Гласувайте за "Златен черпак"

  • 6 881
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 039
Tandoori е злато не само в този форум..

 Party Party Party Party

# 76
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Гласувах!  Peace

# 77
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Гласувах за Блонди ..................къде е ЛЕО  newsm78

# 78
  • Мнения: 6 155
Гласувах за Блонди ..................къде е ЛЕО  newsm78
Няма я.

# 79
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Гласувах за Блонди ..................къде е ЛЕО  newsm78
Няма я.

Е , видях............ Joy

# 80
  • Мнения: X
И аз гласувах. Успех на всички  bouquet

# 81
  • Мнения: 6 155
Сладка Хапка пожела да не участва в анкетата, защото не е писала скоро във форума.
Затова, моля, който е гласувал за нея да използа опцията "изтрий глас" и да гласува наново за 3 човека.

# 82
  • Мнения: 577
И аз дадох моя глас.
Фаворит ми е TheNMaster ........ Успех  на всички!

# 83
  • Here, There and Everywhere
  • Мнения: 373
Сигурно не е мястото, но искам да благодаря на всички, които пишат в готварския форум.   bouquet 
Възхищавам се на много момичета там и тяхното изкуство.  За мен всички заслужават приза.

Признах си и преди, на Пина следя всички рецепти! Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 16:57 от pirinka

# 84
  • Мнения: 52
Гласувах за pina!

# 85
  • Мнения: 7 091
Какво правите хора?! #Crazy Аз въобще не съм разбрала, че номинации имало, че съм номинирана, но и избрана, че и гласували за мен имало даже!  #Crazy В последните 2 месеца не ми остава време много за форум, хич не съм влизала в други теми освен Тортената, АМериканската и 1-2 в Хоби и въобще не съм видяла тази работа с номинациите!
Изчервих се, изпотих се, след малко и температура ще вдигна  Laughing
Благодаря много на всички за подкрепата, съжалявам, че в последно време наистина не мога да помагам толкова, колкото ми се иска, но много ангажименти имам на главата и все пак се радвам, че някой е оценил помощта ми дотолкова, че да гласува за мен, особено при такава "конкуренция", като тези безкрайно талантливи дами от Готварския!
Сега отивам и аз да дам своят глас за 3 дами!

# 86
  • Мнения: 677
Горещо се надявам кавичките от поста по-горе да не са за мен, а за Селинджър (Марадона).

# 87
  • Мнения: 7 091
Нееее, Тони, не си ме разбрал! Simple Smile Не са кавичките, защото е в преносен отрицателен смисъл, а защото реално конкуренция в Готварския няма! Аз поне съм с впечатлението, че всички си помагаме кой с каквото може и няма дух на съревнование, а на взаимопомощ!
Аз поне винаги съм получавала помощ или съвет когато съм имала нужда, затова не мога да нарека тези талантливи момичета ( и момчета) конкуренция!  Peace

# 88
  • Мнения: 1 212
Еsy, разбира се !  Peace ....  Laughing
Съжалявам Тони Сопрано ....  Wink

# 89
  • Мнения: 1 434
Гласувах за   Габи    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт