"Коледен благотворителен маскарад"!!! - ЗАПИСВАНЕТО ПРИКЛЮЧИ

  • 27 701
  • 398
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 751
Може и да успеем да се класираме Wink Най-вероятно е таткото да доведе Лори, че ако идвам аз - трябва да съм с бебка и става много сложно. Как ще става влизането, какво трябва да се каже или представи - знам ли?
Много ми се искаше да се видя с някои от вас, но именно поради молбата за бройката аз се отказах да идвам Wink Важното е да е комфортно на децата Simple Smile

Сели, жалко , че няма да се видим  Rolling Eyes

# 391
  • Мнения: 3 861
Si Key , Рада посреща всички и ги отмята по списък Peace
Дано децата е забавляват Simple Smile

# 392
  • Мнения: 3 861
Пуснах отделна тема за коментарите и снимките от купона на децата защото тази и без това е доста пълна вече Peace

Ето линк  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358440.new#new

Моля някой модератор да заключи тази Simple Smile

Последна редакция: пн, 22 дек 2008, 11:54 от доня КОПРИВА

# 393
  • София
  • Мнения: 754
Кали, щеше да ми е много хубаво да се видим, но така се получи  Rolling Eyes Мен също много ми е криво  Confused
Лори пак нещо не ми изглежда много добре, много я тормози кашлицата, която пък идва от сополите. В кондиция си е, вчера и на доктор я водихме да я види - не е нещо опасно, настинка. Обаче предполагам, че не на всеки ще му е приятно срещу детето му да стои друго дете кашлящо, пък колкото и безобидна да е кашлицата. Голям мерак беше за това празненство, а още повече, че и лекарката ни каза, че можем да я заведем, но и за нея, и за останалите на празненството ще е най-добре да си останем в къщи. Та в крайна сметка от нас никой няма да идва, колкото и да се бях размислила за момент. Поне парите не са отишли на вятъра и дори и без да присъстваме, участваме в благородното мероприятие  Peace
Весело празненство на всички, а ние ще плакнем очи със снимки ако ги покажете Wink

# 394
  • София
  • Мнения: 6 743
Здравейте и от мен - изморена, но щастлива от днешния изпълнен с емоции ден Simple Smile))
Сутринта на партито на тризнаците от Мулти-мама , от 16 на партито на малките с моя син Влади, от 18 на партио на големите  Laughing и след това заведох мъж ми на кино за РД, че днес има юбилей  Heart Eyes
Качвам снимките - извинтете ме много, че за първи път качвам сурови снимки  Blush Embarassed , но просто съм приятно уморена, а знам, че ги чакате с нетърпение.НАдявам се все пак, че все някой ще се хареса  Whistling Heart Eyes
Бифанаааааааааа, ти си жена ГЕРОЙ!Обичам те!  bouquet Hug  bouquet
Лили, липсваше ни Hug

Снимките след 5 минути идват ....

# 395
  • Мнения: 2 891
Хехе, Дамаянти, надявам се да не си заспала пред монитора заради нас  Grinning

# 396
  • Мнения: 288
Благодаря на Бифана и на всички добри хора, участвали в организацията и провеждането на прекрасното тържество вчера!

От сърце желая на всички деца здраве и щастливо детство!

 Hug

# 397
  • София
  • Мнения: 1 456
Бифана, Доня Коприва и
всички "виновници" за прекрасното тържество
аз, дъщеря ми и дружбенската агитка ви БЛАГОДАРИМ от сърце!




Дам, аз пък не разбрах къде
да разглеждам снимки!
Embarassed Heart Eyes

# 398
  • София
  • Мнения: 2 530
Муци, тук са снимките- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358440.new#new  Hug

Общи условия

Активация на акаунт