Какво стана с играта с мечетата на Памперс?

  • 55 456
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 447
На този телефон 02/489 94 91 - в края на условията на играта можете да си поръчате карти без проблем, до кога ще има не знам, но за сега дават.
Това от кога? Щото като звънях днес следобед ми казаха че още незнаят дали те ще дават да се обадя утре!

# 706
  • Мнения: 40
Как може в Плевен, в нито един магазин да не се дават карти!?! Всички майки от Плевен по телефона ли да им звънят, за да им пратят!?! Че те след втория ден ще вдигнат ръце от нас!

# 707
  • Мнения: 110
Майчета от Младост къде при вас дават карти даже и с покупка и без това трябва да взимам Grinning

# 708
  • Мнения: 351
На този телефон 02/489 94 91 - в края на условията на играта можете да си поръчате карти без проблем, до кога ще има не знам, но за сега дават.
Това от кога? Щото като звънях днес следобед ми казаха че още незнаят дали те ще дават да се обадя утре!
Май и служителите в P&G  не са много на ясно с тази промоция Mr. Green

# 709
  • Мнения: 2 447
На този телефон 02/489 94 91 - в края на условията на играта можете да си поръчате карти без проблем, до кога ще има не знам, но за сега дават.
Това от кога? Щото като звънях днес следобед ми казаха че още незнаят дали те ще дават да се обадя утре!
Май и служителите в P&G  не са много на ясно с тази промоция Mr. Green
То май никой не е!Уж Кеар Дайрект организират промоцията,а чакат от P&G да им кажат какво да правят!Абе нямам думи направо!

# 710
  • Мнения: 40
На този телефон 02/489 94 91 - в края на условията на играта можете да си поръчате карти без проблем, до кога ще има не знам, но за сега дават.
Това от кога? Щото като звънях днес следобед ми казаха че още незнаят дали те ще дават да се обадя утре!
Май и служителите в P&G  не са много на ясно с тази промоция Mr. Green
То май никой не е!Уж Кеар Дайрект организират промоцията,а чакат от P&G да им кажат какво да правят!Абе нямам думи направо!
да, и на края играта ще свърши!  Joy  Joy  Joy

# 711
  • Мнения: 429
Аз се обадих след обед, любезна дама, каза, че не би трябвало да е така - в смисъл тя не знае за това, но ще провери и ще ми се обади. Обади ми си час-два по късно и ми поиска адрес, за да пратят карта

Ако дойде тази карта мога да я дам на някоя мама

# 712
  • София
  • Мнения: 1 535
Видях че има само 303бр.уолкър,че за кой по-напред ще стигнат #Cussing out

И какво ще стане след като ги изчерпят с мамите, които са си изпратили 90-те точки?

# 713
  • Мнения: 6 442
Нали днес щеше да има изнесана информация в интернет?
Не мога да изчитам всичко тук,а и в нета нищо не намирам...
Пълна каша е..

# 714
# 715
  • Мнения: 429
Нали днес щеше да има изнесана информация в интернет?
Не мога да изчитам всичко тук,а и в нета нищо не намирам...
Пълна каша е..


То има вече http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_loyalty_reg.asp

# 716
  • Мнения: 351
Момичета, това с турските мечки ме разтревожи Laughing, та реших да заменя няколко магнитчета на Данонино за мечки от Aktiv baby, за да ги омеша. Ако има някой желаещ да пише

# 717
  • Мнения: 14 490
някой прати ли вече?
щото сега гледам на плика, че пощенските разходи са за сметка на Кеар Дайрект, т.е. и марка не трябва да се слага?

# 718
  • Мнения: 2 447
някой прати ли вече?
щото сега гледам на плика, че пощенските разходи са за сметка на Кеар Дайрект, т.е. и марка не трябва да се слага?
То и миналата година беше така!Просто слагаш картата с мечките,запечатваш и пращаш!

# 719
  • Мнения: 14 490
забравила съм, помня само, че пращах с препоръчано писмо, за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт