Отговори
# 150
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Жани,тук съм мила.Чета ви от време на време.Алекс е по-добре,поне няма разстройство и не повръща.Но от 3 дни нищо не иска да яде и много отслабна.Вече незнам какво да правя. SadДавам му витамини,но само с тях не може да кара Tired

# 151
  • Мнения: 99
Ани представям си какво ти е и ти пращам поне 100 форумски прегръдки Hug Hug и много бързо Алекс да се оправя и стига с тези гриповече че е голяма мъка Praynig-пробвай със зеленчукова супичка или картофки на гозбичка(така постни) или постно оризче пак на гозба...моя големия кто е болен и картофките ги хапва. Hug

# 152
  • Мнения: 1 367
Здрасти!Аз с продължавам с моя ремонт и с разваления климатик.Утре щели да ми звъннат да ми кажат кога ще дойдат да го оправят.Чудя се защо не заведох детето при майка,но утре ще го направя със сигурност-хем да стои на топло,хем повече работа ще свърша,когато не е край мен.Ето сега спи,а аз не мога да правя нищо,защото се вдига шум.Както и да е.Изпращам цялата си позитивна енергия на малкия Алекс и се моля да се оправи! Praynig
Ани,ако не яде друго твоето мъниче,поне мляко не иска ли?Нещо много любимо,каквото и да е то,да има все пак нещо в коремчето.Дано бързо да оздравее,милото,че тези вируси са ужасни!
Да се отчета до момента-както се подразбира,не ми е останало време да ям.Имам една хапка от кексчето на детето.Знам,че не трябва,но това ми попадна,нямах време да си правя каквото и да било.Кантарът ме зарадва тази сутрин,което пак е нещо относително,защото не му вярвам твърде.Ако все пак може да му се вярва,то от началото на Дюкан досега-ще рече една седмица сериозно спазване с малки отклонения-имам три кг минус.Нещо нямам апетит покрай тези проблеми у дома.Ям само вечер,което никак не е хубаво.Спирам сега и да видя какво безшумно мога да свърша.
Прегръдки и целувки на всички-нови момичета и ветеранки! Hug

# 153
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 943
Ани, и от мен имаш едни голееееми прегръдки за Алекс.  Hug Hug Hug Важното е, че е преодолял най-гадното от болестта. За нехраненето и отслабването те разбирам. Ще го преодолее. Просто сам трябва да си прояде. Предлагай му неща, които обича. Опитвай да украсяваш яденето да прилича на цвете, човече и т.н., за да му хваща окото. Когато имахме такъв период си спомням, че педито беше казала да давам на Теди каквото поиска - шоколад, бонбони, абе дори най-вредните и забранени неща, само и само да прояде и да има нещо в стомаха. При нея неяденето си е направо фатално, защото на почти 5 години е 14 кила - клечок страшен, че и дългуч на туй отгоре. Сега, по Нова година пак имаше период на неядене и направо беше станала прозрачна. Но от 2 дни слава Богу се храни - сама си го преодоля. Така че ти влизам в положението и знам много добре какво ти е в момента. Hug Hug Hug

# 154
  • Мнения: 16
Първите 2 кг. паднаха newsm44 newsm44 newsm44 smile3521
и то дори без да гладувам.Тази диета е страшна!!!Благодаря ви момичета за съветите и успех на всичи newsm10

# 155
  • Мнения: 9
 Здравейте мацки,
  моля се малкия Алекс , който се е залял с крем, да се оправи възможно най-бързо, да не му останат никакви последствия и за неговите родители да преживеят всичко това, горкичките  Praynig  Praynig Това е един от най-големите ми страхове.
  Сиска ,не може лещата с брашно,  едва ли ще е много голям проблем, но , аз лично си я правя без , така и свикнах и сега повече ми харесва  Peace
 За хлябът, пише , че е разрешено по една филийка, но според мен е по-добре да се консумира само при въглехидратите, защото все пак е против принципите за разделяне на храните и най-малко сигурно ще забави процеса на слабеене.
 Буболечката метаболизмът си го чувствам много добре и редовен, ти да не си яла нещо съмнително  newsm78
 Доли спагети с кетчуп и гъби мисля , че може  Peace , а също Енита - различни салати за обяд и вечеря може, аз поне си позволявам  Peace
 Ей , аз от има-няма 10 дена съм на диета, но акъли раздавам веч  Mr. Greenе
  Анита дано се оправя малкия по-бързо , чела съм, че човек когато е болен губи апетит именно за да се пребори по- бързо организма със болестта.
  За моя режим вчера ми беше плодов и наруших вечерта с 4 лъжици леща   Confused  Иначе съм вече минус 2, но втория леко колебаещ, още няма да сменям линията .
 Въпрос към майките на по-големи бебчета: кога излизат всички зъби в устата на бебчо , т.е. кога ще можем да се наспим   #Crazy
 Доскоро!

# 156
  • Мнения: 4
           Здравейте ,момичета!
        Ани,дано детенцето ти да се оправи по-бързо и да започне да се храни!Подсилвай го с глюкоза,че ще остане без силички,миличкия.
         На мен днес ми е въглихидратен ден и сутринта като се качих на кантара ми показа +1кг.Това възможно ли е?!  smile3511Направо ми идва да се гръмна!  smile3515#SniperМай и аз ще започна да ползвам схемата:белтъчен -плодов-варива-плодов!!!!!

# 157
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Момичета,благодаря ви за подкрепата и извинявайте,че ви занимавам с мойте проблеми.Единственото,което яде сега е 3-4 лъжички кисело мляко с мед и малко сух хляб. Rolling Eyes
steli76 , janeta* давам му всчико,но още като види чинията и казва,че не иска да яде. Sad
lulumba и Алекс е от слабите и високите.Преди 2 седмици почти стигна 14кг,а днес е 12кг. Tired
rachel79 при всяко дете е различно.На Алекс последните зъби се показаха на 2г. Peace
Искам и аз да се помоля за малкия Алекс(толкова съм отплесната,че чак сега забелязах) Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigДно се оправи бързо и без последствия.Кали мей дръж ни в течение за състоянието му.
на всички много Hug Hug Hug

# 158
  • Мнения: 518
Здравейте на всички слабеещи
Лулумба , Бобченка , Димяни , радвам се че се срещаме и тук..
Моята борба с килограмите продължава ....днес ми е десети ден от плодуването(едва издържам чакам МЦ-то и от вчера вия за храна Stop) , но съм решила и 10 дневното захранване да си направя...и после ако ме приемете цоппп при вас...
Много се чудих , тук ли , зелевата , японската , дюкан ....но бързите диети са ми ясни де...и се реших , бавно и славно няма да бързам , а и започнах добре с плодуването.
Дано не се разколебая , имам да свалям 8кг ...ще пиша след захранването си ...по бързо да минава че .. Crazy

# 159
  • Мнения: 4
   Как можах и аз да се отплесна толкова и да стана толкова невнимателна!Извинете ме!Аз също ще се моля за мъничкия Алекс-дано да се оправи по бързо  и никакви травми да не останат от горещия крем.Стискам палци и на родителите му да имат сили да преминат това изпитание newsm17 newsm17 newsm17 Кали мей-ще чакаме резултати

# 160
  • София
  • Мнения: 4 910
Благодаря за подкрепата за малкият Алекс и мама Хекси  bouquet!
По последна информация от самата Хекси, сигурно ще се наложи престой в болницата поне 10 дни.
Най-големият абсурд е, че до обяд днес, (когато се чух по телефона с майката), все още не се беше намерил лекар в скапания институт, който да прегледа ДЕТЕТО, прието по спешност с изгаряния  Shocked #2gunfire !
Наша съфорумка от Септемврийската тема им е уредила утре консултация с ръководителя на секцията по изгаряния и пластична хирургия в Пирогов! Дано имаме добри новини тогава  Praynig !
Който иска, ето темичката: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363353.0
Пак се извинявам на всички за спама, но само за това мисля от вчера и определено не съм най-добрата компания  Cry !

rachel79, Ани вече ти е отговорила вече, че при всички деца е различно!
На моят Тони му остават още цели 6 броя и пак ми се вижда цяла вечност.
Можеш да вземеш Дентокинд - хомеопатични хапченца, които се разтварят във водичка и се дават максимум до 5 на ден при необходимост; много помагат! Както и гелче Пансорал за бебе - това е единственото гелче на пазара, което няма ограничения в приложението му, т.е. мажеш толкова пъти, колкото е необходимо; изцяло е на основата на лайка - без него сме загубени ние.
Дано съм ти била от полза! Успех  bouquet!

Днес съм на варива (лек за мене ден), а ми е много гладно  Sad ! На обяд хапнах едни разкошни постни сърмички със салата, сега ще пия кафе и дано издържа до довечера без прегрешения Praynig !

# 161
  • Варна
  • Мнения: 435
Само едно въпросче: през въглехидратния ден не трябва ли задължетилно вечерта да се хапне сладкиш, торта или сладолед  newsm78, понеже прочетох че някоя от вас ще яде пак спагети Confused Аз също ядох спагети преди малко за обяд, но за вечеря направих шоколадовите квадрати и мислех това да вечерям, но ако може ще хапна пак спагети(

# 162
  • Мнения: 9
 Алокация, на мен това също ми е малко неясно, аз го тълкувам така : в този ден може да се ядат спагети , пица , торти и други сладкиши, за обяд и за вечеря, като ако трябва да сме напълно стриктни обядът и вечерята е хубаво да са еднакви , както в другите дни . И накрая задължително парченца шоколад  Crazy

# 163
  • София
  • Мнения: 1 724
Жани,тук съм мила.Чета ви от време на време.Алекс е по-добре,поне няма разстройство и не повръща.Но от 3 дни нищо не иска да яде и много отслабна.Вече незнам какво да правя. SadДавам му витамини,но само с тях не може да кара Tired

Съжалявам, знам какво е... От опита с баткото мога да те посъветвам да даваш ацидофилус и бифидус- това са бактерии, които подпомагат чревната флора. Аз ги взимам от Аквасорс, но по аптеките миля, че има по-евтини на други фирми.
Колкото до храненето - нормално е почти да не яде, според мен това улеснява организма, когато се бори с болест.
Сори за офа-

# 164
  • Мнения: 2
По темата за вечерята на въглехидратния ден - тъкмо и аз това гледах - в руските сайтове тази диета правят по една книга на Бред Хробат и Мойц Поляншек (словенци) "90 дневна диета на разделно хранене" значи нашата диетка - за въглехидратната вечеря се предвижда торта, пастички, бисквитки, но без мляко и яйца + парченце черен шоколад. Като количеството избираме ние. Ако бързаме да отслабнем и иамме повече кг за сваляне - по-малко,, но както каза
rachel79 , черният шоколад е отбелязан като задължителен

Здесь можно скачать книгу о диете, любезно предоставленную Хеди>>>>>>

Общи условия

Активация на акаунт