Какво стана с играта с мечетата на Памперс?

  • 55 496
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 23
Момичета, ако някой желае, сменям картата на 40 точки.

Виждам че си от варна...къде могат да се намерят картите
Дрогерия Дермалайт -зад ОМВ на ул.Мир
Не дават карти, не ходете, били само за редовни клиенти, които имали карти за пазаруване към магазина им. Не виждам какво общо има играта на Памперс с техните карти за редовни клиенти  #2gunfire

# 691
  • Мнения: 429
Току що звънях в Кеар Дайрект!Питах ги за турските мечета,жената ми каза че ВСИЧКИ мечета важат!Попитах и за картите от къде могат да се получат тя каза в големите търговски вериги и най вероятно и те ще раздават по пощата обаче за това още не беше сигурна и каза да й се обадя утре!

Оф, и те не знаят май. Аз звънях на тел. 029174500
И ми казаха, че на 20 - 3-4 турски само може иначе не.

# 692
  • Мнения: 2 447
И един малко глупав въпрос.Ама тоз найлон(мечетата) с какво да го залепя на картата

# 693
  • Мнения: 781
И един малко глупав въпрос.Ама тоз найлон(мечетата) с какво да го залепя на картата
С тиксо Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 351
И с Хелмитекс става

# 695
  • Мнения: 2 122
и аз звънях на телефона от сайта- обясних, че от година пазарувам памперсите от Турция и дали е проблем, че ще използвам тези мечки, тя каза че просто трябва да са същите като българските  newsm78- казах й, че са абсолютно същите, само че вместо актив бейби пише актиф бебек, каза да звънна утре след 11, за да може да разпита със сигурност. Аз си пращам картата пък каквото ще да става, имам мечки за уолкър, не съм ги откраднала- напазарувала съм си ги  Crossing Arms

# 696
  • Мнения: 91
Пусната от мен тема е изтрита,понеже не бях се логнала Embarassed

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 16:49 от nat_ko

# 697
  • Разград
  • Мнения: 2 102
излиза ми ГРЕШКА.

# 698
  • Мнения: 10

Защото е изтрита от Mamma

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 116
От оранжевите пакети с кърпи става,аз миналата година пратих от тях мечета за патето Winkкво стана с другата тема

# 700
  • Мнения: 351
Ще си пишем тогава в тази темичка Laughing

# 701
Във Варна има карти и в магазин "Смърфи". Намира се в цветния квартал на ул. Роза. Номер не знам, но е в нова кооперация срещу училището  Peace

# 702
  • Мнения: 110
Някой да знае за магазини в Дружба и Младост за София

# 703
  • Мнения: 23
На този телефон 02/489 94 91 - в края на условията на играта можете да си поръчате карти без проблем, до кога ще има не знам, но за сега дават.

# 704
  • Мнения: 110
Сега се обадих и казаха че още не взимат взимат поръчки за картите

Общи условия

Активация на акаунт