Септемврийчетата песни пеят, празнично не спират да лудеят.

  • 20 933
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 858
Фибичка  Hug темата е много приятна и с удоволствие се подвизавами посрещането беше изненадващо  Flutter
Много ги обичам тези моменти на усамотение без детето почиваш си изведнъж истински и след няколко часа вече единственото което почваш да си мислиш е кога ще си дойде и после радостта е голяма  Hug
Марлелка  Hug Ако това ще да те успокои Арен от има няма 5-6 дни казва Аз и Мен,но през повечето време говори за себе си също в 3то лице.Той не може да казва "Щ","З"и "Ж" ги казва понякога в някой думи,по често неможе да ги каже и много смешно звучи " Мамоо искам да си смиеш жабите" демек иска да си измие зъбите  Laughing ,може "Р",но често го изпуска.И "Л" му е едно звучащо като "Уъ",всичко ще си дойде по местата  Laughing Това с 6 ама що с - много ме развесели  Mr. Green Арен шепти думите на песните,но да пее е абсурд.Знае буквата на мама и тате,но дай му цифри.Незнам как успява мен хич ме няма в математиката.Той обаче има една купа със стотинки и цял ден може да ги премята.Брои до 5 и си говори."Взимаш 2 устинки и 3 стоят на пода...Даваш една и колко има?колко да кажа?...едно,две...трииии и четирии"И това просто му се вижда супер занимание...А сега ще ми гледате сеира тук с това стихче което има да научи  Joy

# 286
  • Мнения: 731
ЦветиБ, честита рожбичка! Нека малката принцеса ви донесе много щастие, усмивки и поводи за гордост! Поздравления за кака и тате. Радвам се, че се възстановяваш така бързо! Очакваме снимки!
 newsm07 newsm51
Аз два дни бях без интернет. Междувременно Дани се разхремави, аз прихванах от него и сега не съм във форма да се включа активно.

Лека вечер и до скоро!

# 287
  • Мнения: 529
 Цвети, да ти е жива и здрава дъщеричката!

Миши 06 , много щастие и късмет на половинката!
 Моето Миши замина на гости, но снощи е вдигнало Т,  Sadooooh!
 

# 288
  • София
  • Мнения: 3 249
Цвети, честита дъщеричка...Няма как да не кажа, че името е много хубаво Hug Да ти е жива и здрава.
За пробното кърмене - Голяма уста за 8 минути източи 110 мл мляко, за 9 дни е качил половин кило и е пораснал 2 см Rolling Eyes На мама великанчето...Батко му тези кила е, малко повече му бяха в края на първия месец Joy
Оставям ви, че едва гледам Whistling

# 289
# 290
  • Мнения: 1 849
Цвети, честита беба Дона! Да ти е жива и здрава, да расте усмихната и красива! Да помага кака Габи и да ти е леко гледането на двете кукли!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт