Кой какво сервира снощи, Кой какво ще готви днес.

  • 56 213
  • 639
  •   1
Отговори
# 270
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Аз днес мисля да направя чушки бюрек.Много ми се ядат,а и стават бързо:)
newsm78 Защо си мисля, че това не е от най-бързите манджи. Да не би да знаеш по-съкратен вариант от печене, белене, пълнене със смес, паниране и пържене... Ако да, давай, че ги обожавам тези чушки smile3508

# 271
  • Мнения: 330
Пека ги,пълня ги със сирене,яице и малко черен пипер,после ги панирам в яице и брашно и готово:)

# 272
  • Мнения: 3 927
Аз днес мисля да направя чушки бюрек.Много ми се ядат,а и стават бързо:)
newsm78 Защо си мисля, че това не е от най-бързите манджи. Да не би да знаеш по-съкратен вариант от печене, белене, пълнене със смес, паниране и пържене... Ако да, давай, че ги обожавам тези чушки smile3508

Времето е относително понятие Simple Smile Wink
И аз ги обичам, но в тез топлинни дни, сори, който иска да се пържи на котлона Wink

# 273
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Пюперката бюрек не я панирам и пържа, а след като напълня чушката я нареждам в тавичка, една до друга и опичам във фурната. Много по-леко ястие се получава.  newsm10

# 274
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Пюперката бюрек не я панирам и пържа, а след като напълня чушката я нареждам в тавичка, една до друга и опичам във фурната. Много по-леко ястие се получава.  newsm10

Abселютно!!!!!!!!
 Аз така направих снощи и ги ометохме безотказно Laughing

# 275
  • Мнения: 330
Сега правя питки и пилешка каша:)  chef

# 276
  • Мнения: 330
Преди малко направих Английският сладкиш на natalyna smile3521Страхотен е,мек и прекрасен на вкус Blush

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Снощи: аз-нищо не ядох, мъжо яде сиренце понеже го болеше корем и повръщаше, а Силви - яхния.
Тази вечер: мусака от тиквички, за десерт грис.

Последна редакция: пт, 26 авг 2005, 13:38 от mama V

# 278
  • Мнения: 910
аз снощи готви картофен огретен с малки тайни и доматки, и варена царевица за довечера не сам го мислила още newsm78

# 279
  • Мнения: 1 983
снощи панирах пил.филета в някаква панировка(свеки ми я купи от фантастико), станаха чудни с гарнитура-боб на салата, а след малко запретвам ръкави да готвя мусака Confused

# 280
  • Мнения: 1 983
моля ви се дайте линк към английския сладкиш Praynig

# 281
# 282
  • Мнения: 330
2в1 очаквано добра консистенция имай предвид,че моя се вглети,така че внимавай!

# 283
  • Мнения: 2 123
вчера - тортелини със сос от сметана и пасирано бяло пилешко месо- ммммммммммм, а днес смятам да врътна 1 баница

# 284
  • Мнения: 910
аз вчера правих кифли за вечеря, днес ми се хапва зрял боб Blush с малко наденички

Общи условия

Активация на акаунт