В Дружба дечицата са най-добрички. Дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички!

  • 11 869
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 23 067
Благодаря ви, момичета Hug
И ЛЛ ми спомена за Миладинова, май при нея ще се запиша. Иначе си ходя в Токуда Peace
jeniqa, имаш ли инфо, Миладинова лесно ли дава болнични? Че аз главно затова си търся друг АГ.
Гинеколожката ти не може да ти даде болничен за повече от 7 дни! Ако примерно искаш болничен за 30 дни се лежи в болница 5 дни. След изтичането на тези 30 дни, ако искаш още 30 дни, се ходи на лекарска комисия и оттам се пише друг болничен. Такава е процедурата. Аз първите 3 месеца от бременността си ги изкарах вкъщи, защото се чувствах адски отпаднала и постоянно ми се гадеше.

# 211
  • Русе
  • Мнения: 270
Ходих при Миладинова, но не ми хареса. Заяви ми, че тя нищо не печели от болничните и не и е изгодно да дава. А имам приятелки в Русе, които си изкараха бременността в болничен без да са лежали и ден в болница. Начини се намират, но явно си зависи и от лекаря Close А на мен работата ми е такава, че съм постоянно пред компютър и след около 2-3 часа вече се чувствам като изцеден лимон Sick започва да ми се вие свят и да ми причернява и едва издържам до края на деня Tired вечер като се прибера съм неспособна да свърша каквото и да било.
И в къщи сядам пред компа за не повече от 20-тина мин и се махам, че не ми действа добре Tired А най ме е страх от това чернеене, че през първата бременност ми се случи да загубя съзнание и ме е страх да не се повтори Confused беше ужасно

# 212
  • София
  • Мнения: 1 456
Добър вечер!

Добре дошла, Мимеbouquet
Аз също първоначално се бях записала
при тази Миладинова, но след едни лекарства дето ми изписа за леки болки в корема, дето след двойни консултации с други лекари се оказа, че са абсолютно противопоказни за бермеността, не само я отписах, но я смених окончателно с друг лекар. В Майчин дом ходих при д-р Георгиев, но паралено и на частен лекар в клиника в студентски град. Така или иначе още при първия преглед не ми хареса. Ехографа на който ме гледа беше от втората световна, а отношението й към мене от каменната ера.
Според мен тази дама си е сбъркала професията! Peace
А, ти спокойно! Ако се чувстваш не-добре седейки пред компа, по-чест си почивай и не мисли за преди! Hug

Жени, благодаря за линкчето!

Целувки на всички! Отивам да си топля малко пиле.... :
mrgreen:


# 213
  • Мнения: 4 393
Добро утро, тази сутрин като никога кафето е от мен


svetlu6ka все забравям значи да обсъдя с теб, тая детска градина, която е до вас, ми тя била ЦДГ, значи няма ясла там  Tired което за нас означава един вариант по-малко за съжаление.

# 214
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен. Това ми е първото включване за тази година така че: ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички съфорумки, да е много здрава и ползотворна новата година. Hug
 Добре дошли на новите момичета
Oncheto аз също съм в Дружба 1 в едни нови блокчета до езерото и мога да попитам наща брокерка дали дават под наем някаде при нас.
Аз пак си признавам, че не съм ви чела  Embarassed обаче обещавам, че днес ще се реванширам
Аз също имам проблем с генеколожката която ми следи бременноста защото и се налагало да замине за чужбина и ще се върне чак юни, а аз живот и здраве трябва юли да раждам  Cry
mimet0  мойта пък лична не ми препоръча да ме следят в 28-а, но аз също събирам мнения и препоръки за дъбър лекар.Ти ако не е тайна или не съм разбрала пак Embarassed кога ти е термина?
jeniqa мерси за кафенцето добре ми дойде  Grinning
Пожелавам лек ден на всички за сега и ако излизате внимателно,че навън е такава поледица направо не се ходи.

# 215
  • София
  • Мнения: 1 456
Мили момичета заповядайте в
НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт