С нови сили в 2009-та, крачим от СОФИЙСКАТА ДРУЖБЕНСКА чета (6)

  • 13 625
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 451
svetlu6ka какво да ти кажа ставаме рано за яслата и за това така  Laughing

А за следобед за среща аз няма да мога ,от часовете само 11ме устройва  ooooh!

# 286
  • Мнения: 307
Добро утро.
Аз не съм много сигурна за срещата, но ще направя всичко възможно дори и за малко.
А решихте ли къде ще ходим (времето ще е ужасно  Sad)
Писанке, мерси за вкусната закуска   bouquet.

# 287
  • Мнения: 13
Mama Pisana благодаря за кафенцето и закусчицата

Аз за съжаление няма да мога да дойда и много ме е яд  smile3518 , но моя мъж ме изненада с резервация за селски туризъм в Сопот послучай Св. Валентин и Трифон зарезан и ще сме извън София за уикенда и няма да сме се прибрали толкова рано в неделя.

# 288
  • София
  • Мнения: 5 079

Аз за съжаление няма да мога да дойда и много ме е яд  smile3518 , но моя мъж ме изненада с резервация за селски туризъм в Сопот послучай Св. Валентин и Трифон зарезан и ще сме извън София за уикенда и няма да сме се прибрали толкова рано в неделя.


Това имах предвид аз, че датата не е много удачна, след-празнично... Confused
Отделно времето ще е гадно.
Ако някой резервира клубче, ще дойдем, стига да знаем със сигурност къде и кога. Peace

# 289
  • Мнения: 4 393
Муци, тук ли си?Нещо се изгуби, а е време за новата тема...каква съм бързана а  Heart Eyes

# 290
  • София
  • Мнения: 1 456

Женке, тук съм! Mr. Green Точно почнад а правя нещо и хоп дойде някой ли аз трябв ада излезна и така цял ден....та до сега!


Ако е лошо времето по-добре да остане сутринта в 11, че след обяда ще стане май още по-студено. В страната на чудесата не сме ходили с Алекс, но може да пробваме.
Ще им звънна по принцип да питам дали нямат мероприятие тогава.
Иначе ако Женка, Светлушка, Софи и аз дойдем ще може да се натоварим всички до Младост. Heart Eyes

Хайде да продължим обсъждането на срещата в новата тема...... Heart Eyes

Заповядайте ненагледни!!!!! Hug Hug Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371902.msg10144779#msg10144779
 

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 15:58 от Муци

Общи условия

Активация на акаунт