В Дружба дечицата са най-добрички. Дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички!

  • 11 897
  • 215
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 456
Честито на всички празнуващи!!!!! Hug



Писанке,
да си жива и здрава и много щастлива!




Весел празник и чудесен уикенд на всички!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 529

Да е честит днешния празник на всички и най много на именяците!

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 11:03 от Шпунц

# 62
  • Мнения: 189
Здравейте мами,къде сте всички  newsm78

Явно няма да има среща тези дни Sad Аз подадох молби за детски градини...В най-добрият случай в момвнта сме на 123 място,дано до есента ни вземат  Praynig
Приятни почивни дни на всички Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 23 096
Светлушке, за всички не знам, ама ние сме във Видин  Mr. Green
Тук е голям студ, друго си е в панелката в Дружба и парното до дупка  Wink
Сега съм рахат - бабите гледат малката, а аз щедро раздавам съвети отстрани  Joy

# 64
  • Мнения: 4 393
Светлушке, къде подаде молби?Да не би по-рано да приемат молби newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 23 096
И мен от известно време ме мъчи въпроса за детските ясли... То приемането май е равносилно на приемане в университет!

# 66
  • Мнения: 189
Ами е интернет,то така става за София поне...
Дано да успеем да се класираме за на есен Simple Smile

# 67
  • Мнения: 4 393
Интернет...имаш предвид, че си се регистрирала и си с предварително класиране ли newsm78 защото май още не може да се кандидатства, това което аз четох е, че работната група все още умува за правилата на записване през следващата година.Ти ако имаш някаква нова информация, казвай пък дано има места за всички Mr. Green

# 68
  • Мнения: 189
Добро утро на всички Simple Smile

Женка- аз и онзи ден ти казах,какво ми отговориха на запитванията. Избрах си ДГ и участвам в класиранията,но съм от чакащите заради наплива Simple Smile Само в 108 (тази до нас) Имат предварително записване зт Лъчи е още малък и системата им не го приема. Пробвай и ти,зт има доста желаещи. Но пък първо бяхме на 250 място,а след едно от класиранията вече сме на 140. Не ми са мн ясни нещата,но...Дори нз ако го приемат по-рано отколкото искам да го дам кво да правя. Някои от др мами, с по-големите деца може да знаят
Мн усмивки на всички и честит празник- знам че има и други студентки м/у нас Simple Smile   bouquet

# 69
  • Мнения: 451
Добро утро !

Относно яслите ако ви приемат по рано отколкото искаш и
не го запишеш си губиш мястото и после си кандидатстваш на
 ново ,другият вариант е да го запишеш детето защото си е
лудница с тези приеми и да го пускаш по 1-2 пъти месечно
 за да не си забубите мястото и да си плащаш полвината такса ,
защото посещавало или не се плаща  Peace


Муцка
, Шпунц благодаря ви за пожеланията  Heart Eyes
Тази седмица пък аз съм болна вече направо ми писна с
тази хрема и кашлица първо малката сега и аз  #Cussing out

# 70
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте мамита  Hug
Първо да честитя на патерица на всички именници. Не можах да се включа в съботата, защото бях меко казано побесняла. И понеже гледам, че говорите за детските градини да си кажа аз как седят нещата при нас.
В петъка от занималнята, т.е. клуб Бел дето гледаха Валето ми пратиха смс, че от понеделник няма да могат да я гледат без обяснения. Звъня аз, телефона не се вдига. Аз се сетих за причината,но не е това начина. Бях вечерта при нея да й дам парите за изтеклата седмица и тя нищо не ми каза и след 30-на минути оп смс-че. Явно причините са, че тя спи много малко и будела другите деца или някой път правела белята в гащите. А аз съм сигурна, че тя си е казвала ама да има кой да й обърне внимание. Както и да е, казах си всяко зло за добро. Но се чудя като не могат да се оправят с едно по-палаво дете, ако дойдат 3-4 като нея какво ли ще правят. Не ме ядоса, че не могат да се оправят с нея, а начина по който ми беше съобщено. Има ли черен списък на клубове тук, че това си е направо за черния списък.
Съжалявам, че ви се оплаках, ама още съм бясна. Сега пак ще търсим варианти как да я гледаме. Иначе свеки трябваше да я гледа, но впоследствие се оказа, че е "много болна" и не може да се занимава с нея. Ако знаех, че така ще се стекат обстоятелствата със сигурност щях да остана да си я гледам до 2 год. и половина, пък щяхме да се оправим някак си финансово.
Приятен ден от мен

# 71
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте мили мамчета!

Бързам да честитя празника 8-ми декември
на всички студенти и да им пожелая много усърдие и
забавления през учебната година!

Софи, наистина много неприятна ситуация!
В темата за детските клубове
си споделят отзиви.
Вярно, че повече са мненията за рожденни дни,
но пък все пак е инфо за клуба.
Дано сте намерили най-доброто решение за детето! Praynig Hug

Писанке, бързо да оздравяваш!  bouquet

На всички много прегръдки и до много скоро!
 

# 72
  • Мнения: 189
Къде сте всички днес  newsm78 явно от сутринта сте заседнали на маса,нали е Св.Анна Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 23 096
Здравейте!
Поздрави от студен, но слънчев Видин!!!
Светлушке, не съм заседнала на маса, но май ще го направя и без това няколко човека ми се обадиха да ми честитяват празника, а пък моят е на Антоновден, но след честитките ще трябва да се празнува, няма как  Mr. Green По-добре с два броя именни дни, отколкото без нито един Wink Аз откакто не ходя на работа, нито знам коя дата сме, пълно информационно затъмнение ме е обхванало! Натрупала съм една камара непрочетени вестници и списания, въпреки че в момента бабите работят на пълни обороти и гледат малката Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 2 530
Добър ден, да ви нагледам... Стягате ли костюмите? А, ще имаме ли честта да ви разпознаем на 14.12 в славяни?

Общи условия

Активация на акаунт