В Дружба дечицата са най-добрички. Дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички!

  • 11 909
  • 215
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 23 097
Добро утро, момичета!
Включвам се само за да дам сигнал, че съм жива и че днес ще се отчета и аз по някое време  Hug

# 196
  • Мнения: 451
Здравейте!
При нас все същото ConfusedСофия на яслата,аз в къщи и нищо интересно под слънцето ooooh!

Само с едно мога да се похваля че диетата има ефект както се вижда от лентичката ми  Peace

От 17 почвам очни и ще ви поизпусна от поглед но ще е само за 2 седмици ,
после вече става трудното че ще трябва да си търся работа  Thinking

Ами май това е от нас  newsm78

Муцка ти поне имаш малко за сваляне и ще се справиш бързо  Mr. Green
Тонка къде се загуби не се ли завърнахте вече ???

# 197
  • Мнения: 4 393
Значи като ви се скара човек, бързо стягате редиците  Joy
Светлушке, дано е от зъбче а не някоя гадна болест, че...омръзна ми тая зима, искам вече слънце, че и децата да живнат малко.Пожелавам ви 1-ия рожден ден на Лъчи да бъде страхотен.
Тонка бонбонка, вие няма ли да се прибирате вече, нещо много почивка ви дойде  Heart Eyes
Мама писана, браво за резултатите, аз нещо не успявам да се мотивирам, ти как го правиш.Аз все нещо нережимно ще намеря да хапна, което горе-долу прилича мойто на 3-та фаза.А килограмите все още не са за 3-та  Crossing Arms

# 198
  • Мнения: 307
Здравейте Дружбенска дружинка. Дано да не сте ме забравили  Embarassed. Отдаааавна не съм писала. Покрай малката почти не ми остава време за нищо.
Сега заспа и реших вместо да оправям да ви "видя" как сте.  Crazy
Това студено време ми действа много депресиращо. Седим си само в къщи. Направо изперквам. Нямам време да се постопли и да се видим на по кафенце.  Hug

# 199
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехоооо...ето ме!
Женка, се скара иаз дотърчах! Joy

Зайке, как ще те забравим!
Ти обаче съвсем се покри! И във ФШ те няма.... newsm78
Малката принцеса сигурно е пораснала много!
Да я нацелуваш!!!!

Тонка, рапорта приет и те очакваме по-късно! Heart Eyes

Писанке, давай все така!

Аз с еподдавам на разни изкушения,
 но от днес твърдо съм започнала и не смятам да се отказвам!

Жени, какъв беше този чай дето ми го каза перди време, дето
като се наплюскаш ги пиеш и готово!

Светлушка, дано е зъбче!
Весел празник ви пожелавам!


При нас новото, че Алекс отказва категорично да ходи на плуване и
причината е някаква лелка дето не иска да й помага да се облича.
Или и да иска няма физически възможността, че е само тя, а децата много!

весел ден за сега и до после!

 

# 200
  • София
  • Мнения: 23 097
Ето ме и мен!
Бързам да кажа, че още сме си във Видин. След Нова Година трябваше да се прибирем, но решихме, че мъжът ми ще си отиде първо сам и след седмица ще дойде за женичките си. Ноооо. Почна се с тази криза с газа, сега доколкото разбирам май парното още топли само себе си. Не смеем да се приберем все още!
Светлушке, ще взимам и аз храна от Хербебе като ни дойде времето. Ти от каква възраст записа синчето? Защото май на сайта пишеше, че от годинка се почва, но не мога ли мааалко по-рано? Примерно на 11 мес.
Писанке, ми че ние с теб сме колежки  Wink Аз работя като графичен дизайнер в издателство, въпреки че съм завършила културология. Просто така се получи с мойта професионална реализация, но всяко зло за добро - обожавам си работата. Завиждам ти за това, което учиш, ако можех да върна времето назад, защото вече хич не ми се учи, пък и за едната диплома по дизайн няма смисъл (нали вече ми е професия)!
Женка, това с варицелата - тръпки ме побиха. Аз не разбирам де, ама момиченцето ти не е ли малко за варицела. Мислех, че ги хваща като тръгнат на ясли или градина... Значи и моята шушулка не е застрахована!
Муци, какво става с диетката? Моята ще я почвам на 1 март. Сега в студа не ми върви!
Бягам, че ще ме бият още малко, че ме викат за вечеря...
Приятна вечер, момичета и поздрави на малките сладури!!!

# 201
  • Мнения: 84
Здравейте момичета

И аз съм Дружбенска мама.Писах в една от темичките веднъж.Мисля,бях още бременна тогава.

От Дружба 1 съм в близост до 13-то ОДЗ

Знае ли някоя мама ,неит близък или познат да дава апартамент под наем,че с мъжо търсиме.

Живееме с моие родители,но трябва да сме си сами  Naughty

Лека вечер на всички.

Ще изчета темата ,за съм в час ,а не в голямото междучасие  Grinning

# 202
  • София
  • Мнения: 1 456
Добре дошла Onchetobouquet
За апартамент не мога да помогна ,
но с две ръце подкрепям това младите да
си живеят отделно! Peace

Тонка, парнот е доста слабо.
Днес и топлата вода се охлади, въпреки, че казаха, че л
трябва да се нормализират темпратурите.
МъжО ти не оправи ли колата, вече?

