Разделно хранене-част 29

  • 19 782
  • 234
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 533
Здравейте, милички Hug
Ето отдъхвам за малко с вас, че задачките се сипят лека-полека Mr. Green
Колата не можах да я карам, защото предстои купуване на зимни гуми Twisted Evil, така че от следващата седмица се оглеждайте за луда шофЕрка на опелче хехе Mr. Green Днес си взех новата лична карта, официално съм софиянка  bowuu Сега предстои нова книжка и пререгистрация на количката Hug
Работата върви, напоследък малко издивявам Sick, че и вирусче ме посети на крак, та затуй се позагубих Hug
Тоз уикенд ще си видя маминката, живи и здрави, че миналата седмица се наложи да работя без почивка Shocked
С хапването съм бомба, тъй като застудя рязко, правя йога всяка сутрин и вечер преди лягане, задължително с огромна чаша с чай и мед и се чувствам страхотно Mr. Green, с други думи, на постоянните кг съм си-48-49 Crazy
Момичета, не ми остава време да кача снимки, а такива красоти са ми пред очите Tired, все пак ЩЕ намеря начин да ви зарадвам и аз с малко родна красота Hug
Софи, да ти е жива и здрава малката сладунка, да расте умна и красива като мама Hug  Hug  Hug
Маденце, и аз те мисля, но реших да ти спестя болната физиономия и поредното евентуално проваляне на среща Tired...Нещата ще се променят, само здраве, ти да си здрава, хубавееща мама Hug
Алексче  Heart Eyes
Мише, нИ щЪ да чувам за лошо настроение, като знам колко ти е хубава усмивката Hug Heart Eyes
Поли, комплименти и от мен, изглеждаш страхотно Hug
Благодаря на Деси за страхотните рецепти Hug
Момичета, няма ли да организираме скоро среща Crossing Arms Така ми се иска да ви видя...
цунки и успешен край на работната седмица /дано да е наистина край PraynigMr. Green

# 61
  • Мнения: 2 631
Такааа...
Да започна да отчитам моя пиянски глад  Embarassed:
Сутринта все пах хапнах филия с чесново масло;
сега хапвам задушени картофки (полусурови са ги оставили  ooooh!) и зелева салатка.
И понеже ми е пияно още, си взех един сок от грозде  Embarassed

# 62
  • Мнения: 1 380
Такааа...
Да започна да отчитам моя пиянски глад  Embarassed:
Сутринта все пак хапнах филия с чесново масло;
сега хапвам задушени картофки (полусурови са ги оставили  ooooh!) и зелева салатка.
И понеже ми е пияно още, си взех един сок от грозде  Embarassed
Е случват се и такива неща.
И аз не издържам дълго време на глад,а и знам, че не е полезно!!!
Sladune качи снимчици, моля......къде точно се намираш, ако не е тайна.
А при кой учител посещаваш йога курсове? newsm78
Ние с мъжо сме при Гери и Тошко Захариеви, последователи на Сатянанда йога.....а ти?

# 63
  • Мнения: 533
Сладкишче, отговарям специално хехе
Не съм последовател на определен тип йога, образовах се няколко години по въпроса и накрая съм намерила някакъв личен вариант, съчетание от дишане, мудри, асани и слънчевия комплекс. Всеки път според настроението и състоянието ми / в МЦ се щадя повече BlushHug Иначе съм била при Венцислав Евтимов Peace
Живея в Сф, но душата ми е в планината Hug
Та тъй, снимки ще кача, тоз път наистина Mr. Green
Хубава събота и неделя, момичета Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 56
Добър вечер момичета!  GrinningЧак сега намерих време да ви прочета. Цял ден учих. Днес менюто ми беше:
закуска-зелен чай, ябълка и грозде, по-късно-банан
обяд-хрупкави чипс картофки на фурна и салата от домати и краставици
следобяд-кафе
вечеря-пилешка пържолка на скара със зелева салата
Пожелавам ви Приятна вечер! Hug

# 65
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Преди половин час седнах да чета и още не съм изчела всичко, което сте изписали за една седмица Simple Smile
Два дни се мъчих вкъщи да направя безжична мрежа, накрая стана и сега с мъжа ми си чатим Simple Smile Той в спалнята, аз- в дневната Mr. Green А Дамян се мота между двамата с идеята се бутне при някой и да джътне една игра  Whistling
И пак да разсмея Алекс, а и всички в темата: на работа нали си нося обяд и ми остана салата марула с краставици. Понеже съм една икономична, си викам да взема да дам на Бумбара (нашето морско прасе) само марулите. И избирам аз марули без зехтин, той набива. Гледам го на другата сутрин- целия МАЗЕН! Гушата му-лом. hahaha За два -три дни се изчисти и вече няма салата Simple Smile Сега яде морковчета, магданоз.
Разделна съм, но ме гони глад за сладко още. Отивам да спя, защото ще заспя на бюрото. Mr. Green

# 66
  • Мнения: 376
Мили момичета, аз от скоро съм привърженик голям на разделното хранене, след като едно много мило и приятно момиче Калида в един хубав ден се откликна на моя зов за помощ че имам да свалям 20 кг след раждане, а кърмя. От няма и месец съм на РХ, и вече имам 2 кг зад гърба си, усещането е страхотно. Сега пак по добър съвет на Калида искам да ви питам как приспособявате старите неразделни манджи в разделни. Аз все още имам едно неразделно хранене сутрин - похапвам стабилно хлебче с яице и сиренца и ако има и месца. Не ми пречи засега, но по някое време може би ще е хубаво да го няма. А и не само за това...Благодаря ви от сърце!  bouquet

# 67
  • Мнения: 56
Здравей Мартани! Това, че си решила да се храниш разделно е много хубаво. По принцип се започва постепенно като се включва по едно разделно ястие на седмица, след това по 2 и така докато стигнеш 5дни в седмицата да се храниш разделно. 1 или 2 дни можеш да си хапваш любимите смесени комбинации. Трябва да бъдем гъвкави, ако един ден си попрекалила с хапването на другия режима ще бъде лек. Ако човек си забранява нещо много бързо се обезкуражава след това и зарязва зравословното хранене. Така, че ако си хапваш яйца с хляб за закуска, то поне замени обикновения хляб с пълнозърнест. А ако искаш да е по-засищаща си направи омлет с плънка от сирене и зеленчуци, а махни хляба. Ще се почувстваш по-енергична. Постепенно в някои дни от седмицата включи за закуска плодове или плодова салата с орехи за да не огладнееш много бързо. Така теглото ти ще спада по-бързо.
Аз днес закусих зелен чай и резенчета пресен ананас, а по-късно хапнах домашно овесено корни.
Пожелавам ви приятни почивни дни!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте момичета, който ме помни-Тонимирката съм  bowuu , който не-сега съм Госпойца Димитрова  bowuu

Сдобих се с 10кг мазнина и много ми тежат, така че ще пробвам отново РХ за успешното ми възстановяване след бременеенето
По начало съм привърженик на ВМ НВХ, даже съм 100% убедена че това е моят начин на хранене,  но тъй като дълго време живях с него, явно е настъпило някакво привикване и трябва да излъжа организма си с нещо ново
Е за мен РХ  не е съвсем нов вид хранене, но пък е далеч от ВМ НВХ

Ще участвам в темата ви с "четене" , че засега доста се узорвам с писането с една ръка- в другата е постоянно сучещия и ревящ грах-т.е. бебето ми
Поздрави на всички и успех в слабителното мероприятие  Grinning

П.П Калида, не съм те поздравила за втората ти рожба, въпреки че забелязах отсъствието ти от темата преди време,но погълната от моята особа и терзания пропуснах този елементарен жест към теб   bouquet

# 69
  • Мнения: 1 380
Момичета, моля подпишете петицията за увеличаване на платеното майчинство на 1 година. Praynig
http://www.bgpetition.com/miachinstvo/index.html

# 70
  • Мнения: 56
Аз вече подписах! Все още нямам дете, но се надявам един ден да стана майка и това ще ми е от полза.
За протокола днес за обяд хапнах пилешка пържола и салата от китайско зеле, а за вечеря-пълнозърнести спагети с домати и броколи. Много вкусни станаха! Тази седмица все още съм нямала неразделно хранене. Може би утре ще хапна нещо по-така. Grinning
Пожелавам ви приятна вечер!

# 71
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Здравейте милички мои

Обещавам много да се срамувам  Embarassed Blush, но имах официялна причина да липсвам. Миналата седмица пообиколих комшулъка - бях в Румъния и Гърция за по няколко дни и се прибрах късно снощи размазана от умора. Вече мога да работя като стюардеса  Crazy Flutter

Първо прегръщам малката принцеса Софи
Расти жива и здрава мила мъничка красавице!!!
Винаги да носиш усмивки и красиви мигове на мама!!!
Да си обичана и винаги с много късмет!!!


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Софи много да я нацелуваш малката ми приятелка. Hug

Госпойца Димитрова
  Hug Hug Hug Hug божеее Тонимирка - добре дошла миличка. Честит ти мъник много радост да ти носи и много прекрасни мигове. Не че искам да те убеждавам Wink Wink Wink, но сама ще установиш ползата от разделното. Ти си старо куче на диетичкия фронт бързо ще ни догониш  Hug Hug Hug
 
Госпожата Hug Hug Hug Hug Hug ти си най-доброто другарче ще ти дрънна през седмицата, защото днес нямаше сила, която да ме вдигне от леглото преди обяд  Blush
Алексче  Hug Hug Hug и ти ми липсваш миличко, но времето верно ми стана голям лукс напоследък. Драсни как си - как вървят нещата Hug Надявам се всеки ден се подобряваш. Как е Тишо?
Мише, Мади, Ками, Мимчо, Пете  Hug Hug Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 58
Момичета, моля подпишете петицията за увеличаване на платеното майчинство на 1 година. Praynig
http://www.bgpetition.com/miachinstvo/index.html
Разписах се и я препратих и на други приятели и познати.Хайде приятна вечер!Ще бягам че имам домашна работа.

# 73
  • Мнения: 1 380
Момичета, моля подпишете петицията за увеличаване на платеното майчинство на 1 година. Praynig
http://www.bgpetition.com/miachinstvo/index.html
Разписах се и я препратих и на други приятели и познати.Хайде приятна вечер!Ще бягам че имам домашна работа.
Hug Hug Hug

# 74
  • Canada
  • Мнения: 277
Здравейте милички! Heart Eyes

Изгубих ви следите аз  ooooh! бързо да се запиша, 4е не успявам даже да ви из4ета....

Честит Рожден ден На малката красавица Софи! Да е жива и здрава!  bouquet

Тази седмица хи4 не можах да стигна до плуването нито пък да се организирам за упражнения в къщи  Tired ...  много задачки ми се струпаха за изпълнение ...

Днес на нашата улица имаше парад на дядо Коледа. Йони беше много развълнувана от срещата с дядо Коледа и си поръча "beaucoup de cadeaux"(много подаръци)  Wink . Пред нас точно се подреждаха да тръгват та Йонката имаше възможност да се гушка във вси4ки джуджета, мечо Пух и Тигър, Дора, Снежанки и тям подобни......  Laughing
Ама такъв студ настана при нас  ooooh! сутринта не можах да си отворя вратите на колата-вси4ко замръзнало...А пък след парада си се прибрах премръзнала  с главобол и на вси4кото отгоре ме секна кръста  Tired
 
Лека и слън4ева неделя ви желая! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт