жива и здрава.

Ох и аз се чувствам зле - от сутринта постоянно ми се гади. Няма никакви сили вече, а и аз съм на работа и е доста натоварено. Не знам как ще издържа.
Пожелавам успешна седмица на всички и дано това гадене намалее.

# 291
# 292
  • Мнения: 69
Това с черните мисли май си е съвсем в реда на нещата... Ние жените (мамите) все има за какво да се притесняваме - преди да срещнем мъжа - че не сме го срещнали... преди да забременеем - че не сме забременели... сега като носим шушулките - какво ще стане по-нататък и дали ще се справим...
 Странно или не, но в дните около моето зачеване си философствах точно по тази тема и реших, че когато се случи моето дългочакано бременеене, ще благославям всеки един ден и ще благодаря Богу, че ми се е случило. Без страхове, без черни мисли.

Така се и стремя да бъде, макар че тъмните сенки на страха се промъкват и в моята главица и напоследък сънувам кошмари, при които дори викам и будя милото Simple Smile А аз съм от хората с мнооого спокоен сън и рядко помня какво сънувам. Изглежда напрежението избива в съня ми...  Вие как сте нощем? Аз лягам в 22:30 най-късно (доста рано за режима ми) и към 6-7 вече съм кукуряк. Не че не си доспивам до 8 Simple Smile
Сънувате ли кошмари?

# 293
  • Мнения: 0
Здравейте,аз се присъединявам днес , но не знам как да се присъединя в списъка за june. Ние сме за 28-ми. Още не сам ходила при доктора да чуе сърчице / в събота съм при него/ и малко ми е притеснено, не смея да се зарадам още   Praynig

# 294
  • Мнения: 1 475
ИМА НОВА ТЕМА ПИШЕТЕ В НЕЯ
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343886.new#new   
 


Моля, модератор да заключи!

# 295
Ехоооооооо, привет моми4ета,
В4ера бях на лекар ,видиах бебчо във 11 седмица сам ве4е лекарката ми изсписа страхотни витамини незнам дали ги има в Българиа,аз в момента живея във Виена и тук ходия на прегледи, но мислия по коледа да се прибера и да си доизскарам бременността в България,при близките ми естественно при приателя ми!Първия преглед направих в България лекарката ми изсписа дуфастон еи така без нищо просто за сигурност защото работата ми е свързана с много пътуваниа и полети и така до преди да отида тук на преглед пиех дуфастон 3 ъти на ден!като казах на лекарката тук тя каза веднага да го спирам застото това е напразно тъпчене с хормони даде ми да пия комплексни витамини включващи 13 витамина 7 минерала казват се ЕLEVIT ,ако ги има в Българиа ви ги препоръ4вам най добрите са!
Лек ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт