В Дружба дечицата са най-добрички. Дядо Коледа, да донесеш подаръци за всички!

  • 11 912
  • 215
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 969
Писанка, ще споделиш ли каква е тази 90-дневна диета. Аз трябва да сваля 5-6 килца, ама нещо много ми се опъват. По-скоро аз нямам воля да ги стопя Simple Smile Лятото беше добре като тичай след малката, ама сега по цял ден седене в офиса, няма движение и е много трудно

# 181
# 182
  • София
  • Мнения: 1 163
аз да ви се оплача моята вчера се събуди към 22, та пак си легна след полунощ. Sad
Софи не се надявай на ранното будене. Моята ходи на градина /и на ясла е ходила/, едвам става сутрин, то е един рев.  В детската е заспивала на масата в чинията , та госпожите казват че за първи път от дългогодишната си практика виждат  дете дето да заспива в чинията най-редовно. Има прякор 'Спящата красавица'. Нея я събуждат последна и с триста зора. Та там си наваксва и в къщи е кукуряк. Иначе ако не е на детска се е случвало даже да не спи на обяд, защото е станала късно към 9.30 и въпреки всичко вечер си ляга пак в11-12.

# 183
  • София
  • Мнения: 969
Добро утро мами  Hug
Писанка, мерси за линкчето  Hug ще взема да я пробвам тази диетка. За 1 месец дали ще има резултат 6-7 килца. Повече не ми трябват да отслабвам, не за друго ами лицето ми много се изпива, а и други неща много се смаляват Simple Smile. Но и толкова ми трябват да си влезна в дрехите отпреди да забременея.
sillsav, много кофти с това късно лягане. То е нормално после да заспива на масата като не си е доспала. Уф представям си, че и ние ще сме същата работа септември, ако ни приемат. Незнам какви мерки да предприема, вчера е спала само 1 час следобяда и после пак в 23:30 заспа.

# 184
  • Мнения: 451
Sofy мисля че за 1 месец ще имаш този резултат  Peace с диетката

# 185
  • Мнения: 189
Добро утро маминки  Hug

Не пиша много напоследък ама докато Лъчи спи , аз  smile3529 . На 18 ми е първият изпит и така всяка седмица до 14 февруари Sad
Момичета, направо ме шашкате с това неспане на децата  newsm78 Лъчи засега спи ама знае ли се,току виж му хрумнало друго...

Лек ден на всички   bouquet

# 186
  • Мнения: 4 393
Здравейте, милички!Ние пък пипнахме варицела.Направо е ужасно, мъчи се милата, изнервена е, заспива трудно.Покрой нея и аз в скоро време ще изтрещя.Не я и къпя, тя от температурата се поти често.Сигурно докато изтече 1-та седмица през която не трябва да се къпем ще замирише, абе нямам думи просто.
Е оплаках се, сега да ви пожелая приятен ден Joy

# 187
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте!

Женка, защо да не трябва да я къпеш? newsm78
Аз знам, че къпането не пречи и не спомага за
разпространяване пъпките. Има ли много милата?
И от къде пък я докопахте сега...Нищо ще мине! Hug
Сега или по-късно все трябва да я прекара.
Сигурно си имаш ментолов спирт за сърбежа.
Има и мазилца разни. Скоро купувах за Алекс , че нали имаше карантина в групата. Ако искаш ще го търся да видя името.

Светлушка, успех на изпитите!

Писанке, тегли ли се? Как е? Mr. Green

# 188
  • Мнения: 451
Здравейте ,мацки !

Днес ми беше последния изпит и ще съм свободна
една седмица докато ми почнат очните  и ще се включвам по честичко  Hug

svetlu6ka Успех на изпитите  Peace

jeniqa Бързо излекуване ви желая!Така или иначе ще трябва да се изкара някой ден  Peace

Муци не съм се теглила още днес ми беше 8ми ден та в понеделник ще видя има ли резултат  newsm78
При теб как е диетката мина ли ти ударната седмица ?

Хайде лека нощ от мен че днес се скапах с тези изпити и екстри  ooooh!

# 189
  • София
  • Мнения: 1 163
jeniqa как е детенце?
Mama Pisana браво , сега си почивай.
svetlu6ka успех на изпитите...

# 190
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро!

Как сте в този мразовит ден!? Heart Eyes
Не знам как е при вас, но при нас по
прозорците има скреж (от външанат страна, де)
Топля с една духалка, та горе долу става,
но изгася ли е става доста студеничко.

Писанке, браво на теб!
Ами диетата  Embarassed не съм я почнала още...

Приятен ден на всички!
  bouquet



# 191
  • Мнения: 4 393
Да знаете, че това шарката е най-ужасното нещо  Crossing Arms Ния не е спала почти цялата нощ, само я нося на ръце и й пея че поне за малко да се унесе.После като я засърбят пъпките пак се събужда и плаче неистово.Просто не знам, иде ми да се гръмна.Има пъпки и по небцето и езичето, цялото й личе е на пъпки, тялото и то.Охххххххххх

# 192
  • София
  • Мнения: 1 456
Жени, наистина кошмарно звучи!
Мажеш я с нещо нали?
Поне темепература да няма....

# 193
  • Мнения: 4 393
Ми с ментолов спирт, ама много слабо се представих.Тя крещи, рита и се върти и аз се отказах.Вече започнаха да завяхват, но си я дразнят сериозно.Общо взето по цяла нощ не спим.А през деня само половината от нас спят/т.е.тя/и аз вече приличам на парцал.
Иначе всички вие, Дружбенски мами, как сте?Да не ви питам по отделно, я почнете да пишете какво правят децата, че нещо много самотно в темата е станало. Naughty

# 194
  • Мнения: 189
Здравейте маминки  Hug

Женка- наистина звучи ужасно,но горе главата,ще мине  Praynig
Благодаря на всичките за "изпитната" подкрепа, дано ги взема всички.

Лъчи става на 1 годинка в събота и сега сме в еуфория Simple Smile Торти,подаръци,гости... луда работа. Нещо някаква хрема ни мъчи от няколко дни и не знам дали е настинал или нов зъб ще има. Иначе е много забавно в къщи - само бели  Joy

Бързо и другите да дават инфо какво става с тях  Mr. Green

Лек ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт