А през Новата година дори, АПРИЛчето ще стане на ТРИ!!!

  • 10 457
  • 305
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631


 
 
АПРИЛСКАТА БАНДА     

13.03 Рая на   jenny_K, София
19.03 Маргарита на buble, София
25.03 Екатерина на Пипилотка, В. Търново
26.03 Тони с братче Димитър на Чаено момиче, София     
         Вяра  на Сабина, София
28.03 Калоян на desi, София       
31.03 Невена на Мецанка, София     
         Христо  на ~Цвети~, Асеновград                             
01.04 Ана-Мариа на x_diabet_mama, София
         Матей, със сестра Лора, на Вени*, София
03.04 Ивайло, с брат Даниел на 1 г., на юл4е, София/Пловдив
04.04 Пламен, с брат Димитър на 5 г., на Катя (Сливен)   
         Симона на Cherepahova, София
         Реа на ramama, София
06.04 Инес, с брат Аксел на 6 г., на halapela, Попово
         Николай на Красе, Варна
07.04 Давид на Beauty, Русе   
10.04 Емил на ra4e, София
         Теодор  на Роди, Варна
        Митко, с брат Петър на 6 г., на jd
11.04 Ивайло на Rossi, София
         Даниел  на Бубка, USA/Пловдив
         Калоян, със сестра Десислава на 1 г., на Mum   
12.04 Мадлен на elima, София
         Алекса, с брат Криси на 1 г., на missZ, Варна
         Александър на didi_demi, Добрич
13.04 Александър на Смин, Варна
          Росен на Veniand, София
15.04 Соня, с братче Владимир, на renni79, София
16.04 Милена на Tatjana, Германия
         Димитрина  на galiabalq, Благоевград
17.04 Станимир  на Данче-Калпазанче, София
         Тони   на skarlet#, София
18.04 Дея-Мария    на Дея, Карнобат, чакат бебе!
        Валентин    на Ренката, София   
19.04 Ема на Mayflower, София, чакат бебе!         
20.04 Александър на Петето, София
         Йоан, с брат Люси, на Леси, В.Търново/Г. Оряховица
         Станислав, със сестра Калина на 9 г., на aneliz, София
21.04 Анжела на Мирела, София
         Йоана на Pa-pa, Las Vegas
22.04 Мария    на Zarka, USA, NY   
        Стилян    на Nadeto, София, чакат бебе!
23.04 Велина, с брат Петър на 6 г., на envia, Хасково
         Диляна, с брат Преслав на 4 г., на Иленка, Русе
26.04 Асен и Кристиан на jinjer_78, Благоевград
27.04 Скарлет-Елизабет на Rina, UK
         Юлиан   на Ваня, София/Бургас

Последна редакция: ср, 21 яну 2009, 08:53 от envia

# 1
  • Мнения: 2 631
Енви    bouquet
Цоп в новата темичка, днес си оправях цветята, ми то всичко нацъфтяло, едни боклуци хубави се получили  ooooh! Лошо няма де, ама като ги бях позанемарила  Whistling Всичките ми луковички избили. Жени, достраша ме и ги вкарах в малките саксийки вътре, да не би да замръзнат. Нарцисите са навън, но и те са избили  Confused Дано ен замръзнат  Praynig Ей такива тревоги, да ми завиди човек Laughing
Отивам да гледам филм, това е велико събитие при мен, но се случва за 2ри път, откакто малчо се е родил  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 605
Да не ви zагубя.....не съм в състояние да пиШа, 2рата бутилка вино сноЩи не бе добра идея  Embarassed

# 3
  • софия
  • Мнения: 756
Пльоооос и аз тука....
Татянчеее клин, клин избива да знайш Joy

# 4
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Деси, честит рожден ден, мила! Скоро да се похвалиш с нова бременност, а после и със здраво, пухкаво бебе!

Много смешни неща говорят тия деца, бе, лелеееее. Дани още толкова бебешки бърбори, а и така е взел да омешва двата езика, оф.

Да кажа по питането за втората година в ясла - много по-малко боледува, а и леко кара болестите (да чукнем на дърво, тази зима сериозно боледуване е нямал).

# 5
  • София
  • Мнения: 3 648
Здравейте!
Надявам се всички сте добре!
Деси, честит рожден ден!

Не съм писала тия дни, защото имам страшно много работа и трябва да я свърша в срок! Ние сме добре, децата са по градини и училища, аз на работа - ежедневие. Аз в сряда и четвъртък вдигах темепартура и се оказа бронхит исега пия антибиотик, защото немога да си позволя да съм болна точно сега.

Бабълче, стискам палци всичко да мине добре с операцията - от това, което казваш наистина излиза, че това енай-доброто решение. Но си е притиснително, несъмнено.

Поздрави, отивам да прочета изпуснатото.

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 19:44 от Вени*

# 6
  • Мнения: 357
Енви, мерси за темичката   bouquet. Децата вече в детската ли спят?
Живот и здраве и аз смятам другата година да се изместим към хола, като за начало няма да правим ремонт. Идеята е пробно, не да направим и после и ние и децата в хола  Rolling Eyes, а детската празна. В началото мисля Ема да я оставим на спалнята , хем е по-малка вероятността да падне. Онзи ден споделих плана си с нея и тя категорично отказа, защото нямало кой да я чеша  Crazy.

А балеринките ще ги снимаме задължително, но следващия път. Бяха прекрасни , едни щъкащи мъничена, бонбони  Heart Eyes. Симона определено се чувства вече в свои води, а Ема само се озърташе. Но доволна съм , това и е първото отделяне от мен ,без да е при познати и добре се държа. Поръчахме и балерински пантофки и следващия път ще е вече супер доволна.

# 7
  • Мнения: 2 631
Тина, да, вече повече от месец спят съвсем сами в детската.  Peace Не очаквах така безпроблемно, да свикнат... Чак мъчно ми стана, че вече никога няма да са бебета, ежедневно да ги слушам и гледам как спят и пр.  Sad Абе, угаждане ми няма! Rolling Eyes
Не мога да ти дам съвет. Thinking
Но аз лично много държах, когато се роди Велина, да не се променя ежедневието на Петър, вкл. и да продължи, да спи, където си е бил, за да не се чувства изолиран, пренебрегнат и пр.

Смини, защо да измръзнат, та моите луковици са си директно в градината под снега!? Или в това е проблемът, че твоите не са в естествена среда!? newsm78


Спокойна нощ, дами, и спорна нова седмица! Hug
Утре ще ми е първият работен ден за Новата - крайно време вече ми е.
Blush

# 8
  • Мнения: 1 147
Ехееее, Енви, ти голяма почивка си направила Wink
Като ви слушам как си говорите за цветя и се сещам, че аз трябва да си взема моите от апартамента на брат ми ... че ги занесох там при ремонта и още не съм ги прибрала ...
Хайде на всички лека и приятна нова седмица Hug

# 9
  • Мнения: 2 631
Жени, клин клин избива, ам апоследният винаги остава  hahaha Joy
Енви, точно - че са в саксийки еднити луковички, страх ме е да не замръзнат. Имам засадени- в големи саксии - за тях не се притеснявам, но за тези - да. Ще видим какво ще стане.
Спокойна вечер на всички  Hug

# 10
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Момичета мили, разписва се едно да не ви загубя като се върна, второ - да ви благодаря на всички за подкрепата. Hug Hug Hug

Знам, че вашето палцестискане е вълшебно, и вярвам, че всичко ще бъде наред, колкото и да ме е страх от престоящото.

Но влизаме утре в болницата, в сряда сутринта се планира да я оперират, а за след това нищо не са ми казали. Ще гледам да поддържаме някаква връзка и да ви държа в течение.

Не мога даси събера мислите за да пиша повече, затова ви оставям с пожелание за успешна и усмихната нова седмица Hug

П.П. Татянка, предварително искам да ти честитя именния ден и да ти пожелая много здраве и да бъдеш все такъв прекрасен човек!!! Много силно те прегръщам и целувам и теб и Миленка!!!  bouquet Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Айде, и аз да се пльосна у темата  Mr. Green
Деси, честит рожден ден, да си жива и здрава!   bouquet
Николай ни побърка тия дни, ей голямо диване и така се лигави ooooh!
На въпроса за боледуването, боледува страшно много откакто дойдоха новите деца в ДЯ. Сега пак кашля и има сополи. Последните ги укротяват с клеева тинктура, засега действа  Peace  Правя и един чай за кашлица и държим положението.
Бабъл, стскам палци всичко да мине благополучно и да се успокоите Praynig
Моят спи в леглото си и ми е мъчно, че не се гушкаме за лека нощ, представям си какво ще ми е като му направим стаята, някой ден..И аз като Енви, мъчно ми е че минава времето и расте...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 802
Добро утро и прекрасна седмица на всички!   Hug  bouquet
Бабълчето вече трябва да са в болницата, така, че да им стискаме палци - голямо изпитание ще бъде за тях  Hug
Отивам да си довърша домакинската работа, че и на платена работа трябва да се ходи   Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 149

Черпя!
Вчера Дидо направи месечинка! Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 1 252
Таничка, честит имен ден!

Бъди здрава, усмихната, все така добросърдечна и много обичана. Весел празника, миличка!
Hug

Бабълче, много прегръдки за вас с Маги. Моля се да мине успешно това изпитание  Praynig Hug Praynig

Честито ти пораснало юначе, Аги  Hug Пусjavascript:void(0);
Удебеленни снимки да му се порадваме и ние  Heart Eyes


Лека и ползотворна седмица на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт