С нови сили в 2009-та, крачим от СОФИЙСКАТА ДРУЖБЕНСКА чета (6)

  • 13 635
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 110
Майчета да ви попитам къде в Дружба-2 има специализиран бебешки магазин с пюрета,сокчета,памперси както се казва със всичко на едно място-освен Кауфланд

# 61
  • Мнения: 920
Момичета много благодаря за топлото посрещане  bouquet
После пак ще пиша, че ще го къпем човечето Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро...

Кафенце за събуждане.....




Ками в Дружба2 има до Родеото малко магазинче,
но в Мечо Пух и има много повече избор и не само на пюрета.


Писанке, Женка как върви училището?

Прегръщам ви всичики и ви желая весел ден!
Hug Hug Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 1 529

Да ви почерпи бабата послучай бабин ден. Laughing

# 64
  • Мнения: 110
Къде се намира Мечо Пух

# 65
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен   food010
Каква е тази националната среща на Януарчета и за всички ли месеци има такива срещи? Flushed
kami_nikolova на пазара на Дружба 1 срещу пощата има един магазин Пинокио там има какво ли не само, че не мога да се сетя дали продаваха храни  doh ако имаш път на там може да надникнеш  Simple Smile
Муци мерси за кафенцето
Шпунц честит бабин ден и на всички които празнуват, много хубава баничка направо ми потекоха лигите smile3525
Момичета да ви питам понеже сме понасъбрали дрехи които са здрави, но са ни вече малки или по друга причина няма да носим, а не ми се иска да ги изхвърлям дали знаете къде мога да ги дам- сиропиталище или някакъв такъв пункт.
Лек ден на всички

# 66
  • София
  • Мнения: 23 096
kami_nikolova на пазара на Дружба 1 срещу пощата има един магазин Пинокио там има какво ли не само, че не мога да се сетя дали продаваха храни  doh ако имаш път на там може да надникнеш  Simple Smile
Продават, продават и то много! Аз живея точно отзад на Пинокио и само от там купувам ядене  Wink Има голямо разнообразие, заслужава си да отидеш и да накупиш повече примерно, за да не се разкарваш пак, щом не си наблизо, а в Дружба 2 (то като че ли е много далече де).
Приятен ден от мен, така бързо минавам, че след малко ще водя Катеринка на ваксина и консултация.

# 67
  • Мнения: 307
pepche - тази среща си я организират януарките 2008. Казва се общонационална защото идеята е да се съберат всички от страната и от вън.  Mr. Green

Аз също пазарувам от пинокио, но там цените са малко височки. Друг магазин в района не знам.

Да ви разкажа една клюкинка  Crazy. Преди малко като отивак към кухнята да взема храната на малката, видях в съседния вход двама полицаи, един с камера и един със слушалки към камерата  newsm78, ама така и не разбрах какво става. Ако някои знае - да разнищим случая  Sunglasses.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 456
Шпунци, честит бабин ден! Да си жива и здрава и всички баби, че без вас сме за никъде!



Ками, сега ще се опитам да обясня....Срещу блок 266 има голям хранителен магазин и още магазинчета наоколо. На тясната страна от към блок 265 се намира детския магазин. Сега обаче като се замисля, ма не се казваше Мечо Пух  newsm78 Малко по-надолу по същата улица има фитнес на два етажа. Преди фитнеса по  стълбичките нагоре също имаше магазин за детски храни и други, но е доста малък.

А, иначе в Пинокио в Дружба1  има и храни, пюрета, АМ и т.н, но на мен лично не ми харесва отношението на продавачките и затова отбягвам да пазарувам там. Иначе пазарувах предимно то Европа, че ми беше най-близко.
Пепче, в отчетните форуми има теми по години съответно по месеци. Та и срещички има, но не съм чула за национални такива...

# 69
  • Мнения: 189
Здравейте мами,

честит бабин ден Simple Smile   bouquet

Аз от грижи за малкия и учене нямам време да пиша,поне ви чета Simple Smile За Пинокио,наистина има мн неща, но едно, че е малко скъпичко и др, че продавачките са от НАЙ - любезните Simple Smile
Я разцъкайте къде в Дружба има хубави и не мн скъпи детски дрешки ?

Целувки на всички

# 70
  • Мнения: 13
svetlu6ka за детски дрешки пак на пазара на Дружба 1 по принцип има няколко магазинчета, аз препоръчвам- чакай сега да видя как да обясня newsm78- както си на улицата където е входа на пощата тръгваш по нея посока езерото, като пресечеш втория магазин отдясно (то всъщност отляво няма) е магазин за играчки и дрешки и цените са винаги с по 3-4 лева по ниски от останалите магазинчета на пазара. Отвън пред магазина винаги има изнесени някакви шейни, кончета и други такива. Незнам дали обясних добре. В Пинокио дрешките са адски скъпи.  newsm10
Днес близнаците на шефката стават на 1 годинка и така се надявам да ни пуснат по-рано, че нещо така ми се додрямва  smile3524

# 71
  • Мнения: 189
Пепче, благодаря,сещам се за кой магазин говориш.Преди него има един за спортни облекла.  Hug Че на моя юнак изведнъж вс панталони му станаха 7/8ми  Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 23 096
Лелее, продавачките в Пинокио защо така ги заклеймихте  Mr. Green Много добре се държат и всеки път си лафим, тъй като почти всеки ден ходя до там (когато съм в София де). Явно ме имат за редовен клиент (от там съм купила количка, стол за кола и хранене), та може и за това да са толкова всеотдайни към мен  Wink
А на пазарчето има 5-6 детски магазина и винаги съм намирала това, което търся в тях.
Мечо Пух се намира в Горубляне, а не в Дружба! От него купих леглото на малката. В Мечо Пух има страхотни дрешки - и евтини, и скъпи.
Светлушке, и при нас вече е трагедия с дрехите, но съм решила да удържим някакси до пролетта, че тогава да накупувам много  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 1 456
Знаех си аз, че не е Мечо Пух, но пак беше нещо с Мечо в името...
Тонка ,споделям мнението за Мечо Пух в Горубляне.
Наистина хубав магазин.
А преди дни минавах по околовръстното, и видях огромна табела на помещението до Мечо Пух. Правят също детски магазин, но  повече не успях да видя. Rolling Eyes

А за Пинокио и аз оттам си купих на времето всичко - количка, кошара, вана , стойка и не знам какво още , но и тогава и сега не ми харесват. Студено и някак без чувство! Но това си е мое мнение! Peace Аз рядко ходя там вече!

А евтини дрешки има и на магазинчето на гара Искър.
Няма голям избор за детско, но от време на време пускат и интересни неща.

А, иначе в продавлника се намират доста добри
попдения!


 

# 74
  • Мнения: 110
Мисля че този в Дружба е Супер мечо но вече има друг магазин на негово място

Общи условия

Активация на акаунт