Студена зима вече наближава, премяната на Юнчето все по-дебела става

  • 12 031
  • 289
  •   1
Отговори
# 195
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Mомичета имам нужда от помощ, от вчера Коки почти не иска да яде, нито кьрма, нито АМ. Само малко пюренце успях да му дам... Да се притеснявам ли?  Thinking

# 196
  • Мнения: 256
kokisamimami, и Бобича вчера ми го направи този номер, нищо не искаше, само две лъжички пюре от картоф успях да му набутам в устата. Днес е ок, дано така да продължава де. Друг път не ми го е правил. Бабите наоколо почнаха да ме обвиняват, че още кърмя и "явно детето вече не иска", но и АМ не яде, нито вода, нито чай, с нищо не можах да го излъжа. Дадох му да гризе една цяла ябълка и малко по-късно пак засука. Но пък не беше акал няколко дни, при него и коремчето му може да му е тежало, така като се замисля.  newsm78 Дано бързо мине и при Коко този период!

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 83
Здравейте момичета!
Какво мислите за бънджи-ще купувате ли,ако да какво.... newsm78
Мисля Генева беше пуснала клипче с Наско- сподели скъпа какво ви е бънджито Thinking

# 198
  • Мнения: 176
юА ето и темата с торентите, тук е и Бебе Айнщайн, както и други филмчета, подходящи за бебета и по-големи деца:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336699.0

Мерси!  Hug
Гали, мерси и за директния линк!

# 199
  • Мнения: 3 743
Роси, за мое щастие слънцето изгря на наш'та улица Mr. Green Sunglasses. Разходихме се добре. Само че като се върнахме, май сме поспали доста от 17-19ч и сега не знам дали ще искаме да спим през нощта  Praynig Rolling Eyes

# 200
  • Мнения: 5 713
samimami, с Ясен водим голяма борба с храненето от известно време, когато не е акал дори и ден или нещо го боли.

Вери, днес набързо прегледах кулинарния   chef и попаднах на страхотните ти манжички. Кога ти остава време, бе жена, такива вкусотии да правиш?! Peace
Хвърлих око на задушената тиква с морковки и картофки... Ей това ми се яде!
Simple Smile Ами първо, че се налага да посготвя нещо, второ- обичам да готвя. Иначе това са неща направени през седмицата. Не съм се хвърлила на един път.

Манджичката, за която питахте ти и Джи Джи: 500гр тиква, глава лук, 6 картофа и 2 моркова нарязах на кубчета и задуших в йенски съд с малко сол, черен пипер и зехтин. При сервирането сложих лимонов сок и магданоз. Много вкусно стана, а и лесно.

# 201
  • Мнения: 13
Здравейте мамчета и бебоци!

ЧЕТОХ,ЧЕТОХ ЗА 10-ти Ноември и се изкуших да ви разкажа аз как посрещнах този ден.Аз тогава бях на 12,а брат ми на 9.Заедно с нашите отидохме на гости в едно семейство с деца на нашата възраст.Както обикновено нас дечурлигата ни изпратиха в другата стая,за да могат да си поговорят големите. Crossing ArmsНие започнахме да си играем на криеница и случайно намерихме зад един диван шише с ликьор,който си беше скъпа придобивка за онези времена.Решихме да го кусаме и от глътка на глътка ни се ослади.В това време нашите  Shocked в телевизора и на никого не му направило впечатление,че не се чува шум от другата стая.Та така,докато бай Тошо е сдавал властта ние  Sick Rolling Eyes.Да не ви казвам как мама и татко са ни пренасяли до дома,че е дълга и шантава история Joy

# 202
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Вери, евала за творенията ти в кухнята  Hug! Наистина се чудя как ти остава време, ама браво че се справяш  Hug!

# 203
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Вери, той Коки ака 2 пьти даже, но може да са колики....пробвах ушите, не реагира.... може да е от зьбите, че много ми хапе по зьрното... Утре ще го водя на док, да не би пьк да го боли гьрло, че малко кашля. Ама това неядене ме притеснява, днес е ял 3 пьти:два пьти цокна по малко и 1 пьт му натиках малко тиква. Crazy Уф, деца, все трябва да има с нещо да те притесняват... Хайде лека нощ, дано утре сме по-добре.  Praynig

# 204
  • Мнения: 233
Аз май реших (хиляди благодарности на всички мами, които споделиха Hug ), че ще пробвам и със зехтин, и с мас да мажа. За щастие, само кълките на Мишел са сухи, и около китките. Телцето й е копринено нежно. Така че, няма да мирише кой знае колко много;) А и предполагам, ще бъде за кратко, докато решим проблема.

Трънче, и аз пробвах Мишел с този клип... Ама горкичкото, вместо да се смее, се разрева.  ooooh! Joy Колето и мен ме разсмя много!  Mr. Green
Гали80, мерси и от мен за линка Бебе Айнщайн. Първо не ми се отвори, но после попромених малко адреса и намерих каквото ми трябваше Wink Още не съм пробвала Мишел да ги гледа, но утре ще пробвам.

милони, няма как да забравиш този ден, а? Wink

Вери, аз те сънувах онази нощ...  Laughing Беше разпечатала някаква инфо в 4 екземпляра и раздаваше.  Joy

# 205
  • Мнения: 5 713
Вери, аз те сънувах онази нощ...  Laughing Беше разпечатала някаква инфо в 4 екземпляра и раздаваше.  Joy
Ох, спуках се да се хиля като го прочетох. Какво беше инфото- рецепти, захранване, кърмене...?  Joy

# 206
  • Мнения: 1 404
Ох, спуках се да се хиля като го прочетох. Какво беше инфото- рецепти, захранване, кърмене...?  Joy
....ваксини Heart Eyes

# 207
  • Мнения: 220




Добро утро, сервирам закуска напук на кофти времето в Пловдив. Лек и приятен ден. Hug

# 208
  • Miami
  • Мнения: 412
Добро утро  Simple Smile

Малта, страхотна закуска  Hug

Трънче, много се смях на бебето китайче и на вас с Никола  Simple Smile Много сте сладки, ти ми изглеждаш много добре с това потниче  Hug

Мдаа и аз се възхитих от кулинарните умения на Вери     bouquet

От няколко дни и ние имаме проблем със сукането. Жорко сукне за няма и пет минуки и почва да плаче, изправям го, уригва се и после не ще пак да суче. Не вярвам да е изсукал нужното количество мляко за толкова кратко време.
Снощи пък както спи и като започна да пищи, ужас направо. Давах му вода не ще, люлях го - пак плаче, най-накрая дадох му да суче и се успокои и заспа  ooooh! Изобщо много неспокойно спи напоследък, буди се нощем, започва да плаче... Задължително в 3 или 4 яде, после в 6 - това е просто закономерност при нас.  Какво му става на това детенце не знам Rolling Eyes През деня инъче е весел, щастлив, спи си(но пак се стряска и започва да плаче)...  Thinking

# 209
  • Мнения: 510
 
                                        Добро утро! smile3503

            Аз искам да ви почерпя за Лъчезар, че днес става на цели 5 месеца(да ми е жив и здрав  Praynig)

                          

            И за страхотния ми Татко, който днес има Рожден Ден! Да ми е жив и здрав и той! Wink

                       

Общи условия

Активация на акаунт