"Готини сме ний мадами, а през МАРТ ще бъдем горди мами!"

  • 14 284
  • 340
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 267
и на мен този избор ми изглежда най - труден,сега като се ровя из разни сайтове стигнах до извода че само тука са толкова скапи нещата тази количка например  http://www.mothercare.com/Mothercare-mychoice-3-wheeler-pushchai … 5041&mcb=core струва 180 паунда,което излиза около 400 лв и е много хубава.Тука наще една промоция не са пуснали и едно намаление не са направили  #2gunfire
Не знамех че доставката излиза толкова скъпо  #Cussing out, жалко че нямам познати в лондон

# 331
  • Варна
  • Мнения: 58
За ТаняР - поздравления! Стискам всички палци нещата да са наред!


Това е за малката Билянка.

Есме, я кажи моля те за тази Премама, че ме заинтригува. Аз искам точно вариант с кошче, за да мога да оставям количката в колата и да си прибирам бебето с коша. Имаме стълби на входа и отвратително малък и неудобен асансьор. 

# 332
  • Мнения: 1 906
Аз си харесах в магазина на Чиполино количката Витория, която върви със столче за кола. Изглежда доста добре, маневрена е, пробвах я в магазина. Цената и е 188.50 лв

Можеш ли да дадеш линк да видя тази количка. Стана ми интересно заради цената  newsm78

# 333
  • София
  • Мнения: 673
Аз си харесах в магазина на Чиполино количката Витория, която върви със столче за кола. Изглежда доста добре, маневрена е, пробвах я в магазина. Цената и е 188.50 лв

Можеш ли да дадеш линк да видя тази количка. Стана ми интересно заради цената  newsm78


http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=311

# 334
  • Мнения: 28
Момичета,ето една импровизация на тема,докато се появи слънцето,че тази доста нарастна и ще я заключат
тук

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 13:47 от kremmyto

# 335
  • Варна
  • Мнения: 222
С бебето ясно, няма да ида, ама ако успеем да се кърмим, не знам как ще го оставя за един ден.
Малкият беше на три месеца и половина, когато го оставихме за един ден на майка ми. Ходихме на сватба в Пловдив, на която бяхме поканени доста преди да се роди. Предварително бях заредила камерата с пакетчета замразена кърма и така уредихме въпроса.

# 336
  • София
  • Мнения: 263
Таня Р, добре дошла и от мен!!! Пу-пу-пу- да не й е уроки на твоята бебочка и бързо да ти мине времето докато се съберете всички вкъщи!!!
-за количките- това което е най-важно,поне при комбинираните, е да е лека-8-10 кг. макс, да бъде хубаво защитена в легнало положение, смисъл да не е някакъв плитък кош или да му се образуват отвори, да има по-големи гуми. Триколките знам, че не са много удачни за БГ условия, защото при качване и слизане от тротоари, когато тежестта пада върху едното колело количката е много нестабилна. Аз се двоумях между Mag England и Peg Perego Unoи взех в крайна сметка Uno-то, защото повече ми харесваше. Но за Mag England има много хубави отзиви(те са полски доколкото знам). Има ги в Штъркел на Стамболийски.
-за еднократните бикини- защо има смисъл от тях - много се зацапва  Embarassed нормалното бельо и се прецаква или.....?
-Вкъщи днес все още нямаме нормално парно, а уж ГАЗА "потече" #2gunfire !!!

Някой от вас играе ли някаква интересна компютърна играRolling Eyes да ми препоръча... Аз открай време само SIMS цъкам  ис ега по празниците пак се сетих за нея, и пак си почна.... Shocked
-за името на новата тема-от  предложените заглавия  за тази тема -едното-за здрави бебета- беше много добро

# 337
  • Варна
  • Мнения: 858
имаме нова тема пишете там  Hug

# 338
  • Мнения: 1
Най-труден ми изглежда избора на количка. Знам, че голям спор се завихри преди няколко дни по повод количките, но ако някой по-информиран може да ми препоръча нещо докъм 10-12 кг. и 500 лв. ще съм му много благодарна Hug В чудо се видях-или са твърде тежки или твърде скъпи /няма да дам 1000 лв. за количка, моите уважения/. Зсега май фаворит са ми Премама-8,5 кг.+ кошче за кола и сума ти екстри. И едно Чиполино, но като им гледам килограмите, май ще е към 15 и то Confused
   От всички колички, които гледах(и пробвах) един модел на Бертони най-много ми хареса,само че не помня как се казва.Лек е, с кош за новородено,който може да се носи като кошница и летен кош за по-нататък.Освен това количката е висока,което е много удобно за мамите със слаби кръстове.

# 339
  • Мнения: 27
Здравейте на всички,

пиша във форума за първи път
моят термин е на 3 март, първо бебе, момиче.
Желая на всички доносена бременност и леко раждане! Simple Smile

# 340
  • София
  • Мнения: 5 757
Здравейте на всички,

пиша във форума за първи път
моят термин е на 3 март, първо бебе, момиче.
Желая на всички доносена бременност и леко раждане! Simple Smile

има нова тема, пишем там
Момичета,ето една импровизация на тема,докато се появи слънцето,че тази доста нарастна и ще я заключат
тук
заповядай в нея  Peace

Общи условия

Активация на акаунт