А, с диетата от канене и канене
днес вече започнах! Mr. Green

Ма като дойде лятото ей такива мацки като се
заразхождаме наоколо езерото , брей,брей... hahaha Joy

# 203
  • София
  • Мнения: 23 097
oncheto - ДОБРЕ ДОШЛА  Hug
И аз не знам някой да дава апартамент под наем, още повече, че в момента съм и в прованса, така че е пълно информационно затъмнение  Wink Дано да си намерите скоро, много е трудно това с квартирите - 7 години съм го изпитвала на гърба си. Опитайте чрез агенция, въпреки че и там нещата не са лесни, трябва да се въоръжите с търпение.

Муци, мани не питай за колата. Стои като паметник пред блока  Crossing Arms Тази седмица мъжът ми най-накрая ще я "води" на диагностика. Но иначе ползва временно друга кола, така че няма проблем да си ни прибере, но не мърдам оттук, докато не пуснат на макс парното  Naughty Муци мила, диетата не е заради езерото - по-лошо е, за морето  Mr. Green Ако не се взема в ръце ще ме объркат с онези едрогабаритни немкини, които превземат черноморието ни и щедро излагат тлъстинки на показ.

Лека нощ от мен! (на мен нощите са ми особено леки, тъй като майка ми спи с Катюшката)  Wink
 

# 204
  • Русе
  • Мнения: 271
Здравейте, момичета  Simple Smile
Моля ви, дайде идеи къде в Дружба мога да ходя при АГ по ЗК да ми следят бременността Praynig
ЛЛ каза, че в 28-ма поликлиника имало, и това ще ми е най-удобно, че ми е наблизо, обаче там никога не съм ходила и изобщо не знам кого, къде да търся..........

Благодаря предварително Hug

# 205
  • Мнения: 4 393
Онче здрасти и от мен.Както се оказа, пишем и в темата на МАЙските мами, в нашия блок и около него нищо не съм чула да се дава под наем, но ще разпитам. Peace С теб задължително трябва да се запознаем наживо, че и темичка за атслабващи направи и аз съм ти мноооооооого благодарна Hug

Муци чуваш ли?Да се преместиш и да пишеш и там, сега ще ти дам линка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362655.0;topicseen А относно чайчето, за което питаш - те са два.Единия е Сание, той е по-мек, но с по-бавно действие.Аз пия най-вече Майчин лист, до няколко часа резултата е налце  smile3550 Айде, и аз от днес твърдо съм във втора фаза, че малко осрах пейзажа тия дни.За мое щастие кг.не са се качили много, само с 500 грама.

mimet0Аз също мога да ти кажа за ЖК в 28, за другите не знам.На 4-ия етаж е, гинеколожката се казва Миладинова, но ти ще се виждаш само с акушерката, тя води консултациите, т.е.тя те мери, слуша тонове, а Миладинова само ти пише направленията за изследванията.Но за изследванията няма да ти кажат нещо повече от стандартните, най-много за феталната да те прати при Марков.За останалите, като генетичните например, се поинтересувай тук, в бг мама, аз така правих.Леко бременеене!

# 206
  • Мнения: 451
Добро утро мацки !  Hug

Хайде на кафенцето и плодчетата!

 

Добре дошла Oncheto!
За апартамент не мога и аз да помогна !

Тонка ,супер значи сме колежки само че аз съм още не практикуваща  Wink
От другия месец почвам да търся работа активно и искам да ми е по специалността ,
но без опит ми се струва че трудно ще стане тази работа  #Crazy

mimet0 На мен ми следиха бременността в 28 поликлиника но си ходех и на частни прегледи защото тази в поликлиниката никакво внимание не ти обръща  ooooh!
Сега ако съм бременна в никакъв случай не бих отишла при нея ,но на времето нямаше кой да ме упъти  ooooh!
Мога да ти препоръчам гинеколог в 17ма поликлиника до театър София на бул.Мадрид
С трамвая не е много далеко  Peace

Светлушка,весело изкарване на празника Hug

# 207
  • Русе
  • Мнения: 271
Благодаря ви, момичета Hug
И ЛЛ ми спомена за Миладинова, май при нея ще се запиша. Иначе си ходя в Токуда Peace
jeniqa, имаш ли инфо, Миладинова лесно ли дава болнични? Че аз главно затова си търся друг АГ.

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 13:07 от mimet0

# 208
  • Мнения: 189
Здравейте и от мен,

добре дошла на новата мама,групата се заформя все повече Simple Smile

Тонкабонка- аз Лъчи го записах в Хербебе,когато беше на 10 месеца,така че няма от какво да се притесняваш.  Ще пасираш по-едрите неща и така.
Женя , как е Ния,пооправи ли се вече?
Целувам всички и благодаря за подкрепата ,покрай изпитите  Hug

# 209
  • Мнения: 4 393
Светлушка вие няма ли да си идвате вече, никаква те няма.А иначе Ния уж се подобрява, пъпките вече хванаха коричка и завяхват, но си плаче честичко и вече не знам заради това, че я сърбят ли или заради зъби.Карам нощни смени от няколко дни, а тя през деня си доспива, за съжаление аз го нямам това умение, събудя ли се веднъж и това е.

mimet0за болничните не мога да ти кажа.Защото при мен ситуацията беше обратната, аз исках да ходя на работа, те не ми даваха.Но под "те"имам предвид главно докторите в Шейново, оттам и Миладинова предполагам взе мнението им като свое/явно като по-големи авторитети/.Нали ти казвам, изобщо не знам като лекар каква е, много рядко съм я мервала, два или три пъти, и "мервала" е точната дума.

Общи условия

Активация на акаунт