Клуб на многодетните родители - Пълна къща

  • 14 489
  • 271
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 433
Леле, Валенце, благодарско мила  newsm51
Мъжо все за тях пита и като му казах, че си писала рецептата ми би камшика към кухнята. Да ама неее, миксера ми е развален и ще му се наложи да чака до утре, за да купя нов  newsm48

Лелее!!! Тук работата е сериозна!!!! Joy
Моят хич не ги е видял, нито ги е ял Mr. Green затова дори не мисля да го "светкам" по въпроса

Цоцке - радвам се че писа! И аз с нетърпение чакам прегледа утре! Hug Hugайде бързо да се отчетеш после!!! Heart Eyes
Пешеходке...за теб нещо не схванах!- Ама стискам и аз палци - иска ли спор! Поздрави на Перката - стига се е покривала- Да отдели там 20 тина минути и за нас!!!!! Crossing Arms
Сега - няма да ми се смеете!!! Ама кой е "Голям заплес" стига сте се прекръщавали бе ора!!!тъкмо ви науча... Thinking и вие се трансформирате!!!
ПИКАСО - слънце мое - айде бееее...откога те чакам. Сутрин нали знаеш че обичам да си пия кафето на дългите постове. Аз може време за ядене да нямам, ама кафе пия още!!! Joy
Шапчице - само на пунктовете ли се събират подписи???
Татянке - бърборанке , или други ти му там съкращения!!!! Ако нямаш червен диван - хич не си ни конкуренция Joy Виж Мади и Миши да се постараят малко. Перманентни маркери имаме много в нашата книжарница. Червени! Ще ви услужим!!!! Mr. Green

И да не забравя!!!

Колежката по чудо днес се появи! Mr. Green да помага
дойде в 9 тръгна си в 5...ама нали официално е в отпуск - не протестирам!!
В четвъртък обаче раздавам правилник за вътрешният ред. С работно време, регламентирани почивки и наказания.
Ако някой има по кратък такъв да ми го прати, че аз тук съм извадила един от 8 страници ooooh! знам ли ги дали имат търпение да четат по толкоз....

# 271
  • Мнения: 1 470
Шапчице - само на пунктовете ли се събират подписи???


Можеш да разпечаташ от сайта им,и да я пратиш.Но на този етап имат нужда повече от пари и гластност.Ако имате възможност по 5 лв да им пратите,и 5 човека да ги агитирате...Това ще е предостатъчно!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт