Иде люта Баба Зима, пийва ни се винце пред камина! Благоевград14!

  • 15 463
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 837
Добро утро! Кафе?



Мамо Цоцоланке, лек път и много добри новини!
Боби, голяма сладуранка е Силви, забравих да кажа. А пък Ана-Мария е направо прелестна с това костюмче! Hug
Деска, мерси, че ни образяваш смях...
Днес умен е на ясла вече. Аз имам да допиша статия, че утре имаме конференция. Имам и часове следобед, така че се залавям.

# 286
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Билянка мерси за кафето, а дано Руменчо не се разболява повече.
Мама Цоцоланка лек път и дано всичко в къщи да бъде на ред.  Hug
jinjer_78 няма да е роментичен уикенд щом ще взимаме и Вики, най-ни е приятно като сме си и тримката. За сега мислим ваканцията да сме там, малко повече от уикенд да изкараме, че много ни се насъбра работа и имаме нужда от почивка. Wink
Ние тази година пк на елфи се правихме, ето да ни видите:http://elfyourself.jibjab.com/view/lMjWPILxPs6JEI6V#/owner/lMjWPILxPs6JEI6V

# 287
  • Мнения: 286
Здравейте момичета,то добър ден стана вече аз докато седна пред компа Blush
Марси,много сте игриви като елфи тази година JoyБлазе ви за почивчицата,хубаво си е семейно и на мен ми е добре като сме си с децата,колкото и да ме ядосват понякога Hug
Мамо Цоци,лек път и да си изкарате много приятно,надявам се татко ти да е по-добре Peace
Билянче,мерси за кафенцето,то аз чак сега го пийвам и без това Blush
Днес снимаха децата в детската за календари,сега ще видим какви ще излезнат,толкова репетирахме и преговаряхме как ще се прегърнат като братчета и ще се усмихват Naughty
След като ги снимаха бях казала на учителката да ми се обади че заведохме Криската до детската докторка,нещо тази кашлица ме притесняваше вече,от както сме се върнали от Чирпан 3 сиропа изпиха,ту им мине за малко ту пак почва да кашля,но нищо сложно,всъщност само отвреме на време и като спи понякога и като стане сутрин,но и през деня чат пат и се усъмних да няма нещо свързано с спазмите и за това,та доки ни изписа някакви капки противоалергични(явно сега те са на мода в Блг)Ксезал се казват,каза че били вече големи за Ериус,да видим някой ден ще правя инхалации а капките по-дълго ще давам пък да не кашля детето Thinking
На мен нещо ми ръстат мъдретците и съм в цикъл и корема ме боли,абе лоша работа,но ако се засилят болките ще пийна едно аулинче,иначе сядам да уча по английски че нямам време довечера съм на курс Wink
Приятен ден на всички Peace

# 288
  • Мнения: 61
 Добре де, а тези коите не пием кафе, какво да пием? Не казвайте вино!!!

 Да докладвам:

Бебо е ОГРОМЕН! Гони 3-те кила и е 30 сантиметра от главата до опашката! Даже акушерките дето всичко са виждали ми съчувстваха как ме подпирал и колко бил голям. Секциото ми го насрочиха за 8-9 януари. Все така си е седалищно, но имало много време.
 
Правиха му запис на тоновете, който той напълно опропасти с непрекъснато ритане и въртене. Той от доста време мрази да усеща каквото и да е на корема, приема си го като негово си местенце, което никой няма право да пипа. Нарита и татко си и котката здраво, преди да разберем.  Акушерките окончателно го обявиха за най-саможивото бебе темерут минало през клиниката.

Важното е, че и двамата сме супер, няма никакви проблеми (освен това, че съм качила 15 кила вече) и се готвим за много тежки коледни празници.  Laughing

# 289
  • благоевград
  • Мнения: 164
Marsi kak go zapazi tova klip4e ? newsm78 Iskam i az da si napravq ama kak se zapazva ne mi stana qsno, plashta li se neshto? newsm78

# 290
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ина, плаща се само ако искаш да си го свалиш на компа, иначе не. Laughing
Първо трябва да си направиш регистрация, да си избереш снимка която да сложиш и си избираш танц. Всички танци които си си избирала ти се запазват в My DANCES. И когато си избереш My DANCES, ти се показват на отделна страница всичките танци. От там си избираш някой ама му даваш share или view. И докато танца въври си копираш горе от лентата с адресите, уеб адреса на танца, както примерно моя е :http://elfyourself.jibjab.com/view/lMjWPILxPs6JEI6V#/owner/lMjWPILxPs6JEI6V. Това е дано си ме разбрала. Иначе има и различни програмки за сваляне на такива клипчета от сайтовете, ама на мен не ми се играе. Sad

# 291
  • благоевград
  • Мнения: 164
Ok Марси разбрах сега ще пробвам ,  Rolling Eyes
Само не виждам каде е My DANCES долу кадето е поребителското ми име ли трябва да цакна newsm78

# 292
  • Мнения: 42
Марси, много сте забавни.
Ще се опитам да кача едни снимки.

# 293
  • Мнения: 286
Ехо Марси,ориентирай се за нова тема мила,или който му се пуска да пуска че сме май на пределната последна 20 страница Naughty

# 294
  • Мнения: 19
Денят много зацикли, пускам нещо, за да се посмеем


Нищу нямъши ми фчера.Ставам сутринта-
ф углидалуту са зверя- Бря, чи красута!
Викам,сигур са чалдисах-туй ни мой съм аз!
Смятай,кат са начарвисам и са наглася...
Тъй пу нощник и терлици, с чорлава куса
мязам кат на убавица-в профил и анфас.
Дрямах начи и въртях са,цъках със изик,
плюх да ни съ уручасам-тъй съ фъсхитих!
Дъл на пустуту глидалу са яви дифект?!
Тъй да съм разхубавяла-ха сига де-Дерт!
Са умислих от веднъшки-как на вън ш,връвя?
Момците ку съ натръшкът кату ма съзрат?
С модна фуста и забрадка,с китка у ръка;
с тоз акъл зер за три патки,кату заблестя...
И къдету койт мъ срещни-пламна,изгуря,
в разни помисли пугрешни...Па ни съм тъквас!
Туй наверну сън е билу,сигур йощи спа...
И ми са е присънилу буйна красута!
Куркузъбел съм мий ясну-ич дън мъ съзреш!
Щот от толкува прикрасност,мой съ пубулейш.
Толкус убус да съ сипи тъй връз мен кът дъжд...
Някуй тряа мъ ущипи- пу възмойнуст-МЪЖ!

# 295
# 296
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Айде заповядайте в новата тема

Общи условия

Активация на акаунт